Utrnuli *****

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Sedeo u jakni , na hladnom , i nagnut napred i posle nekih 20 min ili više , kao kad sedite na nozi i ona vam utrne , pa je ne osećate a sve trnci izbijaju....

Osećaj užasno nov, sve utrnulo , kao posle anestezije kod zubara i kad se mašite rukom za ceo predeo , sve utrnulo i kao da ga iznutra ne osećate, a pod rukom sve je tu....


Da li se nekome desilo slično.....
 
Sedeo u jakni , na hladnom , i nagnut napred i posle nekih 20 min ili više , kao kad sedite na nozi i ona vam utrne , pa je ne osećate a sve trnci izbijaju....

Osećaj užasno nov, sve utrnulo , kao posle anestezije kod zubara i kad se mašite rukom za ceo predeo , sve utrnulo i kao da ga iznutra ne osećate, a pod rukom sve je tu....


Da li se nekome desilo slično.....

Koja tebe muka mu muči...??!:???:
 
Jesi li se uplashio? Ja sam jednom chudno spavala i utrnule mi obe noge. Pa sam onda sanjala kako mi amputiraju noge, i probudim se onako pod utiskom, i da pomerim noge-a ono nishta! Izbezumila sam se u prvom trenutku. Gadan osechaj.
 
Da, ja sam jednom u neko doba noci pozeleo da odem u WC, pa sam pao kad sam pokusao da ustanem.
Pa sam na podu pomislio da sam izgubio ravnotezu, pa sam ponovo pokusao da ustanem, pa ponovo pao.
Pa sam onda zakljucio da nemam nogu, pa sam se jako uplasio.
Pa sam video da imam nogu, ali da je utrnula.
Otpuzao sam do toaleta.
 
Sedeo u jakni , na hladnom , i nagnut napred i posle nekih 20 min ili više , kao kad sedite na nozi i ona vam utrne , pa je ne osećate a sve trnci izbijaju....

Osećaj užasno nov, sve utrnulo , kao posle anestezije kod zubara i kad se mašite rukom za ceo predeo , sve utrnulo i kao da ga iznutra ne osećate, a pod rukom sve je tu....


Da li se nekome desilo slično.....

Kada sam postavila temu o drkanju..svi su muski pisali da im to najbolje ide sa utrnilom rukom .. za nogu nisu nista rekli..
 
Zvanično ne bi smelo da se ništa desi , jer je sve sundjerasto tkivo iako ima prepuno nervnih završetaka....
Ali izgleda da se pregibom delovalo na ishranu tih nerava , te je osećaj utrnulosti bio nesrazmeran i potpuno drugačiji od osećaja učvrsćenosti....
Zato mi nije jasno kako se uopšte desila utrnulost....

A još čudniji je osećaj kad se proverava da li je sve tu.
Kao da po tudjem telu lupaš ili kao da si žensko....tj bez prijatelja.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top