Pieces of me...

Alex 777

Domaćin
Poruka
4.699
Celog zivota me prati muzika. Ona je deo mene, sa njom se budim, uz nju provodim dane, uz nju spavam... ritam u mom bicu koji nikad ne prestaje... odavno sam poceo da pisem textove, u nadi da cu pronaci nacin da se priblizim muzici koju toliko obozavam... iz iskustva znam da mi je depresija najbolja inspiracija... tako moja bol prelazi u nesto vise, znacajnije, nesto vecno... sinoc sam, pod uticajem depresije, napisao jedan text, nisam bio siguran da li da ga postavim ili ne, ali moja Voljena (Little Susie) me je podrzala i rekla da uradim to...

Ovde sve prestaje...

Hladna suza zatvara mi kapke,
zove me u snove,
u tami sobe svoje
gledam neke senke nove.
Na palubi svoje ladje
plutam rekom straha,
tmina svuda oko mene,
ostajem bez daha.
Kad pomislim na tvoje oci
umirem u sebi,
nekad bili, sada nismo,
da verujem ne bih.
Burno more, voda tiha,
miris smrti u daljini,
da li ja to gubim dusu
ili mi se samo cini?
Dok moj zivot otkucava
lezim sam u crnoj peni,
put mi pravi crni talas,
on me nosi prema seni.
Tesko disem, drhtim sada,
oci se u strahu kriju,
cujem senke u mom srcu,
senke koje tiho biju.
Ne verujem da sve bledi,
moje bice nestaje.
Da se borim - to ne vredi!
Ovde sve prestaje...
Samo se u daljini nazire tracak nade...
Gle! I on nestade...


Posveceno: Skotu koji je i dalje senka nad mojim zivotom, uvek cu ga se secati, ma sta uradio, bice uvek deo mene... vise ga ne volim, vise ga nikad necu voleti, ali on ce uvek biti deo mene...
Posveceno Voljenoj (Little Susie), Ivanu (immph), zato sto su uvek tu za mene, i pomazu mi da prebolim sve ruzne situacuije...
Hvala sto postojite, guys! I love you soooooo much!!!
 
Posveceno: Skotu koji je i dalje senka nad mojim zivotom, uvek cu ga se secati, ma sta uradio, bice uvek deo mene... vise ga ne volim, vise ga nikad necu voleti, ali on ce uvek biti deo mene...

О Господе Боже. О Боже. О животе. Како љигаво јаооооо. Могао си бар да ставиш бео текст. Мука ми је. Фуј.
 
Не буди дрвени адвокат. Не би отворио тему да га не занима туђе мишљење. Песма би била добра, да није нашао инспирацују у... :roll: И уопште се не зезам када кажем да ми је физички мука.

E,a sta to tebe (nas) briga!Sta nas briga kome je posveceno?Meni se svidja pesma...
 
E,a sta to tebe (nas) briga!Sta nas briga kome je posveceno?Meni se svidja pesma...

О веома је битно. Та посвета уништава све добро што је било у тој песми.

Па шта ако ти се свиђа? Какво ти има везе са мојим постом? То што се теби свиђа, не значи да ће и мени.
 
О веома је битно. Та посвета уништава све добро што је било у тој песми.

Па шта ако ти се свиђа? Какво ти има везе са мојим постом? То што се теби свиђа, не значи да ће и мени.

Ma ne,pokusavam da kazem da je bitno da ti se pesma svidja(ili ne),a da nije bitno kome je posvecena.Ali ok..;)
 
Celog zivota me prati muzika. Ona je deo mene, sa njom se budim, uz nju provodim dane, uz nju spavam... ritam u mom bicu koji nikad ne prestaje... odavno sam poceo da pisem textove, u nadi da cu pronaci nacin da se priblizim muzici koju toliko obozavam... iz iskustva znam da mi je depresija najbolja inspiracija... tako moja bol prelazi u nesto vise, znacajnije, nesto vecno... sinoc sam, pod uticajem depresije, napisao jedan text, nisam bio siguran da li da ga postavim ili ne, ali moja Voljena (Little Susie) me je podrzala i rekla da uradim to...

Ovde sve prestaje...

Hladna suza zatvara mi kapke,
zove me u snove,
u tami sobe svoje
gledam neke senke nove.
Na palubi svoje ladje
plutam rekom straha,
tmina svuda oko mene,
ostajem bez daha.
Kad pomislim na tvoje oci
umirem u sebi,
nekad bili, sada nismo,
da verujem ne bih.
Burno more, voda tiha,
miris smrti u daljini,
da li ja to gubim dusu
ili mi se samo cini?
Dok moj zivot otkucava
lezim sam u crnoj peni,
put mi pravi crni talas,
on me nosi prema seni.
Tesko disem, drhtim sada,
oci se u strahu kriju,
cujem senke u mom srcu,
senke koje tiho biju.
Ne verujem da sve bledi,
moje bice nestaje.

Da se borim - to ne vredi!
Ovde sve prestaje...
Samo se u daljini nazire tracak nade...
Gle! I on nestade...


Posveceno: Skotu koji je i dalje senka nad mojim zivotom, uvek cu ga se secati, ma sta uradio, bice uvek deo mene... vise ga ne volim, vise ga nikad necu voleti, ali on ce uvek biti deo mene...
Posveceno Voljenoj (Little Susie), Ivanu (immph), zato sto su uvek tu za mene, i pomazu mi da prebolim sve ruzne situacuije...
Hvala sto postojite, guys! I love you soooooo much!!!
ove stvari nisam skontao,ostalo ima logike..........
 
Celog zivota me prati muzika. Ona je deo mene, sa njom se budim, uz nju provodim dane, uz nju spavam... ritam u mom bicu koji nikad ne prestaje... odavno sam poceo da pisem textove, u nadi da cu pronaci nacin da se priblizim muzici koju toliko obozavam... iz iskustva znam da mi je depresija najbolja inspiracija... tako moja bol prelazi u nesto vise, znacajnije, nesto vecno... sinoc sam, pod uticajem depresije, napisao jedan text, nisam bio siguran da li da ga postavim ili ne, ali moja Voljena (Little Susie) me je podrzala i rekla da uradim to...

Ovde sve prestaje...

Hladna suza zatvara mi kapke,
zove me u snove,
u tami sobe svoje
gledam neke senke nove.
Na palubi svoje ladje
plutam rekom straha,
tmina svuda oko mene,
ostajem bez daha.
Kad pomislim na tvoje oci
umirem u sebi,
nekad bili, sada nismo,
da verujem ne bih.
Burno more, voda tiha,
miris smrti u daljini,
da li ja to gubim dusu
ili mi se samo cini?
Dok moj zivot otkucava
lezim sam u crnoj peni,
put mi pravi crni talas,
on me nosi prema seni.
Tesko disem, drhtim sada,
oci se u strahu kriju,
cujem senke u mom srcu,
senke koje tiho biju.
Ne verujem da sve bledi,
moje bice nestaje.
Da se borim - to ne vredi!
Ovde sve prestaje...
Samo se u daljini nazire tracak nade...
Gle! I on nestade...


Posveceno: Skotu koji je i dalje senka nad mojim zivotom, uvek cu ga se secati, ma sta uradio, bice uvek deo mene... vise ga ne volim, vise ga nikad necu voleti, ali on ce uvek biti deo mene...
Posveceno Voljenoj (Little Susie), Ivanu (immph), zato sto su uvek tu za mene, i pomazu mi da prebolim sve ruzne situacuije...
Hvala sto postojite, guys! I love you soooooo much!!!

Nesto mi ovde nije jasno :confused:I ti i taj skot ste u muskom rodu!
 

Back
Top