UHAPŠEN MARKAČ

Samanta_

Iskusan
Poruka
6.229
UHAPŠEN MARKAČ
29.12.2007. 16:22

ZAGREB - Po nalogu Haškog tribunala, u Zagrebu je danas uhapšen Mladen Markač, zato što je, napustivši svoj dom bez dozvole, prekršio uslove boravka na privremenoj slobodi do početka suđenja, javlja Radio Slobodna Evropa i najavljuje da će ovaj optuženik sutra biti prebačen u Hag.
 
Ne,nego predvidjam rasplet sudjenja genarela patiJote zvanog Kesh ili u narodu-Gotovina.Koga je 200 000 Nacista ispratilo u Splitu sa sve premijerom na chelu..kazu Hag mora da uvazava osecanja Hrvata od kojih bi se bar pola samopoubijalo da im general Kesh dobije kaznu i za pogreshno parkiranje a kamoli za neshto vishe.
 
Ne,nego predvidjam rasplet sudjenja genarela patiJote zvanog Kesh ili u narodu-Gotovina.Koga je 200 000 Nacista ispratilo u Splitu sa sve premijerom na chelu..kazu Hag mora da uvazava osecanja Hrvata od kojih bi se bar pola samopoubijalo da im general Kesh dobije kaznu i za pogreshno parkiranje a kamoli za neshto vishe.

Gen. Kesh je u momentu "uhićenja" pri sebi imao 20.000 jevreja gotovine!!!:wink: Alal vera generale!!!
 
UHAPŠEN MARKAČ
29.12.2007. 16:22

ZAGREB - Po nalogu Haškog tribunala, u Zagrebu je danas uhapšen Mladen Markač, zato što je, napustivši svoj dom bez dozvole, prekršio uslove boravka na privremenoj slobodi do početka suđenja, javlja Radio Slobodna Evropa i najavljuje da će ovaj optuženik sutra biti prebačen u Hag.
Ajd što je Markač uhapšen što je prekršio pravila Tribunala napustivši kućni pritvor i otišavši u lov, nego što je stvar dodatno zazebao i hrvatski ministar unutrašnjih poslova Kirin, koji je sa zajedno sa Markačem bio u tom lovu!!! Situacija, koja je za vladu RH usr.na "do kragne"!!!
Ministar je danas ekspresno podnio ostavku!!! I ministar, dakle, nayeb'o zbog generalskih veprića!!! Kakva neozbiljnost i idiotizam!!!
Ovo je podjednako glupa situacija kao i ona kad je se u Sarajevu gen. Delić, odmah po svom privremenom puštanju iz pritvora frajerski slikao na zvaničnom prijemu kod Silajdžića!!!
Šta sve neki ludi mogu sebi da dozvole!!!
 
Ajd što je Markač uhapšen što je prekršio pravila Tribunala napustivši kućni pritvor i otišavši u lov, nego što je stvar dodatno zazebao i hrvatski ministar unutrašnjih poslova Kirin, koji je sa zajedno sa Markačem bio u tom lovu!!! Situacija, koja je za vladu RH usr.na "do kragne"!!!
Ministar je danas ekspresno podnio ostavku!!! I ministar, dakle, nayeb'o zbog generalskih veprića!!! Kakva neozbiljnost i idiotizam!!!
Ovo je podjednako glupa situacija kao i ona kad je se u Sarajevu gen. Delić, odmah po svom privremenom puštanju iz pritvora frajerski slikao na zvaničnom prijemu kod Silajdžića!!!
Šta sve neki ludi mogu sebi da dozvole!!!
potpis i pečat
 
UHAPŠEN MARKAČ
29.12.2007. 16:22

ZAGREB - Po nalogu Haškog tribunala, u Zagrebu je danas uhapšen Mladen Markač, zato što je, napustivši svoj dom bez dozvole, prekršio uslove boravka na privremenoj slobodi do početka suđenja, javlja Radio Slobodna Evropa i najavljuje da će ovaj optuženik sutra biti prebačen u Hag.

tako i treba,
jednom su dali nogom u @uzicu za Haag, a drugom iz Vlade RH...
konačno da smo se riješili tog ret@rda Kirina koji odkako je sjeo na čelo MUPa pravi same pi2darije
prvo kad je na početku uveo "rasne" zakone ko sve ne smije biti policajac...:shock:
pa preko onih provala stoljeća...kao čovjek "suvremen" i koristi se internetom pa kaže umjesto You Tube... Jubito, i sl. provale tog aršina:roll:
pa sve do ovog "veprokolja"...gdje se sa ratnim optuženikom slikao uz jadne masakrirane divlje svinje...:shock::shock::shock:
ubijati divlje svinje za Božić je "veoma" kršćanski i to sa čovjekom koji je optužen za ratne zločine i koji je pušten na privremenu slobodu a Kirin ministar policije:shock:

pa ima da se svak državljanin i jednom i drugom iz8ljuje u facu ...

mene je doslovno sram ovih dana što pripadam ovom hrvatskom narodu...tek mogu mislit šta tek o nama pričaju vanka...
i kako nas sad svijet gleda...

i sad bi još naši tražili da Gotovina dobije koji slobodan vikend...
e dobit će... čeliju sa Salamanderovom slikom ;)

što se mene tiće mogu i Kirina i te jadne poklane svinje tamo poslat....pa nek se slikaju po haškim čelijama i valjaju u krvi ..životinje jedne:evil::evil::evil:
 
Ne pretjeruj!!! To je samo "2-3 vepra"! Nema govora o nekakvom veprocidu!!!:lol::lol::lol::lol:
2/3?:shock::roll:
0038007.17.jpg

neka loša rakija kad vidiš nekoliko puta manje...umjesto da vidiš duplo više:mrgreen:
 
2/3?:shock::roll:
369409.aspx

neka loša rakija kad vidiš nekoliko puta manje:mrgreen:
Eeeej... al' ovo sad ozbiljno - Vjeruj mi da se na Baniji, ovig posljeratnih godina naprasilo toliko te šumske gamadi da ljudi u sezoni pred berbu kukuruza, po selima drže noćne straže da sačuvaju usjeve!!! Znam to jer sam čuo da se mnogi tamošnji seljaci žale na pošast veprova!!!

Pravi raj za Obelika!!!
 
Uh, sad mi se tek otvorila fotka!!! :shock:
0038007.17.jpg

Pa čime su ih pobogu ovolike pobili???:confused: Maljutkama i ručnim bacačima???:lol:
Ladno dajgle im poza!!! Kao svi kape u ruke i poziraju u fazonu R.I.P.!!! Samo još fale suze i ženska naricanja!!!:lol::lol::lol:

Ja mislim da je je dovoljno očito kajanje na licima njihovim te da to Senader može da iskoristi kao "olakotnu" okolnost pri nastupu vlade RH prema Tribunalu!!!
 
Uh, sad mi se tek otvorila fotka!!! :shock:
0038007.17.jpg

Pa čime su ih pobogu ovolike pobili???:confused: Maljutkama i ručnim bacačima???:lol:
Ladno dajgle im poza!!! Kao svi kape u ruke i poziraju u fazonu R.I.P.!!! Samo još fale suze i ženska naricanja!!!:lol::lol::lol:

Ja mislim da je je dovoljno očito kajanje na licima njihovim te da to Senader može da iskoristi kao "olakotnu" okolnost pri nastupu vlade RH prema Tribunalu!!!

joj sad mi pervan iz večernje skole pade na pamet.

kaže: narikače za iznajmljivanje
za 1000€ extra skače u jamu za pokojnikom :lol::lol::lol:
 

Back
Top