SEX PISTOLS

pokojna

Zainteresovan član
Poruka
146
sta mislite o legendama punka? ja ih OBOZAVAM!a i johnny je u svoje vreme(70te,80te) bio presladak!pesma koja mi je trenutno #1 je anarchy in uk i bodies(najjaca strofa:fu*ck this and fu*ck that fu*ck it all and fu*ck the fuc*king brat she dont want a baby looks like that i dont want a baby looks like that)i seventeen je fenomenalna.....ma sve :D :D 8)


ANARCHY FOR THIS ******* WORLD!!! :twisted:
 
ne znam shta je tu tako fascinantno?Skupila se 4 narkomana od kojih niko ne zna da svira svoj instrument.Jedino shto cenim kod njih je ta njihova orginalnost...nije postojalo puno bendova koji su se tako ponasali u to vreme...
A njihova muzika...pa da se skupimo moja machka,baba i ja pravicemo melodichniju muziku od njihovog drndanja kvinti.Ne mogu to da slusam...zaista...
 
bojana miletic:
citaj tekstove njihove pa onda reci.....

pa ne kazhem...textovi i nastup su orginalni...
al muzika mi ide na nerve :?
ne cenim neshto shto moze svako da radi...njihove pesme mogu da sviraju pochetnici na bilo kom instrumentu (bas,bubanj,gitara).Upravo zato ne cenim ni techno,ni rap ni hip-hop...to moze skoro svako...
kapish?
 
Nekad su bili dobri, samo sada su mi jako skrnavi. Milim da nisu uopste trebal;i da se ujedinjuju posle raspada. Sto su se ujedinili za kraljucinih 50 god. OK ali ovo drugo. . . Zaista nisu trebali. . .
 
Bleak WinterFullMoon:
bojana miletic:
citaj tekstove njihove pa onda reci.....

pa ne kazhem...textovi i nastup su orginalni...
al muzika mi ide na nerve :?
ne cenim neshto shto moze svako da radi...njihove pesme mogu da sviraju pochetnici na bilo kom instrumentu (bas,bubanj,gitara).Upravo zato ne cenim ni techno,ni rap ni hip-hop...to moze skoro svako...
kapish?
e pa sad nisam toliko kompetentna da ti odgovorim jer ne sviram nista al'ajde dobro......ali inace punkeri ionako insistiraju vise na Tekstovima a ne na muzici......eto tako... :wink:
 
ma pistolsi su super bre...punk ionako nije pravac u kom se previse ceni muzicko umece...barem ne taj prvi original punk...
pistolsi su doduse danas malo izvikani, ali oni su stvarno super...
pesme my way, substitute(obe prerade) su super, ima ih i jos...steooing stone, no feelings itd. a od onih poznatih su naravno god save the queen anarchy in uk...mislim pistolsi su stvarno legende...
a sto da se ne skupljaje...sta je tu lose...johny je i dalje u formi...
 
MA TOY DOLLS-i breeeeeeeee

OLGA VOZI KAKO RADI DESNA RUKA!!!! A TEK STO PRZI VI NE VERUJETE,,, STO SA TEKSTOVIMA ,,, sto sa SVIRKAMA!!!!!!
hahahahha

KOJI SEX,,,, TOYSIIIIIII!!!!
 
pokojna:
sta mislite o legendama punka? ja ih OBOZAVAM!a i johnny je u svoje vreme(70te,80te) bio presladak!pesma koja mi je trenutno #1 je anarchy in uk i bodies(najjaca strofa:fu*ck this and fu*ck that fu*ck it all and fu*ck the fuc*king brat she dont want a baby looks like that i dont want a baby looks like that)i seventeen je fenomenalna.....ma sve :D :D 8)


ANARCHY FOR THIS * WORLD!!! :twisted:

Ma dobri su :wink: Meni je cool ona stvar iz Crtaca:)))

Samo smara me cela ta ideja,ma uostalom smaraju me sve IDEJE....... :roll:
 
U najnovijem, martovskom broju Q magazina ima tekst o Sidu na pet strana, evo nekih zanimljivosti,


Sid messed with Texas

Sid entered a truck stop in Texas with the immortal line,''Oi, cunt, I want food!'' He then went to the rest-rooms and purposefully sprayed vomit throughout the facilities. Later, he walked onstage in San Antonio and declared, ''You cowboys are all ******* faggots.''



Sid carved Gimmee A Fix into his chest with a kitchen knife

A dealer in Atlanta awoke to find Sid standing over him with the request sliced across his front. The dealer immediately bundled his bloody customer off to hospital.



Sid got the Pistols deported from the US before even entering the country

As he later explained, ''When we got there the customs bloke wanted to search my arse, so I farted in his face''. The bend were sent home the next morning
 
e da i nervira me to previse isticanje sida...mislim jeste on sladak, i jeste bio tragicna licnost, ali ****** pa on je najneznacajnija licnost benda...da mu nije bilo nancy, niko nikad za njega ne bi ni cuo...
 
guitarrr_babe:
Bleak WinterFullMoon:
ne znam shta je tu tako fascinantno?Skupila se 4 narkomana od kojih niko ne zna da svira svoj instrument.

A njihova muzika...pa da se skupimo moja machka,baba i ja pravicemo melodichniju muziku od njihovog drndanja kvinti.

Eto ga metalac! Prva i najznacajnija je tehnika ;)

pa ono...stvarno ne cenim ono sto mislim da moze svaka budala da radi/nauchi (ovo se odnosi na njihovu muziku)
 

Back
Top