Ili ce ti zivot biti cvece.....

Fibo

Ističe se
Poruka
2.313
... jel idete dalje ukoliko vidite da cete nekog povrediti svojijm odlaskom? Jel ste nastavljate punog i otvorenog srca ukoliko vidite da volite vise nego sto vam se vraca? Jel mislite da je ljubav neizbalansirana (neko uvek vise voli??) ??? Jel je moguce takve stvari izmeriti i porediti? Jel uopste mislite o ovim stvarima kad vam srce zaigra?
 
Odem zbog sebe,ne mogu da ostanem iz sazaljenja prema njemu.

Zatworena sam uzasno,pa emocije pokazujem samo ako osetim da on oseca "wise" od mene.

Mozda gresim,ali u wezama koje stwarno funkcionisu uwek je muskarac taj koji bar malkice wishe woli.


E sad nije zayebancija.

Koliko su kod nas ljudi iskompleksirani. Stvarno te vise voli? Kako to znas? Jel imas aparat koji to meri?

Jel ti to skroz bitno, da je njemu vise stalo, odnosno da si bolja od njega?

Koliko takav mozak moze syebat vezu, to nije normalno.
 
... jel idete dalje ukoliko vidite da cete nekog povrediti svojijm odlaskom? Jel ste nastavljate punog i otvorenog srca ukoliko vidite da volite vise nego sto vam se vraca? Jel mislite da je ljubav neizbalansirana (neko uvek vise voli??) ??? Jel je moguce takve stvari izmeriti i porediti? Jel uopste mislite o ovim stvarima kad vam srce zaigra?

Ja sam konkretno nekog povredila svojim odlaskom, nadam se da se taj neko oporavio i da je sada mnogo srecniji nego kada je bio sa mnom. Zelim mu svu srecu ovoga sveta i da mi oprosti.

Nije prijatno u najmanju ruku osetiti da te onaj sa kim si - manje voli nego ti njega, ali slazem se da uvek neko vise voli u vezi.
Ne znam zasto je to tako, ali je tako.
 
Tužno. Meni moje srculence ume da zaigra kada mu je blizu neko fino muško biće. :p

arg-beating-heart-sfx-url.gif
 
Ljubav se ne može izmeriti, još manje uporediti... nemoguće je i bespoentno...
Svako voli na svoj način, nema to ''više'' ili ''manje'' na relaciji dveju osoba... Možda samo na drugačiji način to iskazuju, možda je uvek jedan skloniji da bude otvoren, ali to ne znači da su njegove emocije manje ili neistinskije...
Kad srce zaigra, to nije ljubav... To je možda tek njena početna faza... i ne mora da znači... Može da bude privremena - opsesija...
Najgore nešto je kontrolisati ljubav, plašiti se da je pustimo od sebe, ne dozvoliti joj da izađe van samo nama znanih i ranije (podsvesno) zaplaniranih granica...
Ali i nekontrolisana ljubav može da škodi... Objektu voljenja... A i subjektu... :)

Mada ne znam...
 
... jel idete dalje ukoliko vidite da cete nekog povrediti svojijm odlaskom? Jel ste nastavljate punog i otvorenog srca ukoliko vidite da volite vise nego sto vam se vraca? Jel mislite da je ljubav neizbalansirana (neko uvek vise voli??) ??? Jel je moguce takve stvari izmeriti i porediti? Jel uopste mislite o ovim stvarima kad vam srce zaigra?

vise ces ga povrediti svojim ostankom ako to ne zelis nego iskrenim odlaskom....
 
Pa i meni zaigra,kad je neko fino zensko bitje blizu,ali ne srce,nego neshto drugo.
Bwahahahaha šta ti kaže Vojislav na to? :lol:
E sad nije zayebancija.

Koliko su kod nas ljudi iskompleksirani. Stvarno te vise voli? Kako to znas? Jel imas aparat koji to meri?

Jel ti to skroz bitno, da je njemu vise stalo, odnosno da si bolja od njega?

Koliko takav mozak moze syebat vezu, to nije normalno.
Vidi ga Sinke odgovorio ozbiljno :shock: :-o

Ustvari ja bih volela da se desi u skorije vreme da me neko baš očara... čak mi postaje nebitno šta će on misliti o meni :|
Ne volim kada moram nekoga da povredim, smučio mi se osećaj krivice. Svašta mi se još smučilo :roll:
 

Back
Top