Oznaka da li sam pisala na temi

kalispera

Početnik
Poruka
40
Kod moje sestre, kad pregleda poruke nekog podforuma, ako je u nekoj temi pisala nesto, kraj naziva teme stoji neka striklirana plava kucica.
Kad sam gledala teme na kojima sam ja pisala, nema te plave striklirane kucice?
Treba neko podesavanje u vezi toga?
Lakse bi mi bilo da mogu da pratim ge sam sudelovala u diskusiji.
 
Kod moje sestre, kad pregleda poruke nekog podforuma, ako je u nekoj temi pisala nesto, kraj naziva teme stoji neka striklirana plava kucica.
Kad sam gledala teme na kojima sam ja pisala, nema te plave striklirane kucice?
Treba neko podesavanje u vezi toga?
Lakse bi mi bilo da mogu da pratim ge sam sudelovala u diskusiji.

Moje licno misljenje je,da nemas razloga da se brines o toj vec navedenoj stikliranoj kucici(zasto kod nje ima a kod tebe nema itd)Jer ti i sa tom i bez te kucice mozes videti u kojim temam si ucestvovala i ostalo...Tako sto mozes kliknuti na tvoj profil i na broj poruka...ako te to interesuje?
 
Da. Mogu da zapamtim na kojih sam zadnjih 15-20 tema postovao.

A zar je to toliko bitno ?
Da bitno je.

Ja ne zelim da pamtim na kojima sam tacno temama diskutivala nesto, zelim da kad otvorim poodforum, kad vidim da su neke teme sa novim sadrzajem a pored stoji strikl da sam vec pisala na tome, pogledam sta je novo o toj temi receno.

Sumnjam da se ti nakon 20 dana (a pisao na primer na 30-tak tema) mozes setiti da si bas na odredjenoj temi napisao nesto.

Dakle, nije tesko naci na kojim sam sve temama pisala, to mi ne treba. Meni treba kad otvorim podforum i nadjem 20 tema sa novim sadrzajem (boldovane) da odmah vidim na kojoj od njih sam sudelovala a na kojoj nisam. Na onima kojima nisam sudelovala, i dalje necu, na onima kojima jesam, zanima me sta je novo receno.

Jel' sam sad jasna?
I zasto nema mog strikla?
 
Moje licno misljenje je,da nemas razloga da se brines o toj vec navedenoj stikliranoj kucici(zasto kod nje ima a kod tebe nema itd)Jer ti i sa tom i bez te kucice mozes videti u kojim temam si ucestvovala i ostalo...Tako sto mozes kliknuti na tvoj profil i na broj poruka...ako te to interesuje?
Ne zanima mene broj mojih poruka i ne zanima me da pratim na kojim sam sve temama ikad pisala.
Mene zanima da na svakom podforumu, kad god je na nekoj temi odgovoreno a ja sam takodje pisala na njoj, mogu da vidim oznaku da sam tamo sudelovala.

Mozemo mi sad da raspredamo do sutra o svemu tome a ja postavljam samo jedno prosto pitanje - zasto kod nekih ima a kod nekih nema tog strikla. Meni bi mnogo znacilo da lakse pregledam teme.
 
Ne zanima mene broj mojih poruka i ne zanima me da pratim na kojim sam sve temama ikad pisala.
Mene zanima da na svakom podforumu, kad god je na nekoj temi odgovoreno a ja sam takodje pisala na njoj, mogu da vidim oznaku da sam tamo sudelovala.

Mozemo mi sad da raspredamo do sutra o svemu tome a ja postavljam samo jedno prosto pitanje - zasto kod nekih ima a kod nekih nema tog strikla. Meni bi mnogo znacilo da lakse pregledam teme.

E da Avetinja je bas super odgovorio na tvoju temu....to moras da podesis u podesavanjima profila da dobijas izvestaje o temema u kojima si ti ucestvovala...
 
Aman momci, jel' vi to mene zezate?
Ja samo zelim da uz svaku temu na kojoj sam ista pisala, postoji mala plava kucica sa striklom i nista vise. Tom moja setra ima, vi verovatno imate a mene savetujete da mi se zatrpava mailbox obavestenjima sa krstarice?
Dajte, uozbiljite se, ako mozete, pomozite mi oko toga, manite se saveta, koje sam mogla i sama da uradim.
 
moras da budes ulogovana na svoj nalog.
KAd si ulogovana na sestrin nalog vide se njene plave oznake gde je pisala, kad se ulogujes na svoj nalog onda ce biti obelezene kvacice kod tvoji h postova.

Ako i dalje imas problema jednostavno udji u svoj profil (klikni prvi levi link "korisnicki profil" i tu ces imati izlistane sve teme u kojima si pisala a boldovane su one koje imaju nov tekst ;)
 
moras da budes ulogovana na svoj nalog.
KAd si ulogovana na sestrin nalog vide se njene plave oznake gde je pisala, kad se ulogujes na svoj nalog onda ce biti obelezene kvacice kod tvoji h postova.

:shock: Ako je to onda...neznam sta bi rekao. Mada svasta je moguce.Mala nepaznja dosta toga moze da proizvede.

Nego palo mi je na pamet nesto.Mozda se radi o onoj maloj strelici(sa plavom kockicom,sta li je) sa desne strane naziva teme.Jedino mi to izgleda logicno da nebude isto kod svih.Jer neki su uljucili da im stize obavestenje mail-om a neki ne.
 

Back
Top