Sta mislite o kombinaciji muskog raka i zenskog bika?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Biku ce da prija Rakova romanticna strana. Ali Rakovi nisu prakticari, Bic ce stalno da ga gura, da ga vodi, a to Biku predstavlja dodatni napor.
Ali veza moze da bude odlicna, glavno je uskladiti se, Rak ce morati malo da popusta, jer je Bik tvrdoglav.A Raku to nije muka :) :wink: Mislim da zenski Bik ipak moze lijepo da se osjeca u pristustvu jednog Raka. samo nek on pazi da je ne izgubi!
 
Crystal_Girl:
Jel to znaci da ce rak mnogo morati da se trudi, ili da ce bik morati mnogo da popusta? Da li rakovi prikrivaju svoja osecanja? Meni se svidja rak koji mi je dosta dobar drug, ali ne mogu da provalim da li me gleda kao drugaricu ili nesto vise... kako to da saznam? Jel ima neka caka?

Rak kad se zaljubi (a narocito kad je u vezi), daje sve od sebe, i cini mi se da najmanje misli tu na sebe. Ali, njima ne mozes znati u pocetku da li im se svidjas ili ne. Jako su povuceni u sebe, i treba im dati malo ohrabrenja, "ispipkati" stvari. Dosta su tromi, mada opet ne svi. A i Bik je trom, samo impulsivniji. Rak ce popustati vise nego Bik! Mog se uskladiti fino, recimo Bik ce Raka "spustati" na zemlju, a Rak ce svojom emocionalnoscu ugadjati Biku, kome nikad dosta ljubavi :wink: :wink:
samo polako, nemoj da te iznervira ta njihova pasivnost. Samo naprijed, mozda bi mogla da preuzmes inicijativu. On te nece obrukati.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top