uvin caj?
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: uvin caj?

marria
    Guest

Podrazumevano uvin caj?

Imam devojcicu staru dve godine. U poslednja dva dana vrlo cesto ima potrebu da piski, nekad joj se desi da svakih 10 minuta ide na wc. Da li je to znak neke prehlade i da li bi vredelo da joj dajem uvin caj ( ako je uopste preporucljivo da se daje deci)?
    Molim Dr da mi odgovori, ili neko ko je upucen.

gost 4554 nije na forumu
    На тебе се, Господе, поуздах, да се не постидим до века
    Buduća legenda
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: uvin caj?

Citat Original postavio marria
    Imam devojcicu staru dve godine. U poslednja dva dana vrlo cesto ima potrebu da piski, nekad joj se desi da svakih 10 minuta ide na wc. Da li je to znak neke prehlade i da li bi vredelo da joj dajem uvin caj ( ako je uopste preporucljivo da se daje deci)?
    Molim Dr da mi odgovori, ili neko ko je upucen.
    Da,uvin čaj je najbolji za te svrhe....Ali Vam preporučujem sledeće....Dete odvedite pedijatru radi pregleda urina(biohemija,urinokultura),a tek onda krenite sa UVINIM Čajem.Način pripreme istog opisao sam ranije....Iskreni pozdrav,

gost 4554 nije na forumu
    На тебе се, Господе, поуздах, да се не постидим до века
    Buduća legenda
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Priprema uvinoga čaja...

....detaljno opisana u temi KORISTIĆE SVAKODNEVNOM ŽIVOTU....Potražite malo...

marria
    Guest

Podrazumevano

Hvala na odgovoru!

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Kolega je rekao manje vise sve,ja cu samo dodati da je vrlo bitno da dete odvedete lekaru,da se uradi urinokultura...ukoliko postoji infekcija i znacajan broj bakterija u urinu,uvin caj bez obzira na svoja dobra svojstva tu nece pomoci nego se moraju ordinirati antibiotike...nemojte odugovlaciti sa odlaskom pedijatru jer takve infekcije znaju da se "popnu" odnosno da zahvate ne samo mokracnu besiku nego i bubrege.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •