BILO KAKAV ODGOVOR

aca9020

Zainteresovan član
Poruka
445
Zdravo svima kazitemi zasto ovo nasi imbecili ne prihvate Talijanski predlog za podelu Kosova.Setite se da grof Cano i Knez Pavle 3 godine pregovarali pred drugi s.rat o istoj temu.Dakle sve je opet isto zasto ne poslusamo sad kad to imamo u saci a ne opet traktori i izbeglice pa dokle cemo biti gubitnici ajde da nesto uradimo za sebe.Tako cemo sacuvati da kad-tad povratimo kosovo.Dakle daju nam se ipak neke sanse pa nemoj mo biti zli prema nasem narodu da idu po fiskulturnim salama a mi da se u udobnim foteljama preko interneta kao nesto srbujemo.Ovo vam pise ucesnik rata 99god dakle vecina vas sigurno nije bila u ratu.I ljudi manimo se Rusa vec jednom drzimo se zapada kakav je takav je bio sam u Rusiji i nista manju dekadenciju nisam video nego kao i na Zapadu sa izuzetkom Holandije koja je skroz dekadentna da nisam mogao poverovati sto sam video.Dajte da se drzimo kao Jevreji ili Jermeni nije bitno samo tako mozemo opstati.Jos nesto vazno gledao sam prekosatelitske televizije kako Talijansko udruzenje pokazuje oko 300 000 dokumenata o vlasnistvu u istri i cekaju da se to vrati i to jako su ljuti bili tako da Hrvati netrebaju da se raduju nesem jadu.Ali na istoj televiziji prikazase i n nemacke dokumente koji potraziju imanja u Poljskoj,Ceskoj i Vojvodini a ja bas zivim u Rumi tako da cu ja nadrljati.Dalje tu prikazase i gradonacelnika bivseg Staljingrada koji kaze Nemacka nam duguje rece samo za Staljingrad slovima =DVE HILJADE MILIJARDI DOLARA toliku su stetu nanjeli navodno Staljingradu.I posto sam sve odgledao potrazih sajt o argentini ili Chileu pobeze ja tamo ovo ovde je sve ludo i nezna ko koga vise ****.Zelim cuti komentare Eremite,Tokia,Jeria,i drugih koje nemogu sve nabrojiti.
 
Ali na istoj televiziji prikazase i n nemacke dokumente koji potraziju imanja u Poljskoj,Ceskoj i Vojvodini a ja bas zivim u Rumi tako da cu ja nadrljati.Dalje tu prikazase i gradonacelnika bivseg Staljingrada koji kaze Nemacka nam duguje rece samo za Staljingrad slovima =DVE HILJADE MILIJARDI DOLARA toliku su stetu nanjeli navodno Staljingradu.I posto sam sve odgledao potrazih sajt o argentini ili Chileu pobeze ja tamo ovo ovde je sve ludo i nezna ko koga vise ****.Zelim cuti komentare Eremite,Tokia,Jeria,i drugih koje nemogu sve nabrojiti.

Ако Немци успеју да издејствују да се њиховима фолксдојчерима врати одузета земља у шта не верујем, то ће се обавити тако што ће они људи који данас користе ту земљу и који су уписани њени власници исту надокнадити Швабама у новчаном иизносу који буде одредила држава - тако да немаш никакве потребе да се узбуђујеш.
 

Back
Top