igrice za smotane

guitarrr_babe

Domaćin
Poruka
4.383
zdravo, ja sam guitarrr_babe, i ja sam mnogo, mnogo smotana. super mario mi je ginuo još tamo oko onih vatrica u podrumu. igrala sam malo i pandemonium, ali mi je sve nivoe sestra prelazila, pa ja kao malo igram, dok me ne sažvaće neko čudo. ne umem brzo da pucam, skačem, menjam brzine, nemam reflekse i nisam nikakav strateg. a puna sam slobodnog vremena. i mnoooogo volim kad je nešto lepo na oko.
zato najbolje od svega obožavam sajbiriju (syberia), igricu za nas, smotane.
kako vi stojite sa point-end-klik avanturama? volite? ne volite? što? imate omiljenu? šta iste preporučili jednoj devojčici oja ne voli zombije koji iskaču iz rupa ni tako neke gadosti i bizarnosti?
 
mmmmmmmmmm..........gde ne skachu zombiji.....a demoni?
pih stvarno ne znam za takvu igru................
orkovi,elfovi,hmmm warcraft,nah..........
wow,,hmmm nah,too manga.....mhm.......roar...........
lets see...
probaj fly for fun
ili fiesta..........
skida se sa internet valjda dosta stvarno ne znam..........
Postavicu uskoro link..........

Poz....... XD
 
zdravo, ja sam guitarrr_babe, i ja sam mnogo, mnogo smotana. super mario mi je ginuo još tamo oko onih vatrica u podrumu. igrala sam malo i pandemonium, ali mi je sve nivoe sestra prelazila, pa ja kao malo igram, dok me ne sažvaće neko čudo. ne umem brzo da pucam, skačem, menjam brzine, nemam reflekse i nisam nikakav strateg. a puna sam slobodnog vremena. i mnoooogo volim kad je nešto lepo na oko.
zato najbolje od svega obožavam sajbiriju (syberia), igricu za nas, smotane.
kako vi stojite sa point-end-klik avanturama? volite? ne volite? što? imate omiljenu? šta iste preporučili jednoj devojčici oja ne voli zombije koji iskaču iz rupa ni tako neke gadosti i bizarnosti?
ako imash pare i dobru konekciju igraj WoW,imash karaktera kakvih god pozelish da izgledaju ko modeli.Trchkash okolo ubijash zivotinje,radish questove...divota.
 
ja ne volim simse. nemaju poentu (tipa - cilj)
sajbirija ima ;)
ideš, rešavaš zadatke, čačkaš, milina!

pikali smo zumu na nekim vežbama na faksu. onako, rekreativno, umesto sudokua. ali nije to to ;)


skinula sam ajsi tauer. nije loše...
 
zdravo, ja sam guitarrr_babe, i ja sam mnogo, mnogo smotana. super mario mi je ginuo još tamo oko onih vatrica u podrumu. igrala sam malo i pandemonium, ali mi je sve nivoe sestra prelazila, pa ja kao malo igram, dok me ne sažvaće neko čudo. ne umem brzo da pucam, skačem, menjam brzine, nemam reflekse i nisam nikakav strateg. a puna sam slobodnog vremena. i mnoooogo volim kad je nešto lepo na oko.
zato najbolje od svega obožavam sajbiriju (syberia), igricu za nas, smotane.
kako vi stojite sa point-end-klik avanturama? volite? ne volite? što? imate omiljenu? šta iste preporučili jednoj devojčici oja ne voli zombije koji iskaču iz rupa ni tako neke gadosti i bizarnosti?

preporucio bi ti neki MMORPG.....ne zahtjeva 1337 skilove samo mnogo vremena :lol::lol::lol:
 
@BigMazi ja ne bih preporucio Farenhajt... Devojka i sama reche da nema bas neke reflekse, a u toj igri ih itekako treba (ono sa bubama na poslu, ili kada krene onaj vetar da duva kada si u stanu npr, doduse moguce da sam nesto i pomesao, davno sam igrao)...
 
Neka proba Chicken Invaders 3, odlicna je :D

Pih,kako se nisam toga setio

Najace da neko igra Zumu???
Meni nije losa ali to je za 2+, moja sestra igra toooo, a nezna jos ni da pise..

Daj molim te batali nas takvih postova,zuma je zakon i dan danas moja keva igra zumu tako da nemoj da mi pametujesh ovde,kad smo vec kod pisanja stvarno ne znam ko ne ume da pishe.
No hard feelings.
\m/
 

Back
Top