pokloni & posvete

Ova zima utiče na mene. Sve mi nekako melanholično i tužno. A znaš kako se kaže, sve prave ljubavi su tužne... kontam da će proći do proleća. Nadam se, jer ne znam kako ću da preživim ako potraje.

Čak sam uhvatio sebe kako razmišljam o porodičnom životu.

Nešto se dešava, a ne volim to ni ič!
 
E razmisljala sam o tome.. Mislim da cu mu kupiti nesto korisno, nesto sto mu treba.. Naci cu neku lepu kapu.. Stoji mu bas extra ali ne voli da nosi.. Posto je od mene, mozda ce je onda nositi..
 
Pa dobro , za nashu dvogodishnjicu koja beshe pre tri nedelje , se zahebah i umesto aftershave STR8 mu kupih parfem , tj toaletnu vodu STR8 (tako mi i treba kad ne citam).
Uzimajuci u obzir da je ona 2x skuplja od aftershave , za Novu Godinu ce dobiti rukavice. :lol:

Ako napishes nesto tipa For my love , standardno u posveti , neces pogresiti.

Poklonu se u zube ne gleda , nije bitno sta je , bitno je da je od srca. ;)
 
Sta kupiti dečku za Novu godinu i šta napisati u posveti?

Momci, šta biste voleli da dobijete? Ali da je realno ostvarljivo! :D
meni je glupavo ta isforsirana kupovina poklona tipa nova godina,godinu dana veze bla bla sta god,dopisati po potrebi.
valjda kupis ako osetis potrebu da nekome nesto das...a to e sad je nova godina pa moram po svaku cenu da kupujem mi je bzvz :|
 
A meni je bash isforsirano to takvo shvatanje, Banshi.A znam ih puno koji isto pricaju.
Naravno da kupish nesto nekome kad osetis potrebu. Ali godisnjice veze , rodjendani i nova godina , su isto lepe stvari za obeleziti. I obradovati nekoga nekom lepom stvarcicom.
 
pa ne znam sta godisnjica veze uopste ima da se obelezava
mislim u cemu je taj dan razlicit od drugog
kupi ako osetis potrebu
a taj pritisak jao sutra nam je godisnjica moram da kupim nesto bla bla mi je totalni...smor :neutral:

aj za rodjendan ali godisnjice,nove godine,ovo ono :shock:
 
Zavisi od veze , meni nije neki pritisak.
Sa bivshim nisam ni znala , a ni sad ne znam kad nam je padala godishnjica.
Medjutim sad sa sadasnjim ,bash me obuzme neki lep osecaj kad na to mislim , i mislim da treba da se obelezi. Na kraju sad mi godisnjica dodje kao uvertira u NG...:)
A novu , sam uvek volela , i kao dete , a i sad. Volim svima da kupujem poklone , a pogotovo svojim sestricima koji su josh mali , igracke.
Razlicito to dozivljavamo , jednostavno.
 
Kad zaradjujem ja za sebe, onda imam i vise nego sto mi treba para i ja onda kupujem poklone, ako nemam povod ja kupujem poklone bez povoda. A poznata sam i po tome bas sto "Dodjem u goste i donesem posluzenje" :D Donesem neke slatkise da pojedemo zajedno.
 
Pre neku godinu (neki je praznik bio, možda Božić ili čak Uskrs) htela sam jednoj osobi, sa kojom tad nisam bila u nekim naročito dobrim odnosima, da poklonim maslinovu grančicu...
Ali nisam znala gde da je nađem... :(

Pomirismo se, svejedno... :( Ne, to je dobro. :)

Ja volim kad mi neko nešto napiše... A svi izbegavaju to, jer znaju da sam ja ta koja pišem, pa to tretiraju kao moj ''posao'' i tu se ne mešaju...
 

Back
Top