droljak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MYOB

Ističe se
Poruka
2.046
zasto muskarci droljci misle da su face, kada su laka roba? zasto mislite da zene zele da budu sa vama da bi bile sa vama, a ne radi seksa, kao i vi sa njima? bas kao i vi, tako i mi vodimo racuna i vagamo sta cemo i kako kada nekoga unapred ocenimo da je vredan truda. desava se da neko koga iz prve procenimo kao seks semu postane nesto vise, ali to je opet pokazatelj da jednako gledamo.

vrlo sam ljuta. ne mogu vise ni da pisem.
 
zasto muskarci droljci misle da su face, kada su laka roba? zasto mislite da zene zele da budu sa vama da bi bile sa vama, a ne radi seksa, kao i vi sa njima? bas kao i vi, tako i mi vodimo racuna i vagamo sta cemo i kako kada nekoga unapred ocenimo da je vredan truda. desava se da neko koga iz prve procenimo kao seks semu postane nesto vise, ali to je opet pokazatelj da jednako gledamo.

vrlo sam ljuta. ne mogu vise ni da pisem.


Zasto si ljuta?

Ti muskarci samo ne zele muciti svoju kitu, a niko ne misli i ne kaze da se oni nisu u mogucnosti zaljubiti iako su :lol:droljci:lol:
 
hvala :) ovako je bolje

...e dobro je što nisi više nervozna i ljuta...:lol:

pic19264-1.jpg
 
oni su cesto takvih intelektualnih kapaciteta da tesko mogu ma sta da misle... skuceno, skuceno...

Ne slazem se ovim. Kakva je to predrasuda da je tip koji zeli samo sex mentalno ogranicen? Ne mislim ni da je zena koja zeli sex drolja.

zasto muskarci droljci misle da su face, kada su laka roba? zasto mislite da zene zele da budu sa vama da bi bile sa vama, a ne radi seksa, kao i vi sa njima? bas kao i vi, tako i mi vodimo racuna i vagamo sta cemo i kako kada nekoga unapred ocenimo da je vredan truda. desava se da neko koga iz prve procenimo kao seks semu postane nesto vise, ali to je opet pokazatelj da jednako gledamo.

vrlo sam ljuta. ne mogu vise ni da pisem.

Nemoj se zbog par losih osoba nervirati. Sve je u zivotu moguce... kako lose stvari, tako i pozitivna iznenadjenja!
 
Tesko da bih bila sa tipom koji nije ni malo izbirljiv...Prva asocijacija na takve je da su mi prljavi (prekriveni bakterijama, virusima...:D). Cenim odmerenost kod oba pola, kao sto ti neprija da se prezderes tako mislim da psihi neprija ni kad preterano menjas partnere :D
 
Jedini preostali zakrzljali instikt iz vremena evolucije coveko-majmuna u coveka koji se permutovao u stremljenje i pozeljan hedonisticki nacin zivota modernog muskarca, ko oplodi vise zeniki ima ce vece potomstvo zar ne? Ali sta zna sperma sta je kurton ili pilula?
 
evo... mene, na primer, ne moze da ima svaka... ne moze da me ima nijedna osim nje, u stvari... ne znam kako da neka devojka izgleda... cime da se bavi... kako da razmislja... ne moze da me ima... kazem zato sto sam vec odbijao... na nacin da ne uvredim nikoga... sta moze ta neka (koja mi se nudi za jedno vece) da mi da sto ona, skroz moja, ne moze? kad je vidim i kad ona vidi mene... i kad mi se osmehne najlepsim osmehom koji sam ikada video... i kad me zagrli... kad joj pomirisem vrat... poljubim iza uveta.... iskreno... sve devojke ovog sveta dajem u zamenu za jedan njen zagrljaj... jedan njen osmeh... i nista mi vise od nje ne treba... muskarci su danas postali velike kukavice (ima i nekih boljih naziva, al' ovde, opet, ima devojaka)... oni danas dokazuju svoju 'muskost' tucama i novcanicima... ne smeju da se daju... izigravace macho tipove celu noc samo da bi im se neka devojka, plesuci, privila uz telo, u nekom klubu... i onda ce srecni balaviti sutra o tome svojim drugarima... a drugari ce se, opet, kajati sto su propustili takav provod... ma... ionako pricam u zid... koga je i briga za to, dok Partizan pobedjuje u svim sportovima...
 
a nije ni samo to... jos mi je gore kad neke devojke i padnu na te fazone... lepe... mogu da imaju koga pozele, samo da ne zure... znaci... nemam reci... i njima je, kao, super... a onda sanjaju o idelnom muzu sa kojim ce imati decu i porodicu i sve sto ide uz to... muzu koji ce ih cuvati, biti im veran... muzu koji nece raditi sve ono sto one sad rade sa nekim promasenim i prolaznim likovima... jescu danas pohovanu piletinu sa jednim belim sosom sa pecurkama... i tako...
 
poenta cele price je pitanje:
da li zelis sex, ili zelis nekog odredjenog?
ako zelis samo sex, nije ti bitno sa kim...i zato postoje muskarci koji ne odbijaju ni jednu..vazna je rupa ..ili zene, svejedno...tu je partner tek sredstvo..nikad cilj

za mene je sex nesto drugo..koliko mi je vazno sopstveno, toliko mi je vazno i zadovoljstvo partnera..da ga zagrlim, osetim, da mu vidim sjaj u ocima...da osetim da vidi i ljubi MENE...kao ljudsko bice..

droljci me ne zanimaju
 
zasto muskarci droljci misle da su face, kada su laka roba? zasto mislite da zene zele da budu sa vama da bi bile sa vama, a ne radi seksa, kao i vi sa njima? bas kao i vi, tako i mi vodimo racuna i vagamo sta cemo i kako kada nekoga unapred ocenimo da je vredan truda. desava se da neko koga iz prve procenimo kao seks semu postane nesto vise, ali to je opet pokazatelj da jednako gledamo.

vrlo sam ljuta. ne mogu vise ni da pisem.

Daj skontaj se malo, svi mi volimo ******* i svi smo bili laka roba samo sto to NAMA NIKO NE GLEDA, a inace nas smota neka mala...i tako...poput mene....:wink:
 
evo... mene, na primer, ne moze da ima svaka... ne moze da me ima nijedna osim nje, u stvari... ne znam kako da neka devojka izgleda... cime da se bavi... kako da razmislja... ne moze da me ima... kazem zato sto sam vec odbijao... na nacin da ne uvredim nikoga... sta moze ta neka (koja mi se nudi za jedno vece) da mi da sto ona, skroz moja, ne moze? kad je vidim i kad ona vidi mene... i kad mi se osmehne najlepsim osmehom koji sam ikada video... i kad me zagrli... kad joj pomirisem vrat... poljubim iza uveta.... iskreno... sve devojke ovog sveta dajem u zamenu za jedan njen zagrljaj... jedan njen osmeh... i nista mi vise od nje ne treba... muskarci su danas postali velike kukavice (ima i nekih boljih naziva, al' ovde, opet, ima devojaka)... oni danas dokazuju svoju 'muskost' tucama i novcanicima... ne smeju da se daju... izigravace macho tipove celu noc samo da bi im se neka devojka, plesuci, privila uz telo, u nekom klubu... i onda ce srecni balaviti sutra o tome svojim drugarima... a drugari ce se, opet, kajati sto su propustili takav provod... ma... ionako pricam u zid... koga je i briga za to, dok Partizan pobedjuje u svim sportovima...

Joj. A jel mogu ja da se udam za tebe :cry:
 
evo... mene, na primer, ne moze da ima svaka... ne moze da me ima nijedna osim nje, u stvari... ne znam kako da neka devojka izgleda... cime da se bavi... kako da razmislja... ne moze da me ima... kazem zato sto sam vec odbijao... na nacin da ne uvredim nikoga... sta moze ta neka (koja mi se nudi za jedno vece) da mi da sto ona, skroz moja, ne moze? kad je vidim i kad ona vidi mene... i kad mi se osmehne najlepsim osmehom koji sam ikada video... i kad me zagrli... kad joj pomirisem vrat... poljubim iza uveta.... iskreno... sve devojke ovog sveta dajem u zamenu za jedan njen zagrljaj... jedan njen osmeh... i nista mi vise od nje ne treba... muskarci su danas postali velike kukavice (ima i nekih boljih naziva, al' ovde, opet, ima devojaka)... oni danas dokazuju svoju 'muskost' tucama i novcanicima... ne smeju da se daju... izigravace macho tipove celu noc samo da bi im se neka devojka, plesuci, privila uz telo, u nekom klubu... i onda ce srecni balaviti sutra o tome svojim drugarima... a drugari ce se, opet, kajati sto su propustili takav provod... ma... ionako pricam u zid... koga je i briga za to, dok Partizan pobedjuje u svim sportovima...

Stari potpuno se slazem s tobom, nista nije vrijedno te jedne koja je tvoja u potpunosti...lako je sad prcat..pojavis se s malo boljim autom...dobro se obuces...kao fol samac i to bammm...a sve prazno hladno bljak...al nekom nije bitan broj niti sto ga nazivaju papucar kao sto si posvecen svojoj djevojci ili to sto pokazujes na svaki nacin sta osjecas, koliko ti je stalo,onda si papak papucar i tako..:D al poptuno su nebitni drugi...jedino na internetu mozes cuti iskren odgovor....i pravo misljenje od ostalog okolnog vlastitog drustva nema nista...svaki bi ti j.ebo curu samo da se okrenes i da ima priliku..pa shvati to nekako...ali eto....nisu svi isti i hvala Bogu na tome..ali hvala Bogu i na tome sto se to moze uvidjeti lako...:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top