Arch Enemy

Bleak WinterFullMoon

Aktivan član
Poruka
1.887
Slushao neko?
Btw to je melodic-death,a siguran sam da je malo vas imalo prilike da chuje ovakav pravac :wink:
wages-of-sin.jpg


moj omiljeni album,preporuka :wink:
 
Bleak WinterFullMoon:
Slushao neko?
Btw to je melodic-death,a siguran sam da je malo vas imalo prilike da chuje ovakav pravac :wink:
wages-of-sin.jpg


moj omiljeni album,preporuka :wink:

Jedsan od boljih melodic/death bandova..[naravno In flames na prvom, naravno bez poslednja dva albuma koji su kalsicni americki NU fujjjj]..pa naravno cim su iz shvedske, a i ona riba [mislim da je nemica] ima strashan i scream i growl :)
 
Bleak WinterFullMoon:
Da,Angela peva na novijim albumima...nisam imao prilike da chujem to.Do piraterije teshko dolazim a njihovi cd-ovi nemaju da se kupe nigde.U svakom sluchaju,ne bih zhalio para da naletim na orginal :wink:

Nadji na netu, sa kazze ili imesha mozesh da nadjesh :))))
 
Stoorbak:
Bleak WinterFullMoon:
Da,Angela peva na novijim albumima...nisam imao prilike da chujem to.Do piraterije teshko dolazim a njihovi cd-ovi nemaju da se kupe nigde.U svakom sluchaju,ne bih zhalio para da naletim na orginal :wink:

Nadji na netu, sa kazze ili imesha mozesh da nadjesh :))))

znam care,al s obzirom da idem preko 041 ne isplati mi se zar ne? :lol:
 
Obozavam onu ribu sto im peva,stvarno svaka joj cast,svidja mi se muzika najjaca im je We will rise!!
Hteo sam delove te pesme da stavim u potpis ali *** moze samo 100 karaktera!! I dobra im je ona Ravenous!!
 
nisu mi ništa posebno, ima milion boljih melodeath bendova.. i boljih i manje iritantnih pevačica (poslušajte npr. likušu iz decadence)
al ipak imaju i neke svetle tačke tipa vi vil rajz, instinkt, lidr of d rets...
 

Back
Top