Konvertovanje fotografije u crtez

A gde je Photoshop besplatan. Ja prcitao da je napisao u postu FREE sad sam gledao u recniku sta znaci rec FREE a ima i na pocetnoj stranici krstarice recnik, sloboddno pogledajte :).
Pokusavaj i dalje u Photoshopu imas jedno tirlion filtera, naravno naci ces ono sto ti treba :)
 
Za to se koristi poseban filter za photoshop koji je specijalizovan za te stvari.
Evo ti jedan primer na brzaka odradjen da vidis moc tog filtera. Ovo je inace vrlo slozena i zahtevna slika za takvu obradu pa vidi kakav se rezultat dobio.
Ako si zainteresovan/na javi mi se na PP da ti ga posaljem.

Kliknuti na sliku da se uvelica.

Original



Crtez

 
nice,very nice
Jel ima jos neka dodatna podesavanja kao i ostali filteri,mozda vise...Nekako mi je more jako detaljno uradjeno a nebo onako na brzinu.Ustvari to bi i trebalo tako,ali ja se pitam da li bi moglo i drugacije.
A vide se i one linije tj. neravnine papira.Super.

Ako te nemrzi mogao si i meni poslati ili reci samo kako se zove pa cu naci.;)
pozzz
 
Posalji mi mail na PP.
Naravno da moze detaljno podesavanje.
Ima nekih dvadesetak predefinisanih podesavanja a svako moze da ide u sitna crevca. Ja sam uzeo default 5 sekundi posla, mrzelo me je da sredjujem jer je ovo bila samo demonstracija.
 
prizrenska2.jpg


motoriii2.jpg


..ako ovo trazis, onda je to Akvis-ov plug-in fotosopu....i nema za dzhabe...to valjda vec svi znaju:roll:
 
Za to se koristi poseban filter za photoshop koji je specijalizovan za te stvari.
Evo ti jedan primer na brzaka odradjen da vidis moc tog filtera. Ovo je inace vrlo slozena i zahtevna slika za takvu obradu pa vidi kakav se rezultat dobio.
Ako si zainteresovan/na javi mi se na PP da ti ga posaljem.

Kliknuti na sliku da se uvelica.

Original



Crtez

moze naziv filtera pa ga nadjem.:confused:dali si primio PP ili ??
 

Back
Top