Iskreno pisanije

Fibo

Ističe se
Poruka
2.313
Kada ste zadnji put napisali nesto sebi.. u ime ljubavi.. bez zelje da podelite to sa drugima....?

Ja, licno, pisem samo sebi... ne zato sto se volim toliko, nego zato sto mi je lakse da se procitam. Uvek se lakse shvatim ... u ime ljubavi.
 
Preeeee 3 godine..pesmu...13. na 14. februar i nazvao je 14. februar.
Nesanica,i tako to..bio sam u nekom loshem tripu..dobar metod za izbacivanje stresa,bar za mene bio...
 
Pisem i to me drzi. Volim da pisem.
U TO pisanje ne racunam ovo pisanije na Krsti. Ovde sam samo onako, cisto da sa nekim podelim nesto, ako me neko uopste i cita, da se upisem i to je sve.

Pisem dnevnik jos od svoje 16-te, pisem o zivotu koji vodim i da znate, pomaze mi to pisanje, izbacim toliko negativne energije iz sebe, lociram sebe u svemu sto me okruzuje, zakljucujem neke bitne stvari, to niko ne moze da cita osim mene, jer pisem stenogram.
 
Pišem pesme ovde...
Mada su one izložene čitanju mnogih, opet se nekako bolje osećam...
Tek od skoro sam počela da ih pokazujem nekim ljudima iz svog okruženja...
Za nekoga ko ima uvid u moj život, mnogo toga moje napisano govori, čak i kad je hernetično i... možda nebulozno... :)
 
Preeeee 3 godine..pesmu...13. na 14. februar i nazvao je 14. februar.
Nesanica,i tako to..bio sam u nekom loshem tripu..dobar metod za izbacivanje stresa,bar za mene bio...

Rodjos jedne moje biwse na 14.februar...svet je mali. :roll: :) 8-)
Napisao pesmu...ali ne njoj,vec ortaku, kao vrcavu poruku da se cisti na vreme iz stana,pre nego sto stignemo.. ;) :lol:
 

Back
Top