Погинуло троје учесника "Великог брата"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
OBAVEŠTENJE

Zbog tragične pogibije bivših ukućana Velikog Brata, Stevana Zečevića, Elmira Kuduzovića i Zorice Lazić, B 92 i produkcijska kuća Emotion, odlučili su da obustave ovogodišnji serijal Velikog Brata večeras u 21h.

http://www.velikibrat.co.yu/

151071260247762a7faba79629098115_extreme.jpg


Nesreća se dogodila na šabačkom putu u naselju Ušće, kada je automobil kojim je upravljao Elmir Kuduzović zbog neprilagođene brzine izleteo iz jedne krivine, prevrnuo se na krov i sleteo u rečicu Vukodraž, nekoliko kilometara od termoelektrane "Nikole Tesla".

Vladimir Sarić, četvrta osoba koja se nalazila u automobilu i sedela na suvozačevom mestu, uspeo je da se izvuče iz automobila i zatraži pomoć od čuvara voćnjaka Nikole Negran, jedinog očevica te tragedije.


"Izašao sam na kapiju, kad čujem neko viče u pomoć, pošao sam tamo da vidim. Prišao mi je momak, rekao je da pomognem, ima troje u vodi. Dovedem čoveka u portirnicu, dam mu ćebe, onda smo zvali miliciju", rekao je Negran za B92.

Prekida se šou, nagrada svim finalistima

S obzirom na tragične okolnosti, produkcijska kuća Emotion i B92 su odlučili da završe ovogodišnji serijal VB.

"Emotion i B92 izražavaju najdublje saučešće porodicama nastradalih. Novac prikupljen tokom ovonedeljnog glasanja namenjen je kampanji za poboljšanje bezbednosti u saobraćaju", stoji u zajedničkom saopštenju Emotiona i B92.

Večerašnja emisija u 21 h biće posvećena uspomeni na Zoricu, Stevana i Elmira.

Produkcija Emotion i B92 zajednički su doneli odluku koja se nameće kao najpravednija u ovom trenutku - da svi ukućani koji su došli do samog kraja serijala i koji ovog trenutka borave u Kući, podele novčanu nagradu namenjenu pobedniku.



Sudeći po tragovima kočenja, a kako je za B92 potvrdila obrenovačka saobraćajna policija, Kuduzović je u krivini na kojoj je bilo dosta leda, umesto da uspori, dodao gas i tako u potpunosti izgubio kontrolu na automobilom sitroen C4.

Ispred sitroena, u drugom vozilu putovale su takođe bivše ukućanke "Velikog brata" - Tanja Obradović i Jelena Žeželj. Tek kada su prešle most, primetile su da nešto nije u redu i vratile se nazad.

Prema nepotvrđenim informacijama, automobil u kome su poginuli ukućani VB-a je iz Beograda vozio Vladimir Sarić, a u Obrenovcu je za upravljač seo Kuduzović.

Kako B92 nezvanično saznaje, ukućani Velikog brata kretali su se šabačkim putem brzinom većom od 120 km/h. Za sada još uvek niko iz saobraćajne policije nije mogao da potvrdi da li je vozač bio u alkoholisanom stanju.

O Stevanu, Zorici i Elmiru

Stevan Zečević, Zorica Lazić i Elmir Kuduzović su učestvovali u ovogodišnjem izdanju TV reality show programa "Veliki brat", koji se emituje na televiziji B92.

Stevan je rođen 25. septembra 1983. u Novom Sadu gde je završio srednju Tehničku školu. Bio je student Više škole za trenere i menadžere, a radio je kao konobar na brodovima za krstarenja. Kada se predstavljao u Velikom bratu, kao svoj moto naveo je: "Najbolje stvari u životu su besplatne. Život treba živeti".

Zorica je rođena 21. aprila 1983. godine u Prizrenu. Živela je u Zemunu. Završila je srednju Medicinsku skolu, a radila je kao agent prodaje u marketinškoj agenciji. Pre ulaska u emisiju "Veliki brat" izjavila je: "Zvezda je rođena! Veliki Brate dolazim".

Elmir je rođen 3. septembra 1981. godine u Tuzli, gde je završio gimnaziju. Bio je student menadžmenta, a pored toga je radio u jednoj privatnoj televiziji. Kao motiv za učešće u Velikom bratu naveo je: "Jako cenim taj šou - Veliki Brat je institut i želim biti deo toga. Slava - mislim da ću sebi otvoriti mnoga vrata".
 
Тема јесте политичка. Ради се о политици мас медија и политици медиског царства.
"Урбаност" и про-западњачки накриво пресађени менталитет Н92 и сличних проузроковао је у крајњој линији ово трагедију.

Лично против сам оваквих ријалити шоуа и сличних глупости.
 
Ja sam davno govorio kako se mladima u Srbiji vise isplati ratovati nego sesti za volan. To nije slucaj samo u Srbiji vec i na celom Balkanu. Mislim da je citava slika "vrednosti" u Srbiji totalno iskrivljena, ne samo sa B92, vec i sa onim cobanskim Pinkom gde se promovisu zenske vrednosti "skini se i zaurlaj - niko te i ne slusa" itd. itd. Sta radi drzava i vlast ? pa nista boli ih ****, vec 8g ne rade nista vec samo kradu i vrse "privatizaciju" svoje ups. drzavne imovine :D Koja majmunska drzava...strasno.
 
Тема јесте политичка. Ради се о политици мас медија и политици медиског царства.
"Урбаност" и про-западњачки накриво пресађени менталитет Н92 и сличних проузроковао је у крајњој линији ово трагедију.

Лично против сам оваквих ријалити шоуа и сличних глупости.

Kakve veze ima B92 i VB show sa tim sto su se ovi izdrkavali i vozili preko 120 na poledjenom putu? Nije im B92 i VB rekao evo vam Citroen C4 pravac pickovac i to minimum da idete 120 km/s ako je zaledjeno.
 
Нек у миру почивају.

Саучешће порподицама.


Саобраћајне несреће су иначе генерално, и у свету и код нас, заправо -најмасовнији убица.


А иначе, што се тиче ВБ, и остаслих сличних масмедијских грозота...

Да ли уопште трошити речи, колико је то гнусно?

Опет, дакле, неминовни закључак:

ТВ је ђавољи изум.

Користи, и подстиче оне најниже пориве у људима.
 
Kad se setim TV programa pre dvadesetak i kusur godina dok sam bio dete, pomislim da smo se unazadili iako imamo mnogo manje tv kanala (izbora).

Znanje i Imanje je bio pojam za ove danasnje kretenluke. Da ne pricam o decijim emisijama, dok danas od dece prave debile sa teletabisima. Strasno...

Tu si u pravu milion posto. Secam se bio onaj skolski program koji se davao od nekih 9 ujutro pa do posle podne.Imalo tu mnogo toga da se nauci.Pa bio opstanak ,pa onaj Belami,pa Kockica,po neki crtac pa emisije o istoriji,hemiji,fizici ali na interesantan nacin.
Danas klinci mogu da biraju izmedju bajatih serija na RTS-u,strokaze striptizete iz VB na B92 ,latino serija na Pinku,tarot i astro magova na ostalim kanalima ali mogu i da nauce nesto iz matematike ako na SOS kanalu igraju kviz pogodi koliko trouglova ima posto na tom sportskom kanalu 90% programa se sastoji od toga.
 
Kad se setim TV programa pre dvadesetak i kusur godina dok sam bio dete, pomislim da smo se unazadili iako imamo mnogo manje tv kanala (izbora).

Znanje i Imanje je bio pojam za ove danasnje kretenluke. Da ne pricam o decijim emisijama, dok danas od dece prave debile sa teletabisima. Strasno...

Teletabisi su cenzurisani- samo za 18+
 
Nije to slucaj samo kod nas, nego svuda u svetu, ali mi kao mladi majmuni moramo da pokupimo sve najgore. Nije dosta sto bombarduju narod sa krizama, ratovima, ubistvima i ostalim sranyima koja samo zamaraju mozak ljudima, vec zaglupljuju decu od malih dana i krive im sliku vrednosti. Zar ne postoji neka institucija koja kontrolise sta se pusta u medijima (tv i radio) ? Kakav bre tarot sto si rekao i 90% ovih gluposti, pa jos samo neka sekta nije osnovala TV stranicu i pocela da poziva narod na samoubistvo. Koji kreteni, covek se samo iznervira kad i pomisli na te gluposti.

Da me neko u bilo koje vreme dana i noci pita, sta bi zeleo iz one stare drzave (SFRJ) u ovoj novoj ?

GOLI OTOK bi bio prvi odgovor. Diktatura je jedini nacin vladavine, narod je st0ka i kad mu previse pustis evo sta se desi.
 
Tu si u pravu milion posto. Secam se bio onaj skolski program koji se davao od nekih 9 ujutro pa do posle podne.Imalo tu mnogo toga da se nauci.Pa bio opstanak ,pa onaj Belami,pa Kockica,po neki crtac pa emisije o istoriji,hemiji,fizici ali na interesantan nacin.
Danas klinci mogu da biraju izmedju bajatih serija na RTS-u,strokaze striptizete iz VB na B92 ,latino serija na Pinku,tarot i astro magova na ostalim kanalima ali mogu i da nauce nesto iz matematike ako na SOS kanalu igraju kviz pogodi koliko trouglova ima posto na tom sportskom kanalu 90% programa se sastoji od toga.

Da znaš... i meni te stvari veoma često padnu na pamet!!! To su bila vremena!!! Čini mi se ono svakog radnog dana do 09.30 program TVZG , a onda nastavlja TVBG!!! I sve ekstra izbalansirani obrazovanje i zabava!!!
Danas na TV-u i ne postoji nešto što se može podvesti pod "školski obrazovni program"!!!
Ovo danas je dno!!! Nekad i sad... - nebo i zemlja!!!:roll::|
 
Osim toga, dal' iko od današnje mladih generacija uopšte može da spozna vrijednosti odrastanja na nekadašnjoj "srtip-kulturi"??? Svi sad odrastaju u virtualnim svijetovima nasilja na video igricama i scenama idiotskih holivudskih blokbastera!!!
Ljudi moji, koliko je to oplemenjivalo duh omladine, tek sada možemo da se uvjerimo!!! Tad i za onoga koji nikad nije uzeo knjigu u šake, nije se moglo reći da nešto redovno ne čita!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top