Shta obuci za NOVU?????

Shta obuci za maturu,shta obuci za novu,shta obuci ovde,shta obuci onde... :?
Nadja ne mogu ti pomoci,svako gradi svoj stil oblachenja.
Ja cu opushtenu varijantu,shta,wow nova godina...bzvz...
Tamne uske farke,majcu i grejache na ruke...looda sam...

Ne volim inache svechane varijante tako da to nema shanse.
Kad mi rekla drugarica da ce da dodje u novim chizmicama,satenskim pantalonama,satenskoj koshulji,i novi nakit i... :shock: Kao jelka ce da izgleda...:?

Pokushaj da se ne usharensh.To je ruzno.I da,obuci neshto u chemu ti je prijatno,jer shta vredi da budesh obuchena tip top a da ti je neudobno? :?
 
Stvarno...kao da je NG neki praznik,sta li...o,crni ljudi...
Obuci se u farke,neki dux,i to je to.Nemoj nesto novo,jer mozes da se napijes (ako si starija tinejdzerka:razz:) i da se negde na ulici polomis (padnes),i ode sve dodavola...kakve ja mastovite mastarije imam...:razz::razz::razz:8-)
 
Stvarno...kao da je NG neki praznik,sta li...o,crni ljudi...
Obuci se u farke,neki dux,i to je to.Nemoj nesto novo,jer mozes da se napijes (ako si starija tinejdzerka:razz:) i da se negde na ulici polomis (padnes),i ode sve dodavola...kakve ja mastovite mastarije imam...:razz::razz::razz:8-)

Nervira me moj avatar. :(
Ali mrzi me da ga sad menjam...:?


Mada,ja volim da kupim neshto novo za NG ako nadjem neshti lepo...
Bila sam danas u terranovi,kupila sooper dzemper stoji mi ako saliven,ali nije za mene...:lol:
Sestra mi se zalila kako joj za NG treba crna rolka a da je nije nashla,ja trazila i nashla nekoliko ali sve bzvz,pa joj kupih crni dzemper.Da ne kuka kao nema shta da obuche za dochek...bla,bla...:?
Mada,kakav sam baksuz sad kad je vidim ispashe da smo jedna drugoj kupile isti poklon... :lol:
 
Terranova ima dobrih stvari...i jos nisu skupe.
Ja sam kupila kao neke crne farke,sta li su,kao za Novu Godinu,ali ne za docek,nego ovako za NG.
Nekoliko dana pre Nove su uvek pune radnje,sto me nervira.Ma,ne samo radnje,nego sve...
 
Terranova ima dobrih stvari...i jos nisu skupe.
Ja sam kupila kao neke crne farke,sta li su,kao za Novu Godinu,ali ne za docek,nego ovako za NG.
Nekoliko dana pre Nove su uvek pune radnje,sto me nervira.Ma,ne samo radnje,nego sve...

Axa,danaas se terranova otvorila u 10 sati.
Ja ushla 5 min posle a vec u 10:20 je bila veeeelika guzva...
U Zari sam videla sooper stvarchica,i neku sooper majcu,moram je kupiti.
E ushao neki deda u Zaru i pocheo da se dere,kao shta je ovo?!Kakve cene... :shock: :?
 
Pa ti u Zaru,Terranovu...ja u Zaru nisam krocila nikad,a i ne bih...
Pascu u nesvest od cena,pa necu se blamiram...:lol:

Pa dobro,jesu skpi...kako sam videla farmerice,dushu dale...ali 4500.Ipak je to poono.
Meni Mum kupila crnu rolku i donji deo trenerke sivi,i ukupo oko 25 e,tako da ok.
Tamo je dobro uci kada je snizenje....
Mama mi se danas cepala od smeha...
Mi u zari i kazem ja:'' Mama prvu platu kad dobijem ima sve na odecu da potroshim!''
Do moje prve plate...josh...pa jedno 10 godina...:?
 
Istroshila sam sve fore... Proshle god. kada je bila mask-party, bila sam veshtica, pre toga baba mraz, a josh pre toga u farke i usku rolku (crno), i mnooogo mnoooogo, ali ne mogu da se setim, jer sam bila mnogo mladja... MA, i sad cu nesto slichno, jer nije mask-party... vec obichan party...... :) hvala.....
 

Back
Top