TESTOVI LICNOSTI

Timplshved

Obećava
Poruka
58
E ovako dragi forumasi, ajde malo da se igramo, volim u slobodno vreme da se zabavljam sa tim "popularna psihologija" stvarcicama.

Iznenada jednog dana kroz prozor u vasu sobu ulece plava ptica-i ne ume da izadje.Ta izgubljena plava pticica izaziva u vama neka osecanja i vi odlucujete da je zadrzite.Ali na vase zaprepastenje narednog dana ptica postaje zuta! Ta cudna ptica preko noci postaje crvena, a cetvrtog dana ona postaje skroz crna! Kad se probudite petog jutra koje boje je ptica?
1. Ptica ne menja boju, ostaje crna
2.Ptica postaje ponovo plava kaop sto je bila
3.Ptica postaje bela
4.Ptica postaje zlatne boje


E sad ja necu odmah napisati resenja posto ne bi bilo interesantno jel? :) Nego kad se prikupi malo vasih odgovora. Ako vi znate neki zanimljiv testic, npr onaj o sobamam u boji (secam ga se od pre par godina ali jako slabo) , napisite ga pored odgovora.
 
Iznenada jednog dana kroz prozor u vasu sobu ulece plava ptica-i ne ume da izadje.Ta izgubljena plava pticica izaziva u vama neka osecanja i vi odlucujete da je zadrzite.Ali na vase zaprepastenje narednog dana ptica postaje zuta! Ta cudna ptica preko noci postaje crvena, a cetvrtog dana ona postaje skroz crna! Kad se probudite petog jutra koje boje je ptica?

nema veze koje je boje petog jutra, vazno je da supr menja boje


:wink:
 
Timplshved:
Mnogo ljudi mnogo nacina za relaksaciju, jel tako R? Tako je...ej obecavam da cu napisati resenja, cim se vratim sa posla 8) Inace test otkriva kako vi reagujete na poteskoce i neizvesnost u zivotu.
Pretpostavljam da je tako i izvini ako sam malo... neodmjerenije prišio epitet za relaksaciju... uostalom, ovdje je već ostvaren zavidan nivo opuštencije! Eto, da ne zadire previše u pp :wink:
 
®:
Timplshved:
Mnogo ljudi mnogo nacina za relaksaciju, jel tako R? Tako je...ej obecavam da cu napisati resenja, cim se vratim sa posla 8) Inace test otkriva kako vi reagujete na poteskoce i neizvesnost u zivotu.
Pretpostavljam da je tako i izvini ako sam malo... neodmjerenije prišio epitet za relaksaciju... uostalom, ovdje je već ostvaren zavidan nivo opuštencije! Eto, da ne zadire previše u pp :wink:
:D Koje bi boje bila ptica? Mozemo li to saznati?
 
Timplshved:
®:
Timplshved:
Mnogo ljudi mnogo nacina za relaksaciju, jel tako R? Tako je...ej obecavam da cu napisati resenja, cim se vratim sa posla 8) Inace test otkriva kako vi reagujete na poteskoce i neizvesnost u zivotu.
Pretpostavljam da je tako i izvini ako sam malo... neodmjerenije prišio epitet za relaksaciju... uostalom, ovdje je već ostvaren zavidan nivo opuštencije! Eto, da ne zadire previše u pp :wink:
:D Koje bi boje bila ptica? Mozemo li to saznati?

Zaaista ne dojmim zanimljivim napor (intelektualni ili bilo kakav drugi) da tipujem na jednu od boja među (ne)ponuđenim odgovorima. Vrlo su mi neautentični testovi ovog... „tipa” do negacije samog termina TEST! Tražili ste boje, pa i dobili, onu koju PREFERIRAM ali, ne zanosimo se da je to i odgovor! :wink:
 
zlatne boje je prvo sto mi pada na pamet...

ali obzirom na to da je u pitanju ptica (sto znaci da ne podnosi zatvoren prostor) vrlo je verovatno da ce ona ostati crna kao znak zala za prostorom i slobodom.
 
JOVANA77:
zlatne boje je prvo sto mi pada na pamet...

ali obzirom na to da je u pitanju ptica (sto znaci da ne podnosi zatvoren prostor) vrlo je verovatno da ce ona ostati crna kao znak zala za prostorom i slobodom.

a sta ako se ptica, dok si ti spavala, razbila od alkohola, kako bi ubila tugu, pa je ujutru bila crvena od muke :roll:
 

Back
Top