Sta mislite o kombinaciji muskog raka i zenskog bika?
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Sta mislite o kombinaciji muskog raka i zenskog bika?

Početnik
    Učlanjen
    02.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Sta mislite o kombinaciji muskog raka i zenskog bika?

Sta mislite o kombinaciji muskog raka i zenskog bika? Ako se ne razumete bas najbolje u astrologiju, da li ste imali iskustva (ako ste jedan od ova dva znaka} ?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

odlicno - samo da su bikovi malo vise vredniji...

Natasa81
    Guest

Podrazumevano

Mislim da on jednostavno nece moci da je prati... U svakom smislu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Biku ce da prija Rakova romanticna strana. Ali Rakovi nisu prakticari, Bic ce stalno da ga gura, da ga vodi, a to Biku predstavlja dodatni napor.
    Ali veza moze da bude odlicna, glavno je uskladiti se, Rak ce morati malo da popusta, jer je Bik tvrdoglav.A Raku to nije muka :wink: Mislim da zenski Bik ipak moze lijepo da se osjeca u pristustvu jednog Raka. samo nek on pazi da je ne izgubi!

Dove
    Guest

Podrazumevano

Mislim da je prilicno dobitna kombinacija, imala sam dosta dugu vezu sa rakom i nakon toga smo ostali prijatelji godinama. Sve najbolje!!

Početnik
    Učlanjen
    02.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Jel to znaci da ce rak mnogo morati da se trudi, ili da ce bik morati mnogo da popusta? Da li rakovi prikrivaju svoja osecanja? Meni se svidja rak koji mi je dosta dobar drug, ali ne mogu da provalim da li me gleda kao drugaricu ili nesto vise... kako to da saznam? Jel ima neka caka?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Crystal_Girl
    Jel to znaci da ce rak mnogo morati da se trudi, ili da ce bik morati mnogo da popusta? Da li rakovi prikrivaju svoja osecanja? Meni se svidja rak koji mi je dosta dobar drug, ali ne mogu da provalim da li me gleda kao drugaricu ili nesto vise... kako to da saznam? Jel ima neka caka?
    Rak kad se zaljubi (a narocito kad je u vezi), daje sve od sebe, i cini mi se da najmanje misli tu na sebe. Ali, njima ne mozes znati u pocetku da li im se svidjas ili ne. Jako su povuceni u sebe, i treba im dati malo ohrabrenja, "ispipkati" stvari. Dosta su tromi, mada opet ne svi. A i Bik je trom, samo impulsivniji. Rak ce popustati vise nego Bik! Mog se uskladiti fino, recimo Bik ce Raka "spustati" na zemlju, a Rak ce svojom emocionalnoscu ugadjati Biku, kome nikad dosta ljubavi :wink: :wink:
    samo polako, nemoj da te iznervira ta njihova pasivnost. Samo naprijed, mozda bi mogla da preuzmes inicijativu. On te nece obrukati.

Početnik
    Učlanjen
    02.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

A da li je moguce, da zbog svoje povucenosti{rak}, u slucaju da mu se ne svidjam, me odbije od sebe i kao prijatelja ako ja nesto pokusam?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Sumnjam da ce te odbiti kao prijatelja. Mozda mu bude neprijatno, ali zbog tebe. Sve dok je s tobom ok tj. ako se i dalje druzis s njim kao prije, mislim da cese to prevazici.

Obećava
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

don't look at me I don't know

Slične teme

1. koji deo muškog/ženskog tela vam se najviše gadi?
    Autor alex@ndra u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 328
    Poslednja poruka: 19.02.2008., 21:31
  2. KAKO ZAVESTI MUSKOG BIKA?!?!
    Autor HELLGIRL u forumu Astrologija
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 27.07.2005., 19:21

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku