Koja matichna?

P.S.

Aktivan član
Poruka
1.110
Znam da je naziv mnogo glup, ali shta cu.
Zanima me koju matihchnu plochu da uzmem za:
AMD Athlon 64 x2 6000+
8600GT 256mb
2x1GB Kingston 800Mhz
I ovo ostalo verovatno nije bitno

PLS Pomozite
 
-.-' ona plocha koju sam ja predlozhio ima integrisanu grafiku ali to ne znachi da nemozhesh da ubodesh tu grafiku koju ti ocesh barem po meni je OK imati jednu integrushu... za svaki sluchaj ako se pokvari "prava" ili ako prodash staru i chekash novu i josh neshto... ne bi ti preporuchio tu grafiku skrpi josh malo para pa uzmi neki HD3850 ta 8600GT (a bogami nijedna GTS) nemozhe ni da mu prismrdi, josh kad ga otkljuchash i oveklokujesh na 3870... e tad je tek ZMAJ!!!
 
-.-' ona plocha koju sam ja predlozhio ima integrisanu grafiku ali to ne znachi da nemozhesh da ubodesh tu grafiku koju ti ocesh barem po meni je OK imati jednu integrushu... za svaki sluchaj ako se pokvari "prava" ili ako prodash staru i chekash novu i josh neshto... ne bi ti preporuchio tu grafiku skrpi josh malo para pa uzmi neki HD3850 ta 8600GT (a bogami nijedna GTS) nemozhe ni da mu prismrdi, josh kad ga otkljuchash i oveklokujesh na 3870... e tad je tek ZMAJ!!!

A kako bi bilo da uzmem 8800GT? Jel moze ona na ovu plochu?
I ako neko zna koja je cena prethodno navedene grafichke?
 
Dvoumim se izmedju maticne koja podrzava DDR3 memoriju i jedne druge koja ne podrzava.(s tim da je ova koja podrzava 50E skuplja).U svakom slucaju ne bih sada kupio DDR3 ali mozda sl. godine kada im malo padne cena. Koliko je DDR3 brza od DDR2 i kako ce se to odraziti na performance?(drugi deo pitanja je mnogo bitniji)
Jos jedno pitanje da li da ta maticna bude SLI?sada ne bih uzeo dve graficke (mnogo para) ali mozda kasnije kada ga budem obnavljao.
Ljudi pomozite pls...
P.S. Uzmite u obzir da ja komp koristim uglavnom za video igre i da ne bih zeleo da ga menjam neke 2-3 godine(ali moze da dodje u obzir menjanje graficke i dodavanje RAM memorije za godinu dana)
 

Back
Top