Prednovogodišnje zapuštanje

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
ok, svi koji idu na neke dočeke, semafor žurke i slične stvari hoće da budu maskimalno lepi i doterani. znači: manikir, depilacija raznoraznih delova tela, kvarcovanje, šišanje, farbanje... šta god. e, ali da bi sve to bilo sveže, čeka se poslednji trenutak pred NG. i onda imamo slučaj da u poslednjih 15 dana decembra žene masovno idu kao očerupane. i ne jednom sam čula "ma neću sad da se farbam, izdržaću do NG"
jel i vama to zvući skroz sumanuto?


p.s. ako opet bude ispalo da niko osim mene nije primetio ovaj fenomen moraću dobro da se preispitam.
 
Naravno da zvuči sumanuto.
Ja o svom izgledu brinem uvek istim intenzitetom, bez obzira na praznike.
Dok sam farbala kosu, nije mi se mogao desiti izrastak veći od 5mm, idem na depilaciju kad izrastu dlake, mada ih i sama depiliram, nokte obožavam da mažem i uvek su sredjeni ( to , takodje radim samostalno), solarijum konzumiram samo pred leto i to iz razloga što je ovo Sunce danas prejako, pa da bih prevenirala gorenje.
 
Naravno da zvuci sumanuto, ali zaista treba da se svojski potrude da bi izdržale do NG neofarabane, čupave, dlakave...nadam se da se barem kupaju! Stvarno nemam pametan komentar na to, ono kao sad sam malkice zapuštena, ali što ću biti doterana za Novaka...
 
Ja to ne mogu da objasnim. Vec u oktobru, krenem da kupujem stvari za Novu Godinu, i slazem ih tako u ormane, i ne oblacim da se ne ofucaju, iako mozda imam neku svecanu priliku. I onda, kako se NG proslava priblizava, ja sve vise panicim i gomilam sminku i garderobu, i na kraju presedim najludju noc uz TV, ili u necijoj kuci gde se NG docekuje u domacinskoj atmosferi. Da se farbam, verovatno bih cekala 31.12.
Sto je najgore, ista manija me vata i pred letovanje, znaci u aprilu.
 
Vecinu koje znam sredjuju se bez obzira na povod.Jednom mjesecno je dovoljno kod frzera i kozmeticara,a ostale dane sama se sredjujem.
Kao sto ima zena koje i pretjeruju,tako ima i onih koje su ceshce zapushtene.
Mislim da je vecina onih u sredini.:)
 
ok, svi koji idu na neke dočeke, semafor žurke i slične stvari hoće da budu maskimalno lepi i doterani. znači: manikir, depilacija raznoraznih delova tela, kvarcovanje, šišanje, farbanje... šta god. e, ali da bi sve to bilo sveže, čeka se poslednji trenutak pred NG. i onda imamo slučaj da u poslednjih 15 dana decembra žene masovno idu kao očerupane. i ne jednom sam čula "ma neću sad da se farbam, izdržaću do NG"
jel i vama to zvući skroz sumanuto?


p.s. ako opet bude ispalo da niko osim mene nije primetio ovaj fenomen moraću dobro da se preispitam.

E, moja Parka, danas sam išla na farbanje i gle čuda- i moja frizerka mi se iznenedila. Kaže- nisam te očekivala za farbanje, znam da si kući za NG , mogla si tamo oko Božića??! Ja se nađoh uvređena i pitah: da l ste Vi mene nekad videli nesređenu, pa ja i kod vas dolazim bar jednom nedeljno na feniranje...Malo mi se izvinjavala, sirota, al se nije setila da mi ne naplati uobičajeno( mislim, zbog pretrpljenog duševnog bola!) :lol:
 
Kod frizera idem 3,4 puta mesecno...u poslednje vreme doduse redje,zbog finansija jel :| ali...da,idem redovno.Sto me podseti,treba da se farbam!Skroz sam zaboravila.
Pricala sam,sto se depilacije tice,s kozmeticarkom...Da ne razume one koje krenu na depilaciju,prepona recimo,na leto :lol: ... bogte.Tako da mi to nikakve veze s NG nema.
Ja odavno ne idem na to tip-top sredjivanje,od glave do pete,za novu god.jer je stvarno besmisleno...Jbg,idem redovno,i kod frizera,i kozmetic,i solarijum (kolko - tolko jer me smara) , pa ono...

A da kupim nes' novo da obucem za docek - kupim...ih, izgovor vise da kupim novu krpicu...Sto me ( opet) podseti - zaboravila sam decku da kupim poklon!:shock:
 
E, moja Parka, danas sam išla na farbanje i gle čuda- i moja frizerka mi se iznenedila. Kaže- nisam te očekivala za farbanje, znam da si kući za NG , mogla si tamo oko Božića??! Ja se nađoh uvređena i pitah: da l ste Vi mene nekad videli nesređenu, pa ja i kod vas dolazim bar jednom nedeljno na feniranje...Malo mi se izvinjavala, sirota, al se nije setila da mi ne naplati uobičajeno( mislim, zbog pretrpljenog duševnog bola!) :lol:
ma zato sam i otvorila temu... plašim se da nazovem frizerku, pa sam rešila da to odložim za - posle božića.
=D
 
Ja sam čekala depilaciju do pred NG, iz razloga što bih otišla recimo 15-20., do NG bi malo porasle dlačice, ali nedovoljno za još jednu dep. Onda sam sačekala nedelju dana pa se izdepilirala da bi bila glatka za NG. I to me čini debilom?
Kod frizera ne idem inače često, ne farbam se, šišati se neću. Ali da idem često na feniranja, isto bih se isfenirala za NG a ne četiri dana ranije.
Garderobu novu nisam kupovala, kupila sam čizme kad je pao sneg.
Sve pare sam potrošila na igračke:-?
 
meni ti cisto ok...
sto da se farbam 15og kad cu do 31 da vec imam lep i sladak izrastak.
sto da se depiliram 15og ili jos gore 20og kad onda za ng mora da radi brijac...

Nije li bolje zaista sve odloziti do ng, pa biti super do bozica (zakljucno sa istim)?

Mislim, ne idem nigde za NG, pa sam ove godine sve radila redovno... ***** docek uz tv... za to se samo lud sredjuje
 
Moje pravilo je da nikada baš za taj neki dan ne izgledam kao iz fabrike. Znači smišljeno, desetak dana pre tog dana doterujem kosu, i vidljive detalje, a ostalo redovno, kao i uvek. Mislim da nisam zapuštena, sviđa mi se kada je neko doteran za određeni dan, ali može da se desi da sve to bude neuspešno baš tog dana, pa treba i o tome razmišljati.

Ali svakako treba uvek biti blistavo čist, uvek oprane kose - okupan i mirišljav na čistoću (važi za oba pola).
 
Sve pare sam potrosila na igracke
c020.gif
 
Ja novu godinu pomerim i podelim. Prvi deo mi je negde 23' , a drugi negde oko 7.
Tako izbegnem novogodisnju guzvu, nerviranja i svadjanja koja pljuste po ulicama bg.
A 30 i 31 gledam da idem sporednim ulicama i iskljucivo kod ljudi koji su takodje pomerili novu godinu....
A ima nas.....

A i dva puta sam vrhunski sredjen, i traje mi i do 1 i do 14.
 
ok, svi koji idu na neke dočeke, semafor žurke i slične stvari hoće da budu maskimalno lepi i doterani. znači: manikir, depilacija raznoraznih delova tela, kvarcovanje, šišanje, farbanje... šta god. e, ali da bi sve to bilo sveže, čeka se poslednji trenutak pred NG. i onda imamo slučaj da u poslednjih 15 dana decembra žene masovno idu kao očerupane. i ne jednom sam čula "ma neću sad da se farbam, izdržaću do NG"
jel i vama to zvući skroz sumanuto?


p.s. ako opet bude ispalo da niko osim mene nije primetio ovaj fenomen moraću dobro da se preispitam.

Meni se namece jedno pitanje > ZA STA SE SPREMAJU????? I ZA KOGA? Vece ko i svako drugo...samo malo skuplje...

Ajd kosa i nokti ok, sminka naravno, novi komad garderobe,...solarijum-po meni glupost??? Depilacija - ako je ne rade ovako a za ng da treba se zapitati za sta se spremaju-za SEKS za jedno glupavo vece gde ce svi biti ne pijani nego mortus!....

itd
itd
 

Back
Top