Kad vam neko...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Meda Božanin

Ističe se
Poruka
2.440
Kad vam neko upisa dasku na wc solji, kako reagovati?

dodje covek, pripisa mu se, ode... par casova kasnije ode on... pripisa se vama... daska upisana, pod popisan... a najgore sto covek nije vrljav nego sasvim normalno vidi. Ustvari za ovaj slucaj najgore je to sto je covek veoma obrazovan, tako-reci buduca elita grada (ogroman potencijal), prikazuje veliku sirinu pogleda i ne idvaja sebe iz mase kao superiornijeg... daje utisak osobe koja zna sve (samim time i da treba da centrira u rupu ili da ocisti svoje delo ako je u pitanju bila podivljala slavina).

Probao sam par puta da postidim (i nikad se ne libim toga za ovakve stvari), kao u onom vicu sa pitanjem "da li zna koja je razlika izmedju wc solje i tus kabine.... a znaci ti si taj?" i najgore je to sto ne uspeva uvek.
Ili da prestanem da se druzim sa svakime koji pusti kap izvan rupe koja guta sve? Pa ako mi ostane iko... barem nece da pisa po svemu.

Jedan od retkih slucaja gde stvarno ne znam vise kako da se postavim...
 
Pa možda je bio pijan, znate vi muški mnogo toga da zasvinjite kad se "usvinjite" a ne samo WC šolju, a možda mu pored obrazovanja i sveg "potencijala" fali ipak malo domaćeg vaspitanja.

Pa ne kazu zene dzaba: "svinjo jedna" ;-)
Ma covek ne pije, ne pusi, kupa se redovno (ne smrdi)... po svim pitanjima sasvim normalan covek normalnog kucnog vaspitanja (osim po vrljavoj slavini).

Ali nije samo on u pitanju. Pitam uopsteno jer mi se s vremena na vreme dese takvi slucajevi pa mi dodje da ih otram iz svog zivota bez obzira na zasluge.
 
Pa ne kazu zene dzaba: "svinjo jedna" ;-)
Ma covek ne pije, ne pusi, kupa se redovno (ne smrdi)... po svim pitanjima sasvim normalan covek normalnog kucnog vaspitanja (osim po vrljavoj slavini).

Ali nije samo on u pitanju. Pitam uopsteno jer mi se s vremena na vreme dese takvi slucajevi pa mi dodje da ih otram iz svog zivota bez obzira na zasluge.

Ha,ha,ha :lol::lol::lol::lol:

Pitaš ga, jesi ti ovo pokvasio ili ja?! Dođi molim te da vidiš. E svašta! i td, i td
 
Jao, ja to ne bih trpela. Al' ozbiljno. Ja bih ga direktno pitala je l' on i kod kuće tako upiša dasku? :? Bljaks, povraća mi se od toga.

Pa jel ja sad trebam da posle svakog gosta odma da idem u klonju i vrsim proveru da li je centrisao u rupu ili ne?
Ako je to cena... radije cu da dozidam samo gostinjski wc koji nikad neci da koristim.

Ha,ha,ha :lol::lol::lol::lol:

Pitaš ga, jesi ti ovo pokvasio ili ja?! Dođi molim te da vidiš. E svašta! i td, i td

Mogao bih tako nesto kroz salu da uradim ali ne i da direktno izvredjam coveka bez obzira na sve... nekako mi preteske reci navru u takvim momentima pa sam ipak odbojan ka tome.

Stvar je da ne vidim nacin kako ljudima koji ne vide nesto reci da tu ima necega (filozofski receno) jer oni to ne vide. Kako reci gluvom coveku da ne vice? Kako nekom ko ne vidi da je nesto lose (jer inace to ne bi radio) reci da je to lose i da ovaj to ne zavoravi 5 min kasnije (jer mu to nije svojstveno) a opet sacuvati dostojanstvo i ne izvredjati coveka?
 
Pa jel ja sad trebam da posle svakog gosta odma da idem u klonju i vrsim proveru da li je centrisao u rupu ili ne?
Ako je to cena... radije cu da dozidam samo gostinjski wc koji nikad neci da koristim.



Mogao bih tako nesto kroz salu da uradim ali ne i da direktno izvredjam coveka bez obzira na sve... nekako mi preteske reci navru u takvim momentima pa sam ipak odbojan ka tome.

Stvar je da ne vidim nacin kako ljudima koji ne vide nesto reci da tu ima necega (filozofski receno) jer oni to ne vide. Kako reci gluvom coveku da ne vice? Kako nekom ko ne vidi da je nesto lose (jer inace to ne bi radio) reci da je to lose i da ovaj to ne zavoravi 5 min kasnije (jer mu to nije svojstveno) a opet sacuvati dostojanstvo i ne izvredjati coveka?

Ništa, onda imaj specijalnu krpu, uvek pripravnu. :D
 
Pa jel ja sad trebam da posle svakog gosta odma da idem u klonju i vrsim proveru da li je centrisao u rupu ili ne?
Ako je to cena... radije cu da dozidam samo gostinjski wc koji nikad neci da koristim.



Mogao bih tako nesto kroz salu da uradim ali ne i da direktno izvredjam coveka bez obzira na sve... nekako mi preteske reci navru u takvim momentima pa sam ipak odbojan ka tome.

Stvar je da ne vidim nacin kako ljudima koji ne vide nesto reci da tu ima necega (filozofski receno) jer oni to ne vide. Kako reci gluvom coveku da ne vice? Kako nekom ko ne vidi da je nesto lose (jer inace to ne bi radio) reci da je to lose i da ovaj to ne zavoravi 5 min kasnije (jer mu to nije svojstveno) a opet sacuvati dostojanstvo i ne izvredjati coveka?
E pazi medo, imala ja jednu recimo prijateljicu, imala je običaj da čim mi dođe u posetu, onako u prolazu dok skida kaput i rukavide, kao uzgred obiđe celu kuću i zaviri u svaki ćošak. Poznata sam kao uredna osoba, ali me to ipak užasno iritira, pa sam se poslužila sledećim trikom. Kada mi je tri-četiri puta to priredila, dok smo pijuckale kafu ispričam joj da imam jednu rođaku koja mi kao baš to radi i komentarišem kako je to odvratno i kako me nervira i ako je baš zanima gde krijem švalera, treba da mi lepo kaže pa ću joj ja lično pokazati a ne da njuška. Od tada sam mirna. Istina dolazila je još samo par puta, vidim da joj đavo ne da mira, a ne sme, pa sad dođe, ah bila je pre godinu dana, a pre svaki peti dan. Pa probaj i ti sličnu žvaku, ili će ciljati u rupu ili ti više neće dolaziti, nema trećeg, ako ni tada ne ukapira, ma šutni ga u majčinu ma ko da je.
 
Pa, da, mora da stoji boca alkohola pored solje, onda kad se desi "eksces", uzmes alkohol, polijes po dasci, prebrises, i k'o da nista nije bilo. Mozes i da ukazes tom coveku, koji ne podize dasku(ako je i podigne, onda zaboravi da spusti), ali nema tu neke narocite vajde.
 
meni "propusta na sve strane"neukrotivi mlaz kad pocne bez kontrole levo-desno,gore-dole..pliva kupatilo:)

bez zez meni je zapravo neprijatno da idem u vc kod nekoga,uvek se plasim da cu sve popishati:???:
treba bas polako i koncetrisano da ciljam(i naravno uvek podizem dasku)
a nisam bas nesto buduca elita grada:???:
 
meni "propusta na sve strane"neukrotivi mlaz kad pocne bez kontrole levo-desno,gore-dole..pliva kupatilo:)

bez zez meni je zapravo neprijatno da idem u vc kod nekoga,uvek se plasim da cu sve popishati:???:
treba bas polako i koncetrisano da ciljam(i naravno uvek podizem dasku)
a nisam bas nesto buduca elita grada:???:

E nemoj da se ljutiš, ali što ne probaš kao mi cure. Lepo sedneš na šolju, alatku uturiš prema dole, i bog te veselio.
 
E pazi medo, imala ja jednu recimo prijateljicu, imala je običaj da čim mi dođe u posetu, onako u prolazu dok skida kaput i rukavide, kao uzgred obiđe celu kuću i zaviri u svaki ćošak. Poznata sam kao uredna osoba, ali me to ipak užasno iritira, pa sam se poslužila sledećim trikom. Kada mi je tri-četiri puta to priredila, dok smo pijuckale kafu ispričam joj da imam jednu rođaku koja mi kao baš to radi i komentarišem kako je to odvratno i kako me nervira i ako je baš zanima gde krijem švalera, treba da mi lepo kaže pa ću joj ja lično pokazati a ne da njuška. Od tada sam mirna. Istina dolazila je još samo par puta, vidim da joj đavo ne da mira, a ne sme, pa sad dođe, ah bila je pre godinu dana, a pre svaki peti dan. Pa probaj i ti sličnu žvaku, ili će ciljati u rupu ili ti više neće dolaziti, nema trećeg, ako ni tada ne ukapira, ma šutni ga u majčinu ma ko da je.

E jes' ovo nije loš način....:D

E Medo nisam mislila da ideš za svakim u wc, da proveravaš, al' za ovog konkretno znaš, pa njemu nekako da staviš do znanja....Al' ako misliš da ne vredi (Kako reci gluvom coveku da ne vice? Kako nekom ko ne vidi da je nesto lose (jer inace to ne bi radio) reci da je to lose i da ovaj to ne zavoravi 5 min kasnije (jer mu to nije svojstveno)) onda ti ništa ne preostaje nego da gradiš gostinski wc :lol:...ili da trpiš :wink:...

Ajd probaj sa ovim što ti Dragica predložila, ja mislim da to pali. :)
 
Zakljucaj kupatilo kad on dodje i kad mu se pripisa ti reci da wc ne radi. Ja bih mrtva ladna tako. Pa nek ide napolje da se olaksa. Shvatila sam odavno da nekima poruku treba saostiti sto ekstremnije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top