I AM THE LEGEND

Spoileri. Ko nije gledao film, a planira, neka ne cita.












































OK, neko ko je gledao film neka mi objasni ove stvari jer sam ja verovatno nesto propustio.

- Kako je Robert Neville uspeo da prezivi virus? Jos bolje pitanje, kako je on jedini uspeo da prezivi virus u NY?
- Scena kada 3 psa napadaju njega i njegovog psa, zasto Alpha Male ga nije napao vec samo psi?
- Scena kad ga je ona zena (Anna) spasila, ona je rekla da ga je cekala ceo dan da se pojavi na onom mestu i da se on nije pojavio. Kako je to moguce kad je Robert Neville morao da dodje taj dan da postavi lutku?
- Ista scena, ali drugacije pitanje. Robert Neville je rekao Anni kako su ih pratili (ovo je vec pri kraju filma). Zasto ga nisu pratili u sceni kad su ubili psa?
- I kraj, velika glupost. Nema nikakvog smisla da je morao da se ubije kad je slobodno mogao da baci bombu i pobegne sa njima.
 
ne znam odgovore na ova pitanja... ali mogu da pretpostavljam (dakle SPOILER!!!! sledi ispod), izvlacim inace dobar film:

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

1- mislim da robert nije preziveo jedini taj virus, vec je jedini uspeo da prezivi sve one mutante.
2- mislim da alpha male nije napao roberta jer je smatrao da su psi dovoljni za tako nesto...
3- mozda je zakasnila malo...
4- pobegao je kolima, pa nisu uspeli
5- e ovo sam i ja uzeo za veliku glupost- trebao je da pobegne sa ann...

i da... film se ne zove I Am The Legend... vec samo I Am Legend... I drugo- o njemu se vec polemisalo/polemise na temi o horor filmovima... Al' ajde :)
 
ne znam odgovore na ova pitanja... ali mogu da pretpostavljam (dakle SPOILER!!!! sledi ispod), izvlacim inace dobar film:

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

1- mislim da robert nije preziveo jedini taj virus, vec je jedini uspeo da prezivi sve one mutante.
2- mislim da alpha male nije napao roberta jer je smatrao da su psi dovoljni za tako nesto...
3- mozda je zakasnila malo...
4- pobegao je kolima, pa nisu uspeli
5- e ovo sam i ja uzeo za veliku glupost- trebao je da pobegne sa ann...

i da... film se ne zove I Am The Legend... vec samo I Am Legend... I drugo- o njemu se vec polemisalo/polemise na temi o horor filmovima... Al' ajde :)

1. To vec ima smisla.
2. Robert je odmah uspeo da ubije pse tako da ga je Alpha Male bez problema mogao ubiti. Posebno zato sto je padala noc i mogao ga je bez problema napasti. Ne samo on vec i ostali mutanti.
3. :)
4. I kasnije, dok je Anna vozila, su imali kola pa nisu uspeli da pobegnu.
5. N/A
 
Ko nije gledao neka ne cita :)
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Moguce da je ona devojka mutant na kojoj je on eksperimentisao bila nesto Alpha Male-u (devojka, sestra mozda su isli zajedno u skolu :lol:)pa se on onako razbesneo kada je Robert Neville uhvatio u zamku. Mozda nije hteo odmah da ga ubije nego je hteo da ga prati do kuce i tako da pronadje svoju dragu:D. Nekako imam osecaj da oni mutanti i nisu toliko glupi
 
- Kako je Robert Neville uspeo da prezivi virus? Jos bolje pitanje, kako je on jedini uspeo da prezivi virus u NY?
E ovako,on je preziveo virus jer je on imune na njega,kao i ona zena i dete shto se pojavili na sredini filma.Virus je 90% smrtonosan,9% je mogucnost da postanesh zombi a ostalih 1% je da budesh imun na virus.

- Scena kada 3 psa napadaju njega i njegovog psa, zasto Alpha Male ga nije napao vec samo psi?
Verovatno zato shto je bio daleko,sunce josh nije zashlo,borba nije dugo ni trajala tako da se Robert brzo mogao dokopati oruzija.

- Scena kad ga je ona zena (Anna) spasila, ona je rekla da ga je cekala ceo dan da se pojavi na onom mestu i da se on nije pojavio. Kako je to moguce kad je Robert Neville morao da dodje taj dan da postavi lutku?
Nije,poshto su mu ubili psa on se jako razocharao i taj dan nije bio pored reke,secash se da je probao da izvrshi samoubistvo kad je kolima pocheo da gazi sve one zobije.

- Ista scena, ali drugacije pitanje. Robert Neville je rekao Anni kako su ih pratili (ovo je vec pri kraju filma). Zasto ga nisu pratili u sceni kad su ubili psa?
Zato shto on verovatno nije vozio pravo kuci poshto su mu psa ubili,nego je nekim okolnim putem doshao da ga ovi ne bi primetili.POshto on poznaje bolje od bilo koga Menhetn,verovatno je znao nachin kako da im se izvuche a da ga ne vide.Ana to nije znala ona je samo vozila do kuce a nije obracala paznju da li ih neko prati.

- I kraj, velika glupost. Nema nikakvog smisla da je morao da se ubije kad je slobodno mogao da baci bombu i pobegne sa njima.
to je vec diskutabilno pitanje,da li je on morao da pogine,ja mislim da ubistvom onog glavnog ostali zombiji nece nastaviti da tragaju za Anom,a mozda su zaombiji pomislili da kad se Robert ubio sa njim su i Ana i dechak izgubili zivot
 
- Scena kad ga je ona zena (Anna) spasila, ona je rekla da ga je cekala ceo dan da se pojavi na onom mestu i da se on nije pojavio. Kako je to moguce kad je Robert Neville morao da dodje taj dan da postavi lutku?
Nije,poshto su mu ubili psa on se jako razocharao i taj dan nije bio pored reke,secash se da je probao da izvrshi samoubistvo kad je kolima pocheo da gazi sve one zobije.

Taj dan je morao doci da postavi lutku pre nego sto je kolima poceo da gazi zombije. Secas se da su zombiji od one lutke pomislili da je on? I onda kad su prisli lutki, on je krenuo kolima na njih.
E ta lutka nije bila tu pre sto znaci da je morao doci ranije taj dan da postavi tu lutku.
 

Back
Top