Погинуло троје учесника "Великог брата"
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Погинуло троје учесника "Великог брата"

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Podrazumevano Погинуло троје учесника "Великог брата"

OBAVEŠTENJE

Zbog tragične pogibije bivših ukućana Velikog Brata, Stevana Zečevića, Elmira Kuduzovića i Zorice Lazić, B 92 i produkcijska kuća Emotion, odlučili su da obustave ovogodišnji serijal Velikog Brata večeras u 21h.

http://www.velikibrat.co.yu/

Nesreća se dogodila na šabačkom putu u naselju Ušće, kada je automobil kojim je upravljao Elmir Kuduzović zbog neprilagođene brzine izleteo iz jedne krivine, prevrnuo se na krov i sleteo u rečicu Vukodraž, nekoliko kilometara od termoelektrane "Nikole Tesla".

Vladimir Sarić, četvrta osoba koja se nalazila u automobilu i sedela na suvozačevom mestu, uspeo je da se izvuče iz automobila i zatraži pomoć od čuvara voćnjaka Nikole Negran, jedinog očevica te tragedije.

"Izašao sam na kapiju, kad čujem neko viče u pomoć, pošao sam tamo da vidim. Prišao mi je momak, rekao je da pomognem, ima troje u vodi. Dovedem čoveka u portirnicu, dam mu ćebe, onda smo zvali miliciju", rekao je Negran za B92.

Prekida se šou, nagrada svim finalistima

S obzirom na tragične okolnosti, produkcijska kuća Emotion i B92 su odlučili da završe ovogodišnji serijal VB.

"Emotion i B92 izražavaju najdublje saučešće porodicama nastradalih. Novac prikupljen tokom ovonedeljnog glasanja namenjen je kampanji za poboljšanje bezbednosti u saobraćaju", stoji u zajedničkom saopštenju Emotiona i B92.

Večerašnja emisija u 21 h biće posvećena uspomeni na Zoricu, Stevana i Elmira.

Produkcija Emotion i B92 zajednički su doneli odluku koja se nameće kao najpravednija u ovom trenutku - da svi ukućani koji su došli do samog kraja serijala i koji ovog trenutka borave u Kući, podele novčanu nagradu namenjenu pobedniku.

Sudeći po tragovima kočenja, a kako je za B92 potvrdila obrenovačka saobraćajna policija, Kuduzović je u krivini na kojoj je bilo dosta leda, umesto da uspori, dodao gas i tako u potpunosti izgubio kontrolu na automobilom sitroen C4.

Ispred sitroena, u drugom vozilu putovale su takođe bivše ukućanke "Velikog brata" - Tanja Obradović i Jelena Žeželj. Tek kada su prešle most, primetile su da nešto nije u redu i vratile se nazad.

Prema nepotvrđenim informacijama, automobil u kome su poginuli ukućani VB-a je iz Beograda vozio Vladimir Sarić, a u Obrenovcu je za upravljač seo Kuduzović.

Kako B92 nezvanično saznaje, ukućani Velikog brata kretali su se šabačkim putem brzinom većom od 120 km/h. Za sada još uvek niko iz saobraćajne policije nije mogao da potvrdi da li je vozač bio u alkoholisanom stanju.

O Stevanu, Zorici i Elmiru

Stevan Zečević, Zorica Lazić i Elmir Kuduzović su učestvovali u ovogodišnjem izdanju TV reality show programa "Veliki brat", koji se emituje na televiziji B92.

Stevan je rođen 25. septembra 1983. u Novom Sadu gde je završio srednju Tehničku školu. Bio je student Više škole za trenere i menadžere, a radio je kao konobar na brodovima za krstarenja. Kada se predstavljao u Velikom bratu, kao svoj moto naveo je: "Najbolje stvari u životu su besplatne. Život treba živeti".

Zorica je rođena 21. aprila 1983. godine u Prizrenu. Živela je u Zemunu. Završila je srednju Medicinsku skolu, a radila je kao agent prodaje u marketinškoj agenciji. Pre ulaska u emisiju "Veliki brat" izjavila je: "Zvezda je rođena! Veliki Brate dolazim".

Elmir je rođen 3. septembra 1981. godine u Tuzli, gde je završio gimnaziju. Bio je student menadžmenta, a pored toga je radio u jednoj privatnoj televiziji. Kao motiv za učešće u Velikom bratu naveo je: "Jako cenim taj šou - Veliki Brat je institut i želim biti deo toga. Slava - mislim da ću sebi otvoriti mnoga vrata".

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Podrazumevano Re: Погинуло троје учесника "Великог брата"

Laka im zemlja.

Ističe se blockhead (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Saucesce porodicama poginulih.Ne brze od zivota.
    p.s. zemljace ova tema nije za politiku.

Aktivan član
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Politicka tema u PM.

Ističe se
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mladost-ludost.Ljudi bez obaveza,samo im bilo bitno zezanje i eto kako su zavrsili.Moja sucut...

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Тема јесте политичка. Ради се о политици мас медија и политици медиског царства.
    "Урбаност" и про-западњачки накриво пресађени менталитет Н92 и сличних проузроковао је у крајњој линији ово трагедију.

Лично против сам оваквих ријалити шоуа и сличних глупости.

Aktivan član
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ja sam davno govorio kako se mladima u Srbiji vise isplati ratovati nego sesti za volan. To nije slucaj samo u Srbiji vec i na celom Balkanu. Mislim da je citava slika "vrednosti" u Srbiji totalno iskrivljena, ne samo sa B92, vec i sa onim cobanskim Pinkom gde se promovisu zenske vrednosti "skini se i zaurlaj - niko te i ne slusa" itd. itd. Sta radi drzava i vlast ? pa nista boli ih ****, vec 8g ne rade nista vec samo kradu i vrse "privatizaciju" svoje ups. drzavne imovine Koja majmunska drzava...strasno.

Iskusan
    Učlanjen
    03.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    360

R.I.P.

Ističe se blockhead (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Nase televizije se utrkuju koja ce da emituje sto debilniju reality-show bljuvotinu.Bez obzira da li su to emisije radjene po zapadnim licencama ili su proizvod domace "pameti",sve do jedne su tesko sranje.I oni koji to gledaju su teske budaletine,to isto mislim i za sve moje rodjake,poznanike,prijatelje, itd...

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Unhappy Re: Погинуло троје учесника "Великог брата"

Citat Original postavio klikk Pogledaj poruku
    R.I.P.
    Osim toga, nema tu više ništa da se doda!!!

Ističe se José Luis Torrente (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Alekasandar3 Pogledaj poruku
    Тема јесте политичка. Ради се о политици мас медија и политици медиског царства.
    "Урбаност" и про-западњачки накриво пресађени менталитет Н92 и сличних проузроковао је у крајњој линији ово трагедију.

Лично против сам оваквих ријалити шоуа и сличних глупости.
    Kakve veze ima B92 i VB show sa tim sto su se ovi izdrkavali i vozili preko 120 na poledjenom putu? Nije im B92 i VB rekao evo vam Citroen C4 pravac pickovac i to minimum da idete 120 km/s ako je zaledjeno.

Aktivan član
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Kad se setim TV programa pre dvadesetak i kusur godina dok sam bio dete, pomislim da smo se unazadili iako imamo mnogo manje tv kanala (izbora).

Znanje i Imanje je bio pojam za ove danasnje kretenluke. Da ne pricam o decijim emisijama, dok danas od dece prave debile sa teletabisima. Strasno...

Iskusan Norma Kampl (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Нек у миру почивају.

Саучешће порподицама.

Саобраћајне несреће су иначе генерално, и у свету и код нас, заправо -најмасовнији убица.

А иначе, што се тиче ВБ, и остаслих сличних масмедијских грозота...

Да ли уопште трошити речи, колико је то гнусно?

Опет, дакле, неминовни закључак:

ТВ је ђавољи изум.

Користи, и подстиче оне најниже пориве у људима.

Ističe se porin50 (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Mladi ljudi, neprocijenjivo je to bogatstvo

kad ih nema tek vidiš da su postojali

Aktivan član
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio porin50 Pogledaj poruku
    Mladi ljudi, neprocijenjivo je to bogatstvo

kad ih nema tek vidiš da su postojali
    To mladi bi ispravio u "pametni"; budala imamo i previse, bilo mladih ili starih.

animal lover nije na forumu
    Oni su se smejali meni što sam drugačiji, a ja sam se smejao njima što su svi isti.
    Primećen član animal lover (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    44

moje saučešće porodicama poginulih.....a imali su toliki život ispred sebe.....strašno.....

Ističe se José Luis Torrente (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio UbicaDecijegaLica Pogledaj poruku
    Kad se setim TV programa pre dvadesetak i kusur godina dok sam bio dete, pomislim da smo se unazadili iako imamo mnogo manje tv kanala (izbora).

Znanje i Imanje je bio pojam za ove danasnje kretenluke. Da ne pricam o decijim emisijama, dok danas od dece prave debile sa teletabisima. Strasno...
    Tu si u pravu milion posto. Secam se bio onaj skolski program koji se davao od nekih 9 ujutro pa do posle podne.Imalo tu mnogo toga da se nauci.Pa bio opstanak ,pa onaj Belami,pa Kockica,po neki crtac pa emisije o istoriji,hemiji,fizici ali na interesantan nacin.
    Danas klinci mogu da biraju izmedju bajatih serija na RTS-u,strokaze striptizete iz VB na B92 ,latino serija na Pinku,tarot i astro magova na ostalim kanalima ali mogu i da nauce nesto iz matematike ako na SOS kanalu igraju kviz pogodi koliko trouglova ima posto na tom sportskom kanalu 90% programa se sastoji od toga.

Ističe se
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio UbicaDecijegaLica Pogledaj poruku

Teletabisi su cenzurisani- samo za 18+

Zainteresovan član Marija-93 (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2007.
    *Miki's heart*...ps.to sam ja ~Marija~93~ samo ne mogu sa tog nicka da pisem pa sam se reg ponovo...
    Reputaciona moć
    39

Aktivan član
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Nije to slucaj samo kod nas, nego svuda u svetu, ali mi kao mladi majmuni moramo da pokupimo sve najgore. Nije dosta sto bombarduju narod sa krizama, ratovima, ubistvima i ostalim sranyima koja samo zamaraju mozak ljudima, vec zaglupljuju decu od malih dana i krive im sliku vrednosti. Zar ne postoji neka institucija koja kontrolise sta se pusta u medijima (tv i radio) ? Kakav bre tarot sto si rekao i 90% ovih gluposti, pa jos samo neka sekta nije osnovala TV stranicu i pocela da poziva narod na samoubistvo. Koji kreteni, covek se samo iznervira kad i pomisli na te gluposti.

Da me neko u bilo koje vreme dana i noci pita, sta bi zeleo iz one stare drzave (SFRJ) u ovoj novoj ?

GOLI OTOK bi bio prvi odgovor. Diktatura je jedini nacin vladavine, narod je st0ka i kad mu previse pustis evo sta se desi.

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Thumbs down Re: Погинуло троје учесника "Великог брата"

Citat Original postavio José Luis Torrente Pogledaj poruku
    Tu si u pravu milion posto. Secam se bio onaj skolski program koji se davao od nekih 9 ujutro pa do posle podne.Imalo tu mnogo toga da se nauci.Pa bio opstanak ,pa onaj Belami,pa Kockica,po neki crtac pa emisije o istoriji,hemiji,fizici ali na interesantan nacin.
    Danas klinci mogu da biraju izmedju bajatih serija na RTS-u,strokaze striptizete iz VB na B92 ,latino serija na Pinku,tarot i astro magova na ostalim kanalima ali mogu i da nauce nesto iz matematike ako na SOS kanalu igraju kviz pogodi koliko trouglova ima posto na tom sportskom kanalu 90% programa se sastoji od toga.
    Da znaš... i meni te stvari veoma često padnu na pamet!!! To su bila vremena!!! Čini mi se ono svakog radnog dana do 09.30 program TVZG , a onda nastavlja TVBG!!! I sve ekstra izbalansirani obrazovanje i zabava!!!
    Danas na TV-u i ne postoji nešto što se može podvesti pod "školski obrazovni program"!!!
    Ovo danas je dno!!! Nekad i sad... - nebo i zemlja!!!:|
    Poslednji put ažurirao/la gost 66630 : 29.12.2007. u 20:38

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Osim toga, dal' iko od današnje mladih generacija uopšte može da spozna vrijednosti odrastanja na nekadašnjoj "srtip-kulturi"??? Svi sad odrastaju u virtualnim svijetovima nasilja na video igricama i scenama idiotskih holivudskih blokbastera!!!
    Ljudi moji, koliko je to oplemenjivalo duh omladine, tek sada možemo da se uvjerimo!!! Tad i za onoga koji nikad nije uzeo knjigu u šake, nije se moglo reći da nešto redovno ne čita!!!

Slične teme

1. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.05.2011., 13:48
  2. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 04.11.2007., 20:20
  3. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.11.2006., 01:40
  4. Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 05.10.2006., 14:15

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor