Haluciniram li...

Umem bas da budem zmrsen jbga.... izvni...
Nekada sam stvrno zeleo da ***** bas nju tada u tom trenutku,ali me ona ohladi ljubakanjem,pricom na uvce, lickanem vrata(od cega poludim,itd...),pa se ja opet primim,pa se mazimo,pa ja dole... ona sacekaj... pa malo pa opet,pa ona ne sada ,i tako me dovede do stanja gde mi je...(nisam *****),cele noci sam "nesto radio" ali na kraju nista tako reci " nisam dobio" ..... i stomak me malo boli al` nema vez.... sutra...

Ne znam i meni se to desi podje mi nesto pricat i onda mi se spusti i onda mi pokvari i zelju i sve ...eto :D nadje prigovarat prije j.ebacine ...i onda hajdi a ja kazem mars tam u pm..nasla me hebavat ccc
 
Jel vam se kad desilo da imate dojam da vas cura odbija za seks.... (mada moze da stoji bilo sto... izlazak, flert...) samo zato sto vidi da vam je BAS stalo do toga? (recimo: vidi da vam je taj dan stalo vise nego uobicajeno, vise nego ikad do tada, ITD.)

Mislim, nece nijedna cak ni ta koja odbije zbog toga na primer reci "e zato cu da te odbijem", al jeste li kad imali taj dojam/utisak?

Isto pitanje za zene...
Da li je to tvoja cura, ili neka riba koju muvas zato sto je bas stalo do kresa?
 
Jel vam se kad desilo da imate dojam da vas cura odbija za seks.... (mada moze da stoji bilo sto... izlazak, flert...) samo zato sto vidi da vam je BAS stalo do toga? (recimo: vidi da vam je taj dan stalo vise nego uobicajeno, vise nego ikad do tada, ITD.)

Mislim, nece nijedna cak ni ta koja odbije zbog toga na primer reci "e zato cu da te odbijem", al jeste li kad imali taj dojam/utisak?

Isto pitanje za zene...

Da to zene rade, jeste da sam zena ali to ne bih radila mojoj ljubavi nikada...
To uglavnom rade zene koje nisu glavne u vezi il (skoro) ravnopravne...
A to radi cisto da bi se osecala nadmocno u odnosu na tebe,
da bi ti skontao koliko je ona bitna u stvari u vezi...

Znaci lepo se ponasaj prema devojcici kupi joj cvetic nekad, budi fin,
i ukinuce ti sankcije...
 
Da to zene rade, jeste da sam zena ali to ne bih radila mojoj ljubavi nikada...
To uglavnom rade zene koje nisu glavne u vezi il (skoro) ravnopravne...
A to radi cisto da bi se osecala nadmocno u odnosu na tebe,
da bi ti skontao koliko je ona bitna u stvari u vezi...

Znaci lepo se ponasaj prema devojcici kupi joj cvetic nekad, budi fin,
i ukinuce ti sankcije...

Bas se pitam zasto mi ti ovo pricas hehe

ovaj, kao sto vec moram 1000 puta da kazem na mojim temama: nemam taj problem trenutno, ne "desava" mi se sad to, jednostavno razmisljam o tome, a da mi se nekad desavalo to, to je tacno, al to ne znaci da sad.... prosto sam otovrio temu. Zabavno je za razmisljanje mozda...

Nemam sankcije, dakle manje haluciniranje molim...svakoga.

Ti si to radila pretpostavljam, jeli? I pricas razloge zbog kojih si ti to radila? E PA AKO JE TVOJ MOMAK SKONTAO I PROTUMACIO DA SI BAS ZATO TO RADILA, ili je nikola tesla, ili je frojd neznam...

Za koji k*ac mislis da ce neko da skonta "smisao" tog cina? Ili da lomi glavu da skonta?
 
Realan, al neupadljiv problem na foru "ako ti bas treba nedam" je ovaj:

Agresivan covjek A je agresivan samo kad vidi da moze tako sa ljudima. Ako ima utisak da bi neko prekinuo pricu/kontakt sa njim kad bi on pokazao svoju pravu agresivnost, tad ce se odreci od toga da bude "agresivan kolko jeste" da bi vremenom dobio da moze da se prazni na toga sa "prikrivenim agresijama".
Ako negdje postoji B prema kojeme je svako u zivotu (od roditelja, preko ucitelja, itd.) bio agresivan, i ako je B navikao na to da su prema njemu agresivni (tj. iskljucio kriticki faktor svijesti, vrednosne stavnove) pa prestao da se ljuti na agresije, onda MOZEMO konstatovati da je ono sto tome B-u najvise treba (mada on toga nije svetan) ljubaznost, paznja, pokusaj da bude shvacen, itd. Njemu to treba mnogo vise nego nekome C-u (ako takav postoji) koji je inace navikao da su svi prema njemu takvi, pa je i on ("mehanizmi navike") iskljucio kriticki faktor, i uopste prestao da cijeni te ljubaznost, pa su mu ljubaznosti postale nesto sto je "normalno", a ne nesto "izuzetno dobro".

I sad, ako A naleti na B, bice presrecan sto ce moci da prospe svu agresiju koju ima... iako je B neko kome bas treba suprotno. / u drugom slucaju, A ce mozda ljubaznost nekoga B-a shvatiti kao "ovome bas treba ljubaznost" pa ce to tumaciti kao "mora da su svi prama njemu agresivni, nece se ljutiti ni ako ja budem...." i tako ce doci do ovoga o cemu ja pricam.
 
Realan, al neupadljiv problem na foru "ako ti bas treba nedam" je ovaj:

Agresivan covjek A je agresivan samo kad vidi da moze tako sa ljudima. Ako ima utisak da bi neko prekinuo pricu/kontakt sa njim kad bi on pokazao svoju pravu agresivnost, tad ce se odreci od toga da bude "agresivan kolko jeste" da bi vremenom dobio da moze da se prazni na toga sa "prikrivenim agresijama".
Ako negdje postoji B prema kojeme je svako u zivotu (od roditelja, preko ucitelja, itd.) bio agresivan, i ako je B navikao na to da su prema njemu agresivni (tj. iskljucio kriticki faktor svijesti, vrednosne stavnove) pa prestao da se ljuti na agresije, onda MOZEMO konstatovati da je ono sto tome B-u najvise treba (mada on toga nije svetan) ljubaznost, paznja, pokusaj da bude shvacen, itd. Njemu to treba mnogo vise nego nekome C-u (ako takav postoji) koji je inace navikao da su svi prema njemu takvi, pa je i on ("mehanizmi navike") iskljucio kriticki faktor, i uopste prestao da cijeni te ljubaznost, pa su mu ljubaznosti postale nesto sto je "normalno", a ne nesto "izuzetno dobro".

I sad, ako A naleti na B, bice presrecan sto ce moci da prospe svu agresiju koju ima... iako je B neko kome bas treba suprotno. / u drugom slucaju, A ce mozda ljubaznost nekoga B-a shvatiti kao "ovome bas treba ljubaznost" pa ce to tumaciti kao "mora da su svi prama njemu agresivni, nece se ljutiti ni ako ja budem...." i tako ce doci do ovoga o cemu ja pricam.

:shock: :shock: :shock:

A ti si verovatno A????????? i "ne dam" se pise odvojeno
 
Bas se pitam zasto mi ti ovo pricas hehe

ovaj, kao sto vec moram 1000 puta da kazem na mojim temama: nemam taj problem trenutno, ne "desava" mi se sad to, jednostavno razmisljam o tome, a da mi se nekad desavalo to, to je tacno, al to ne znaci da sad.... prosto sam otovrio temu. Zabavno je za razmisljanje mozda...

Nemam sankcije, dakle manje haluciniranje molim...svakoga.

Ti si to radila pretpostavljam, jeli? I pricas razloge zbog kojih si ti to radila? E PA AKO JE TVOJ MOMAK SKONTAO I PROTUMACIO DA SI BAS ZATO TO RADILA, ili je nikola tesla, ili je frojd neznam...

Za koji k*ac mislis da ce neko da skonta "smisao" tog cina? Ili da lomi glavu da skonta?

Mislim da sam naglasila da to nisam radila a ti si co.rav...
A svako sa tri grama mozga moze da bar pretpostavi o cemu se tu rad,
a to sto ti nisi preypostavio govori nesto...
 
Jel vam se kad desilo da imate dojam da vas cura odbija za seks.... (mada moze da stoji bilo sto... izlazak, flert...) samo zato sto vidi da vam je BAS stalo do toga? (recimo: vidi da vam je taj dan stalo vise nego uobicajeno, vise nego ikad do tada, ITD.)

Mislim, nece nijedna cak ni ta koja odbije zbog toga na primer reci "e zato cu da te odbijem", al jeste li kad imali taj dojam/utisak?

Isto pitanje za zene...
I opet nista ne razumem!!!
 
Jel vam se kad desilo da imate dojam da vas cura odbija za seks.... (mada moze da stoji bilo sto... izlazak, flert...) samo zato sto vidi da vam je BAS stalo do toga? (recimo: vidi da vam je taj dan stalo vise nego uobicajeno, vise nego ikad do tada, ITD.)

Mislim, nece nijedna cak ni ta koja odbije zbog toga na primer reci "e zato cu da te odbijem", al jeste li kad imali taj dojam/utisak?

Isto pitanje za zene...

Mora da te je ostavila napaljenog ..pa pamtis...
 
Realan, al neupadljiv problem na foru "ako ti bas treba nedam" je ovaj:

Agresivan covjek A je agresivan samo kad vidi da moze tako sa ljudima. Ako ima utisak da bi neko prekinuo pricu/kontakt sa njim kad bi on pokazao svoju pravu agresivnost, tad ce se odreci od toga da bude "agresivan kolko jeste" da bi vremenom dobio da moze da se prazni na toga sa "prikrivenim agresijama".
Ako negdje postoji B prema kojeme je svako u zivotu (od roditelja, preko ucitelja, itd.) bio agresivan, i ako je B navikao na to da su prema njemu agresivni (tj. iskljucio kriticki faktor svijesti, vrednosne stavnove) pa prestao da se ljuti na agresije, onda MOZEMO konstatovati da je ono sto tome B-u najvise treba (mada on toga nije svetan) ljubaznost, paznja, pokusaj da bude shvacen, itd. Njemu to treba mnogo vise nego nekome C-u (ako takav postoji) koji je inace navikao da su svi prema njemu takvi, pa je i on ("mehanizmi navike") iskljucio kriticki faktor, i uopste prestao da cijeni te ljubaznost, pa su mu ljubaznosti postale nesto sto je "normalno", a ne nesto "izuzetno dobro".

I sad, ako A naleti na B, bice presrecan sto ce moci da prospe svu agresiju koju ima... iako je B neko kome bas treba suprotno. / u drugom slucaju, A ce mozda ljubaznost nekoga B-a shvatiti kao "ovome bas treba ljubaznost" pa ce to tumaciti kao "mora da su svi prama njemu agresivni, nece se ljutiti ni ako ja budem...." i tako ce doci do ovoga o cemu ja pricam.

.....i onda odem kući na večeru....qq....
....Ako funkcionišeš kao što pišeš....nećeš se ti ovajditi o sex u skorije vreme...bratac....
 
Jel vam se kad desilo da imate dojam da vas cura odbija za seks.... (mada moze da stoji bilo sto... izlazak, flert...) samo zato sto vidi da vam je BAS stalo do toga? (recimo: vidi da vam je taj dan stalo vise nego uobicajeno, vise nego ikad do tada, ITD.)

Mislim, nece nijedna cak ni ta koja odbije zbog toga na primer reci "e zato cu da te odbijem", al jeste li kad imali taj dojam/utisak?

Isto pitanje za zene...

Sto te vise odbija ti je vise privlaci. Imas jace ruke od njenih,a kad joj gurnes nece te vise odbijat nego stegnut a tada ces se morat cupat od nje, zato dok je privlacis nemoj svu snagu potrosit.
 
Jel vam se kad desilo da imate dojam da vas cura odbija za seks.... (mada moze da stoji bilo sto... izlazak, flert...) samo zato sto vidi da vam je BAS stalo do toga? (recimo: vidi da vam je taj dan stalo vise nego uobicajeno, vise nego ikad do tada, ITD.)

Mislim, nece nijedna cak ni ta koja odbije zbog toga na primer reci "e zato cu da te odbijem", al jeste li kad imali taj dojam/utisak?

Isto pitanje za zene...

Ja nikad ne odbijam, cak i kad sam bolesna... iskreno bude mi bolje posle...
Nije da sam neka j.bacica, ali ako je to mom momku potrebno sto da ne... i obrnuto...
 
Jel vam se kad desilo da imate dojam da vas cura odbija za seks.... (mada moze da stoji bilo sto... izlazak, flert...) samo zato sto vidi da vam je BAS stalo do toga? (recimo: vidi da vam je taj dan stalo vise nego uobicajeno, vise nego ikad do tada, ITD.)

Mislim, nece nijedna cak ni ta koja odbije zbog toga na primer reci "e zato cu da te odbijem", al jeste li kad imali taj dojam/utisak?

Isto pitanje za zene...

...........jednom davno ja odbio tadashnju ljubavnicu jer sam bio bolestan i pio neke lekove ,ona me nagovarala kao bice mi bolje preznojicu se i ja pristanem ,sve je sama radila i extra se trudila tako da sam i ja preuzeo inicijativu na kraju ,preznoih se kao maratonac ali stvarno sutra kao rukom odnesheno,da li zbog mladosti ili eliksira sex-a bilo mi bolje ............naravouchenije od tada ne odbijam i ne volem da me odbiju ......:lol:
 

Back
Top