Jebale vas sve pare

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
Morao sam ovo da napisem. Sve se bre vrti oko jebenih para. Kad malo bolje razmislis u mojoj porodici svi problemi krecu od jebenih para. Sipsticluka i tvdicluka i neke kao stednje a onda nam se svima ta stednja i tvrdicluk olupaju o glavu pa platimo 5X skuplju cenu u svakom smislu. A ima se. Da se nema.

Sve u zivotu je oko jebenih para. Oko jebene hrpe papira sa brojevima.

Serem se ja u pare.

Eto toliko!!!
 
Pa naravno da se sve vrti oko para. Bez njih nema porodice. Nema života. To je neprocenljivo. 'Nekupljivo'. Ako ima kvaliteta.
Ako nema, onda nikad dovoljno para. ;)
Izvini, nije utešno što sam malo sarkastična, ali muka mi je više od otkrivanja tople vode. :) Zar nije bitnije pitanje gde ćemo utrošiti tu toplu vodu? :D Koja postoji, i s parama, i bez para.
 
Ma pare su samo izgovor... uvek zgodan za potezanje...
Pravi problemi su drugde...

Mozes li da zamislis porodicu koja zaradjuje po par hiljada eura mesecno. I koja se nateze i svadja za recimo 10-15 eura. Ali to su bre ****** svadje, prepirke. E ALO BRE!!! To sa strane kad gledas to je smesno. A znam jos masu takvih primera nismo mi jedini takav primer. Amioni, kamioni, skupa kola (ajde mi nikad nismo imali neka specijalna kola uglavnom polovnjake), kad treba da plate uslugu kuku majko ko oci da im kopas 20 evra je vec I JAOJ a preko 30 to je vec para.

****** ne kontam. Sve se ljudima svelo na zgrtanje para i zgrtanje para sa kojima ne znaju sta ce.
 
a da vidis kakvi su strendzeri po pitanju toga...
shatro NEMA SE, STEDI SE, pametno se raspolaze zaradjenim da bi se podmirilo sve...
a u stvari suplje price...jer ti koji tako pricaju imaju u firmi najvece plate...a oni koji nemaju visoke plate, cute i rade...
 
Mozes li da zamislis porodicu koja zaradjuje po par hiljada eura mesecno. I koja se nateze i svadja za recimo 10-15 eura. Ali to su bre ****** svadje, prepirke. E ALO BRE!!! To sa strane kad gledas to je smesno. A znam jos masu takvih primera nismo mi jedini takav primer. Amioni, kamioni, skupa kola (ajde mi nikad nismo imali neka specijalna kola uglavnom polovnjake), kad treba da plate uslugu kuku majko ko oci da im kopas 20 evra je vec I JAOJ a preko 30 to je vec para.

****** ne kontam. Sve se ljudima svelo na zgrtanje para i zgrtanje para sa kojima ne znaju sta ce.

Црни Ацо, па што назва тему ''Јебале ВАС паре'', што не написа лепо ''Јебале НАС паре''... Овако, осећам се прозвано ни крива ни дужна...:-?

Мислим, ако су вам паре већ такав проблем, добаци коју иљадарску нама, ми ћемо се већ некако јебати са њима...:roll:
 
a da vidis kakvi su strendzeri po pitanju toga...
shatro NEMA SE, STEDI SE, pametno se raspolaze zaradjenim da bi se podmirilo sve...
a u stvari suplje price...jer ti koji tako pricaju imaju u firmi najvece plate...a oni koji nemaju visoke plate, cute i rade...

Ona bre najveca sirotinja das jos nesto na rate, e bre svakog prvog do maksimum 10 ujutru ima da se pojavi da plati tih ne znam koliko jer ga je sramota. Ako zakasne ziv ih blam pojede. A ovo amioni kamioni kurci palci, ovakva kola onakva kola. I kad treba da se plati PRC kuku lele.
 
mom komsiji prso auspuh na yugo 45
u prodavnici preko puta staje oko 3500 dindzi
ali jok puno je to njemu
otisao i kupio halo oglase 100 dindzi
vrteo telefone ceo dan po oglasima
nasao u batajnici za 2000 din
otisao tamo
kupio
menjao sam
i prosao jevtinije? :lol:
 
ili jos bolja storija za istu familiju
otac njegov, komsha stariji
kupili oni gajbu na nbgd, blok 45
neki strucnjaci im predlozili da okreche i zamene instalacije (vodu i kanalizaciju)
majstor skup
sami ce da kreche, i ja pomagao :lol:
ali instalacije visha matematika
majstor skup
prijatelj ce to komshin, penzos neki, bivshi pandur, zna on to :lol:
cela vertikala je uskoro bila poplavljenja
poshteno placeno tim vlasnicima saniranje shtete
prodjoshe jevtinije? :lol: :mrgreen:
 
mom komsiji prso auspuh na yugo 45
u prodavnici preko puta staje oko 3500 dindzi
ali jok puno je to njemu
otisao i kupio halo oglase 100 dindzi
vrteo telefone ceo dan po oglasima
nasao u batajnici za 2000 din
otisao tamo
kupio
menjao sam
i prosao jevtinije? :lol:
Pa cekaj nerazumem ovo je 2000 a auspuh je bio 3500 a ovo drugo je skuplje i neznam sto sad nije jevtinije proso _?

osim ako ovaj tvoj komsa bas zivi negde dole na kosovu il dalje.
 
Pa cekaj nerazumem ovo je 2000 a auspuh je bio 3500 a ovo drugo je skuplje i neznam sto sad nije jevtinije proso _?

osim ako ovaj tvoj komsa bas zivi negde dole na kosovu il dalje.

pa sat i po tamo sat i po nazad (vreme je novac)
ceo dan telefoniranje
znas ono i racun za tel se placa :lol:
auspuh je promenio sam, nikakva nauka :)
samo shto je bio malo vishe plastichan nego shto treba :lol: :lol:

jeftinije nema shta :mrgreen:
 

Back
Top