kipar
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: kipar

Aktivan član
    Učlanjen
    24.07.2003.
    ne znam vishe gde je to mesto o kome je rech
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano kipar

Da li neko zna šta mi je potrebno da odem na Kipar i da li bi mi neko poslao garantno pismo u slučaju da je potrebno? pozdrav

minna
    Guest

Podrazumevano konkretnije

Moras mi konkretnije reci zasto i kako bi ti dolazio na Kipar!Kao turista, ili da radis, ili nesto trce?!?!Ja zivim na Kipru, tako da ako me upoznas sa detaljima, mozda ti i mogu nekako pomoci!!!
    Pozdrav!!!

Aktivan član
    Učlanjen
    24.07.2003.
    ne znam vishe gde je to mesto o kome je rech
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano Re: konkretnije

Citat Original postavio minna
    Moras mi konkretnije reci zasto i kako bi ti dolazio na Kipar!Kao turista, ili da radis, ili nesto trce?!?!Ja zivim na Kipru, tako da ako me upoznas sa detaljima, mozda ti i mogu nekako pomoci!!!
    Pozdrav!!!
    Ćao MInna! Ja sam Jana.. Na Kipar bih otišla kao turista, mada priznajem da bih ostala ukoliko bih našla posao i ukoliko bi to bilo sigurno u smislu da produžim vizu.. Ujedno bih volela i da vidim šta sad ima u ponudi Inter College-a... Pre 7 godina sam želela da tu završim Tourism & Hotel i Tv/radio ali mi otac na kraju nije pustio zbog neke priče tipa kako ću ja sama tamo, bla, bla...
    inače radim ovde već 5 godina za stalno u jakoj državnoj firmi u Beogradu, i mogu da uzmem potvrdu o zaposlenju, primanjima...Eto ti sad vidi da li bi mi pomogla. U svakom slučaju pozdravljam i ja tebe... I odgovori mi, pliiiz, pa neka to bude i ne..
    Inače u Nikoziji živi moja drugarica iz osnovne škole, ali sam od pre 7 godina izgubila kontakt s njom...Zove se Sandra Ilijašević... KO zna, svet je mali, možda je i znaš...

Slične teme

1. KIPAR
    Autor Sunčica u forumu Putovanja
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 11.06.2012., 21:31
  2. Iskustva - Kipar -
    Autor Rody Paypper u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.10.2008., 21:04
  3. kipar
    Autor miirjance u forumu Evropa
    Odgovora: 6