The Forsaken
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: The Forsaken

Zainteresovan član Elan Morin Tedronai (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano The Forsaken

E, izgleda da su ovi ljudi na Tocku vremena malo skrenuli (sa puta) i prakticno vise ne pricaju o tome. A posto su najjaci likovi upravo the Forsaken ones, svi vi koji imate da kazete nesto o Izgubljenima (ili da pitate), ovo je mesto za to. Naravno, vi koji ste procitali makar jednu knjigu iz serijala. Dakle, koje prvo: the Male Forsaken ili the Female Forsaken?

Zainteresovan član markoimarijana (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2007.
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: The Forsaken

Ok.Postavio sam pitanje vec na drugoj stranici.Zavrsio sam Gospodara Haosa I i trazim dvojku,a dok trazim,molim da mi odgovorite ima li kakvih vesti iz Dve reke?Da li ce Perin osloboditi Moirainu jer je on vec posetio kulu Gendzei?Ko je Sajdar Haran?Odnosno,koga bi trebalo da on predstavlja?I ako se Izgubljeni mogu ubiti samo pomocu Kobne vatre,postoji li mogucnost da su zivi i Aginor i Isamael?I sta je Dzordan,kog djavola mislio kad je onoliko pisao o Elejni i Ninaevi?U Gospodaru HaosaI nema nikakve akcije,BUKVALNO! Smor!!!!!!!!! Usreci me i reci da su naredni delovi zanimljiviji i uzbudljiviji.please.Poz

Zainteresovan član Elan Morin Tedronai (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Re: The Forsaken

Heh, ja sam prestao pratiti serijal posle Gospodara Haosa i posveto se citanju The World of Robert Jordan's the Wheel of Time, pa ti ne mogu pomoci.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •