Enterijer...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 62

Tema: Enterijer...

Aktivan član *TASKA* (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2007.
    Reputaciona moć
    54

Smile Enterijer...

Unaprijed se izvinjavam ako postoji ovakva tema.Koliko sam ja vidjela,nema.

Trebaju mi savjeti za enterijer.
    Nije da nemam ideja,ali pocinjemo gradnju kuce,i sve sam u vecoj groznici trazenja...
    necega.Najvjerovatnije cemo praviti namjestaj.Volim jednostavnost,sa prizvukom romantike,topline.
    Nadam se da i ja nekom idejom mogu pomoci Vama.
    Razmjena iskustva,znanja,poneka slika,vjerujem da bi bila od pomoci mnogima.

Ističe se pile_babino (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: Enterijer...

gle taska....prvo se moras pozabaviti polozajem stana:kuce...osvetljenoscu...koje boje dolaze u obzir...za koji stil ti imas preferansu...etc...daj reci kako i sta bi ti otprilike....kakva bi deca sobu...etc etc...malo je tesko davati savete napamet ovako, ali trudicu se da ti pomognem....ono sto ti u pocetku moze pomoci u odabiru,ako nemas ideja, su casopisi o kuci i uredjenju prostora....vidi sta imas od magazina u tom stlu....pa nacicemo resenje....

Učlanjen
    29.08.2007.
    Reputaciona moć
    54

Meni su vishe potrebne prakticne ideje za namjeshtaj.Mislim da boje dolaze same po sebi.Vec sam vishe puta promjenila mishljenje.A djecje sobe bice otprilike kako oni zele,uz "malecku" moju pomoc.
    Pile volim da cujem ideje od umjetnichkih dusha,samo ti navali,hhh.

Bilo bi lijepo da ovo bude otvorena tema za sve kojima treba pomoc oko uredjenja.
    Budimo kreativni

Učlanjen
    29.08.2007.
    Reputaciona moć
    54

Učlanjen
    29.08.2007.
    Reputaciona moć
    54

Dnevni boravak ce biti na prizemlju i imace izlaz na terasu,tako da planiramo ovako vece otvore.

Učlanjen
    17.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

prvo sto bih ti predlozila su lagane varijante...sto bi reklo bez velura, teskih zavesa, tepiha i svih ostalih materijala koji zahtevaju puno i cesto odrzavanje i paznju, a jos i gadno sakupljaju prasinu....dakle sto se namestaja tice ipak bih ti preporucila kozu umesto ovih kanapea prekrivenih teskim, ali jeste, lepim, materijalima...umesto tepiha bih ti predlozila samo parket sa par staveljnih koza....stocic od mermera ti je fina ideja zbog trajnosti materijala...(ja sam uvek za varijantu stakla ili pleksiglasa koji odaje, ponovo, utisak lakoce)....ali posle moras gledati da ti se mermer uklopi i bojom i materijalom uz druge elemente ili neke detalje u salonu...mnogo je opsirno ovako davati ideje...daj ti ideju kako bi i sta, a posle bi mi mogli neku korekciju ili sugestiju...cmoka

Učlanjen
    17.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

a da...zaboravih ...ovde se mozes igrati bojama...narocito ako ti salon bude imao orijentaciju sever zbog dobre osvetljenosti...

Učlanjen
    29.08.2007.
    Reputaciona moć
    54

Pile breeee,ko da si mi sestra.Isto mislimo,isti ukus.I ja sam vishe za staklo nego za mermer,ali ovo izgleda dobro.I pod obavezom shto manje materijala zbog prashine
    Svidja mi se tako,ali vishe je prakticno,ma gledam kako sutra sebi da olaksham.

Učlanjen
    17.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

iskreno meni se ne svidja ovaj tvoj predlog...ima pomalo od svega...lepo izgleda svaki detalj zasebno, ali mi je bas papazjanija tu i od boji i formi i stilova i materijala....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Uh divno da se Taska ovoga setila, ja već dugo želim da promenim izgled dnevo-spavaće sobe. Naime odvojili smo sprat od prizemlja, sin na spratu a mi dole. Goste primamo u drugoj prostoriji tako da bi ova soba ostala dnevno-spavaća samo za nas dvoje. Imamo francuski ležaj koji je jako praktičan i volimo ga, jedino njega ne bismo menjali. Inače soba je 6 x 4m2. Dva zida od po 4m su puna, mislim nema vrata ni prozora, jedan od 6m je sa prozorima i radijatorima, a nasuprot njemu drugi zid od 6m ima i vrata, tako da dodje 4m pa vrata pa još 1m zida. Ja volim drvo i tople nijanse. Hvala svima koji mi daju neku ideju.
    P.S. postoji mogućnost pomeranja vrata.

Učlanjen
    17.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio dragica.andrusko Pogledaj poruku
    Uh divno da se Taska ovoga setila, ja već dugo želim da promenim izgled dnevo-spavaće sobe. Naime odvojili smo sprat od prizemlja, sin na spratu a mi dole. Goste primamo u drugoj prostoriji tako da bi ova soba ostala dnevno-spavaća samo za nas dvoje. Imamo francuski ležaj koji je jako praktičan i volimo ga, jedino njega ne bismo menjali. Inače soba je 6 x 4m2. Dva zida od po 4m su puna, mislim nema vrata ni prozora, jedan od 6m je sa prozorima i radijatorima, a nasuprot njemu drugi zid od 6m ima i vrata, tako da dodje 4m pa vrata pa još 1m zida. Ja volim drvo i tople nijanse. Hvala svima koji mi daju neku ideju.
    P.S. postoji mogućnost pomeranja vrata.
    aj ti to lepo slikaj sreco....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio pile_babino Pogledaj poruku
    aj ti to lepo slikaj sreco....
    Pa, sramota ili ne, ali ja to ne umem .

Učlanjen
    17.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

ne umes da slikas ili da postavis sliku...nije tu nista sramota ....nego cek kako da ti izadjem u susret...ako nemas ni kamericu onda nista...moracu da se potrudim da razumem ovo sto si objasnila ....ili da ti naucis da postavis sliku...biraj

Zainteresovan član ljupče (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2007.
    Reputaciona moć
    42

Super tema Taska
    ja imam kožnu garnituru u spavaćoj sobi i to bele boje, mislim lepa je ali nepraktična do bola, i ja sanjam o onim garniturama od platna, videla u Ikea-i, kada se umaže skineš, u mašinu i zdravo...inače, kod nas je po mom skromnom mišljenju loš nameštaj uglavnom, i ja sam za varijantu da se pravi. Moji roditelji su uređivali sprat i momci koji su im pravili nameštaj su zaista odradili fenomenalan posao, pravili su i krevete sa fijokama i plakare sa kliznim vratima, a meni su naparavili kuhinju i dali par odličnih saveta. Moj savet je da kada se odlučiš za majstore obavezno pogledaš gde su ranije pravili kako to izgleda

Učlanjen
    29.08.2007.
    Reputaciona moć
    54

Ova varijanta nije losha uz neke toplije boje,i lijepom rasvjetom.

Dragice ako sam te razumjela,u toj sobi ostaje francuski lezaj?
    Zelis li ideju neke stalaze,ili zelis ideju boja i rasvjete?

Učlanjen
    29.08.2007.
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio ljupče Pogledaj poruku
    Super tema Taska
    ja imam kožnu garnituru u spavaćoj sobi i to bele boje, mislim lepa je ali nepraktična do bola, i ja sanjam o onim garniturama od platna, videla u Ikea-i, kada se umaže skineš, u mašinu i zdravo...inače, kod nas je po mom skromnom mišljenju loš nameštaj uglavnom, i ja sam za varijantu da se pravi. Moji roditelji su uređivali sprat i momci koji su im pravili nameštaj su zaista odradili fenomenalan posao, pravili su i krevete sa fijokama i plakare sa kliznim vratima, a meni su naparavili kuhinju i dali par odličnih saveta. Moj savet je da kada se odlučiš za majstore obavezno pogledaš gde su ranije pravili kako to izgleda
    Najbitnije je da majstori znaju shta mushterija zeli,da te zelje koriguju znanjem shta je prakticnije i bolje.
    Najvise mrzim kad razgovaram sa majstorom,i pitam ga shta misli o toj ideji,a on kaze :"Paaaaa ne znam".Treba da budu kreativniji,a takve je tesko naci.

Učlanjen
    11.07.2007.
    Reputaciona moć
    42

Jeste, potpuno si u pravu, ovo su mladi momci, od nekih 30-ak god. i jako lepo crtaju, pa još na crtežu prepravljamo. Nemoj da žuriš, ne pravi se svaki dan nameštaj. Inače ima jako dobrih sajtova, ako ti treba link piši..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ne umes da slikas ili da postavis sliku...nije tu nista sramota ....nego cek kako da ti izadjem u susret...ako nemas ni kamericu onda nista...moracu da se potrudim da razumem ovo sto si objasnila ....ili da ti naucis da postavis sliku...biraj
    Pa iskreno, ne umem ni ono ni ovo, ali da ti olakšam, soba je otprilike kao ona prva Taškina.
    Gde su veliki prozori kod mene je zid i naspram njega je zid. Gde je trpez.sto kod mene su prozori i radijatori, a gde je onaj kauč, e tamo je onaj zid sa vratima. Uh, jesi li razumela?

Učlanjen
    17.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

ok a krevet ti je u istoj sobi??? i sta je ta soba???i jel imas jos prostorija...i ako ti je to salon da li bi mogla da se otarasis kreveta....jel to neki na sklapanje???...ne znam pisi...hhh....jel mislis da se stacioniras tu u toj sobi...ako ima jos neke prostorije moglo bi da se napravi neko bolje resenje....ako ne onda cemo se snaci i tako

Učlanjen
    17.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio *TASKA* Pogledaj poruku
    Najbitnije je da majstori znaju shta mushterija zeli,da te zelje koriguju znanjem shta je prakticnije i bolje.
    Najvise mrzim kad razgovaram sa majstorom,i pitam ga shta misli o toj ideji,a on kaze :"Paaaaa ne znam".Treba da budu kreativniji,a takve je tesko naci.
    imam coveka za namestaj ak one nalazis...

Učlanjen
    29.08.2007.
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio ljupče Pogledaj poruku
    Jeste, potpuno si u pravu, ovo su mladi momci, od nekih 30-ak god. i jako lepo crtaju, pa još na crtežu prepravljamo. Nemoj da žuriš, ne pravi se svaki dan nameštaj. Inače ima jako dobrih sajtova, ako ti treba link piši..
    Oooo super, napishi ovdje link,sigurno ce mnogima biti od koristi

Učlanjen
    29.08.2007.
    Reputaciona moć
    54

imam coveka za namestaj ak one nalazis...
    Nije na odmet imati ih vishe u planu,daces mi broj telefona obavezno

Učlanjen
    17.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio *TASKA* Pogledaj poruku
    Nije na odmet imati ih vishe u planu,daces mi broj telefona obavezno
    okili

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ok a krevet ti je u istoj sobi??? i sta je ta soba???i jel imas jos prostorija...i ako ti je to salon da li bi mogla da se otarasis kreveta....jel to neki na sklapanje???...ne znam pisi...hhh....jel mislis da se stacioniras tu u toj sobi...ako ima jos neke prostorije moglo bi da se napravi neko bolje resenje....ako ne onda cemo se snaci i tako
    Ovako. Imam veliku trpezariju sa garniturom za sedenje, tu primamo posete, stvarno je velika, kao i ova doskorašnja dnevna soba i povezana je sa kuhinjom. E ova soba nam je za spavanje, a krevet je veliki 2,00x1,80m i ne rasklapa se. Tu spavamo, gledamo TV, čitamo i tako neke stvari, tu se ne puši i odvojena je od ostalog dela stana sa prilično komotnim predsobljem. U stvari, muž ako mu se gleda TV može i sa kreveta, ali ja loše vidim pa mi je daleko jer momentalno tako stoje krevet i TV na dva suprotna zida i udaljen mi je ekran. Inače, volim minimalizam, ne volim puno ukrasa, samo knjige, knjige i slike.

Učlanjen
    11.07.2007.
    Reputaciona moć
    42

Slične teme

1. Enterijer birtija u Kraljevu
    Autor Moriccone u forumu Srbija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 08.12.2008., 23:23
  2. Enterijer