Šta da radim u sitan sat?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ja_genije

Zainteresovan član
Poruka
118
Pitam se pitam šta dalje. Do sada sam još nekako i znala, forum, čoveče ne ljuti se, SMS, MMS, MSN i još nekoliko sitnih zanimacija.

Šta da radim u sitan sat kad sam noćobdija čiji ukućani poležu sa kokoškama? Evo ide Nova godinica sa desetak dana oslobodjenih muke odlaska na posao pa me malo hvata panika. Ali to je pomalo i ono što se naziva Stanje redovno.

Imam dodatnu muku, tj par njih. Forum (ne ovaj, ovaj me još nije ni zainteresovao kako valja) mi je već poprilično dosadio. Kad ga otvorim tačno znam ko će šta da kaže, ko je naspavan, a ko ne, ko je ustao na levu nogu, a ko je raspoložen... Znači, od njega slaba vajda.

Dodatna zahebancija je i pitanje da li ili ne upoznavati ljude s foruma. U moj prelepi grad ovih dana dolazi nekoliko ljudi koje "poznajem" sa interneta. Medju njima i dve veoma drage osobe. Šta raditi? Ostaviti stvari kakve jesu tj biti samo pisana reč i nepoznato lice iza monitora, praviti se lud i biti nekulturan tj odbiti upoznavanje ili razbiti malu, prelepu čaroliju i pogledati se oči u oči?

Da ne tupim dalje u ovaj prepodnevni sat kad baš i ne funkcionišem.. pomagajte.
 
Ja sam kao student učila noću i obožavala noćne šetnje, u non vreme vokmen i samo napred...a ako ti treba neka društvenija zabava, moraš naći nekog sličnog sebi..
Što se tiče upoznavanja, imam pozitivno iskustvo, te dajem glas za, a i takva sam, ja uvek hoću nešto više, da se to istraži, nekad se razoračaraš - što pre to bolje po mom mišljenju, a nekad stekneš iskrenog prijatelja - rizik se isplati i da samo jednog stekneš
 
Cini mi se da je za tebe igrica Sims pravo resenje. Ne znam da li znas koja je to igra u pitanju? Tp je kompjuterska igrica u kojoj mozes da napravis ljude, da im das izgled kakav zelis, da ih obuces kako hoces, da im napravis kucu, izaberes horoskopski znak, zanimanje i svasta nesto, onda treba da vodis racuna o raznim aspektima njihovog zivota, mogu da se zaljubljuju, druze rade, rastu i umiru...Idealna za sitan sat, jer ti niko ne smeta, a vreme leti...Super zato sto mozes da kreiras jos jednu dimenziju zivota...
Ja je ne igram jer nemam dovoljno vremena, a u sitan sat se zabodem u krevet i spavam, ali se moja sestra, koja cini mi se ima slican problem kao ti, ubi od igranja.
Ja bih se upoznala sa tim ljudima na tvom mestu, ako su ti stvarno bliski. To ti je jos jedna dimenzija zivota..Sad, ne znam sta ces sa tolikim dimenzijama, mozda sam se iskenjala, ali ne moze da skodi...
 
Što se tiče upoznavanja, imam pozitivno iskustvo, te dajem glas za, a i takva sam, ja uvek hoću nešto više, da se to istraži, nekad se razoračaraš - što pre to bolje po mom mišljenju, a nekad stekneš iskrenog prijatelja - rizik se isplati i da samo jednog stekneš

Znači, imamo već dva glasa ZA. OK, da vidimo dalje šta će biti. Ima to svoje i pozitivne i negativne strane. Baš me zanimaju iskustva.
 
ginjasvinja, ako ti treba The Sims ili The Sims II sa svim njihovim nastavcima obratila si se na pravu adresu. I mojoj ćeri nikako nije bilo jasno kako su "moji ljudi uvek zeleni i nikad ne umiru" za razliku od njenih.

:):):)

'Fala lepo, jednom mi sestra ostavile njene ljude da ih "pricuvam" dok ona ode do klonje...Ladno sam izazvala pozar, spalila sam im kucu, ali su ukucani (srecom mojom) preziveli :razz: ...E, da i ona ima te dodatke za gisdnji odmor, nocni zivot, onda sa neta neke fore sa raznim frizurama, odecom i sta sve ne. Bas se onako, unela u pricu.
 
jedan moj je živeo sa ženom i svastikom i sve je "postizavao" bez problema i u potpunoj idili. ali žena je unapredjena na poslu i promenjeno joj je radno vreme pa je nastao haos.

naravno, ukućani su me uhvatili šta radim pa su me danima mučili. :oops::(:oops:
 
i ja glasam za upoznavanje. odnosno, sama znas u kom su ti ljudi fazonu vec... ja sam eskivirala neka upoznavanja(takodje nije ovaj forum) kada mi namere nisu bile najasnije i kada sam dobijala sucmuraste signale, ali sam takodje upoznala jednu super osobu, stvarno raritet... doduse olaksavajuca okolnost je sto je moja rl poznanica vec upoznala doticnu osobu i potvrdila da je ok...ali i da nije definitivnio bih je upoznala.

samo da znas, koliko god da ste catovali, kuckali i pisali, ima da ti bude cuuudno:D. bar je meni u pocetku bilo neobicno, nikako da se naviknem da nisu to vise slovca na ekranu nego ziva osoba sa mimikom i svim onim sto nikako ne mozes ispravno da zamislis koliko god pokusavala...

a za sitan sat: napunis kadu, spremis pice i dobru knjigu i pocnes da se transformises u suvu sljivu-za par sati u kadi transformacija ce biti potpuna i moci ces mirna da odes na spavanje, edukovana, relaksirana, malo osamucena i sljivasato-zbrckana :D
 
a za sitan sat: napunis kadu, spremis pice i dobru knjigu i pocnes da se transformises u suvu sljivu-za par sati u kadi transformacija ce biti potpuna i moci ces mirna da odes na spavanje, edukovana, relaksirana, malo osamucena i sljivasato-zbrckana :D

aha, sve je to lepo. probala ja to ali umesto knjige (božemojkojeluddačitakadnemora) uzmem cigaretLu (oridžinale from fri šop, skupe neke bejahu bankrotirah totalitarno za samo jednu šteku) i furnjam li furnjam, ono svetlo neko prigušeno, crveni lampiNJon što se udene u šteker u zidu i taj rad, dodavam vrelu vodu u kadu jerbo volem ono baš vrelu, zaparila celo kupatilo pa se voda s vrata sliva čak i u predsoblje (posle došle komšije odoZdole, misle da je pukla cevka neka)... kad ne lezi vraže, ispadne ona moja preskupa cigaretla meni u onu već prohladjenu vodu, zasmrdi ko sam djavo i kad sam pustila tuš da, božemoj, isperem kosu od šampona ono tjorak, ladna voda.

fala lepo za te kada-solo-romantike to nije za mene. a nije za mene ni duo-kada-romaNjtika, al o tome drugi put. :lol::roll::lol:
 
Sto se tice upoznavanja ljudi sa Foruma, sto da ne?
A sta da se radi u sitne sate? Pa ja konkretno volim da citam neku dobru knjigu.
Eto sada bas citam o Tedu Bandiju... oduvek sam zelela da saznam nesto vise o njemu... nije bas za pred spavanje, ali sta cu kad volim takvo stivo...
buuuahaaa... sad ide onaj zeleni smajli, djavolak valjda...
 
aha, sve je to lepo. probala ja to ali umesto knjige (božemojkojeluddačitakadnemora) uzmem cigaretLu (oridžinale from fri šop, skupe neke bejahu bankrotirah totalitarno za samo jednu šteku) i furnjam li furnjam, ono svetlo neko prigušeno, crveni lampiNJon što se udene u šteker u zidu i taj rad, dodavam vrelu vodu u kadu jerbo volem ono baš vrelu, zaparila celo kupatilo pa se voda s vrata sliva čak i u predsoblje (posle došle komšije odoZdole, misle da je pukla cevka neka)... kad ne lezi vraže, ispadne ona moja preskupa cigaretla meni u onu već prohladjenu vodu, zasmrdi ko sam djavo i kad sam pustila tuš da, božemoj, isperem kosu od šampona ono tjorak, ladna voda.

fala lepo za te kada-solo-romantike to nije za mene. a nije za mene ni duo-kada-romaNjtika, al o tome drugi put. :lol::roll::lol:

ti bre nisi pravila saunu, nego izgleda onaj indijanski sator za potparivanje tela i prociscavanje misli...a za to su ti trebale neke droge teze od pravih cigaretla :D amateru :p...eto vidis a da citas knjige sve bi to vec znala:D:D
 
aha, sve je to lepo. probala ja to ali umesto knjige (božemojkojeluddačitakadnemora) uzmem cigaretLu (oridžinale from fri šop, skupe neke bejahu bankrotirah totalitarno za samo jednu šteku) i furnjam li furnjam, ono svetlo neko prigušeno, crveni lampiNJon što se udene u šteker u zidu i taj rad, dodavam vrelu vodu u kadu jerbo volem ono baš vrelu, zaparila celo kupatilo pa se voda s vrata sliva čak i u predsoblje (posle došle komšije odoZdole, misle da je pukla cevka neka)... kad ne lezi vraže, ispadne ona moja preskupa cigaretla meni u onu već prohladjenu vodu, zasmrdi ko sam djavo i kad sam pustila tuš da, božemoj, isperem kosu od šampona ono tjorak, ladna voda.

fala lepo za te kada-solo-romantike to nije za mene. a nije za mene ni duo-kada-romaNjtika, al o tome drugi put. :lol::roll::lol:

Slikovito nema shta:lol::lol::lol:

Uzivam u svom miru,kad svi zaspu.Kasno lezem...nisam spavalica,sve imam utisak da spavanjem tracim zivot.I tako stavim neku maskicu,pregledam forum(procitam),odgledam neki film,pijuckam caj,a desi se i da citam neku knjigu,i tako.
A u kadu ne lezem,i ne kisham se,hhhh.Vise volim pod tus...Gledam puno psiho-trilere,horore,pa mi neka jeza od kade pune vrele vode i pjene.Ma kad promislim i pod tus su cesta ubistva.Da se ja vise ne kupam?:lol::lol::lol:
Eto tako u sitne sate lupetam li lupetam:lol:
 
vidi ovu tasku 2.15 a ona jos sitni vreme:) bas si me iznenadila, ja mislils da posle medijuma ides na spavanjac:) kad ono Psycho killer Qu'est-ce que c'est? fa fa fa fa fa fa fa fa fa far...run run run run run run run away...eto i ja ocigledno krecem da lupetam posle 2 :D

evo jos jedan predlog za sitan sat: setas psa, nista lepse nego kada ti zapali u 2 ujutro, a ti ne smes da se deres da ne razbudis celo naselje, niti mozes da ga dozoves...milina
 
vidi ovu tasku 2.15 a ona jos sitni vreme:) bas si me iznenadila, ja mislils da posle medijuma ides na spavanjac:) kad ono Psycho killer Qu'est-ce que c'est? fa fa fa fa fa fa fa fa fa far...run run run run run run run away...eto i ja ocigledno krecem da lupetam posle 2 :D

evo jos jedan predlog za sitan sat: setas psa, nista lepse nego kada ti zapali u 2 ujutro, a ti ne smes da se deres da ne razbudis celo naselje, niti mozes da ga dozoves...milina

Mene stra' da setam kuche u to doba:)
 
taska:
ja ga izvodim tada jer moze da slobodno seta bez povoca do mile volje, nema ljudi, a i bas je lepo po ovom snegu a i leti, zelenis, mir&tisina...ali ni meni pre neko vece nije bilo najprijatnije, nesto sam bila tmurno i istripovano raspolozena, neka sova krenula da mi huci iz drveca:-?, neka automatska kapija se palila i skljocala a niko joj ne prilazi:shock::shock:, a onda sam vec i ja krenula paranoicno da se osvrcem i da vidim u senkama sve i svasta...setnja nije dugo trajala:)... ali to je izuzetak, obicno mi bas prija...

a sad odoh da gledam medijum)
 
vidi ovu tasku 2.15 a ona jos sitni vreme:) bas si me iznenadila, ja mislils da posle medijuma ides na spavanjac:) kad ono Psycho killer Qu'est-ce que c'est? fa fa fa fa fa fa fa fa fa far...run run run run run run run away...eto i ja ocigledno krecem da lupetam posle 2 :D

evo jos jedan predlog za sitan sat: setas psa, nista lepse nego kada ti zapali u 2 ujutro, a ti ne smes da se deres da ne razbudis celo naselje, niti mozes da ga dozoves...milina
uh i ja isto volim da izvedem psa napolje u neke sitne sate ali samo leti i u kratke setnje (pisanje pred spavanje)...nema puno ljudi i drugih pasa,mirno i tiho napolju,osecas se ko sam na svetu,on se setka i bavise svojim poslovima a ja mogu i na klupicu da sednem i uzivam u toploj tihoj noci...:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top