probbleem

M

milleva

Gost
ZALJUBILA SAM SE U COVEKA KOJI JE 24 GODINE STARIJI OD MENE,STA MISLITE DA LI TAKVA VEZA MOZE DA OPSTANE?STO SE MENE LICNO TICE JA ZNAM DA TO ZELIM ALI PLASIM SE ZA NJEGA :idea:
 
naravno da moze ako postoji prava ljubav izmedju dvoje ljudi, ako si rascistila da ti zaista ne smeta to da razlika u godinama nije toliko uocljiva sada koliko ce biti kada ti budes imala na pr. 40 (jos uvek se osecas mlado) a on 64(deda), a ne smeta ni njemu, onda napred. postoje takve veze, i one traju. ja uvek glasam za pravu ljubav :wink: . ali, ako niste nacisto sa tim, onda nema nista od toga....
 
Pa, znas kako.....
Sve je moguce, ali veza u kojoj je medju partnerima razlika najveca (oni su se vencali), a za koju ja znam je - 16 godina. Ona 28, on 44. I fino im ide.
Ali, nemam ja mnogo poverenja u veze gde je razlika veca od 10 godina. Nije da imam iskustva u tome, nego mi je logicno, razlika je zaista previse.
A on moze otac da ti bude. Ne znam koliko godina imas, ali... ti najbolje znas. kazes da si za sebe sigurna - u redu, moguce, svaka ti cast. tebe u stvari brine da li bi on to mogao shvatati ozbiljno. E, pa, ne znam. Ima raznih muskaraca. To ti mi ovde ne mozemo reci. Ako si mnogo mlada, do 22-23, onda je moguce da ne bi zeleo ozbiljno sa tobom. Ali, nista nije sigurno.
(ja imam 20 i nikad nisam ozbiljno shvatala ponude muskaraca od 30 godina. jedan je cak imao 48. bljak.)
 
geda:
BEZ STARCA NEMA UDARCA
:P Nista ti ne brini, ako je to to, ako osecass to dugo vremena, par godina, tu ljubav prema njemu, onda je to ono pravo ! Neslussaj nikoga i samo napred. To je na zapadu normalna stvar, na Balkanu je to joss uvek nenormalno i nemoralno !!!
 
Moj bivsi decko je bio stariji od mene 19 godina i dugo smo bili zajedno.Fantasticno smo se slagali i mnogo,mnogo voleli.Ja sam tada imala 19 godina.
 

Back
Top