Perfect World

skinuo sam igru i uključim je i treba da se update-uje i stavim update ali on kao krene nešto i kaže error i onda pokuša opet i isto tako stalno.....jel ste upoznati s ovim problemom?
 
hmm uspeo sam nekako al ne znam kako...nešto sam podešavanja otvorio što ima da se štikliraju 3 stavke, štiklirao sam samo poslednju i probao opet update i uspelo je i pokrenuo sam igru i registrovao i igrao, veoma podseća na lineage2 i nekako ne znam dal je to samo meni bug ili je igrica takva, ali sve sporo reaguje...kliknem da napadne a on se samo približi i stoji neko vreme i onda napadne..
 
hmm uspeo sam nekako al ne znam kako...nešto sam podešavanja otvorio što ima da se štikliraju 3 stavke, štiklirao sam samo poslednju i probao opet update i uspelo je i pokrenuo sam igru i registrovao i igrao, veoma podseća na lineage2 i nekako ne znam dal je to samo meni bug ili je igrica takva, ali sve sporo reaguje...kliknem da napadne a on se samo približi i stoji neko vreme i onda napadne..


Meni se takodje tako desilo u igrici 12 Sky, napadnem kripa, on me napada, a ja ga udarim tek posle 5 sekundi ... To ti je do interneta,al videces kasnije ce da bude sve u redu.

Pozdrav!
 
hmm uspeo sam nekako al ne znam kako...nešto sam podešavanja otvorio što ima da se štikliraju 3 stavke, štiklirao sam samo poslednju i probao opet update i uspelo je i pokrenuo sam igru i registrovao i igrao, veoma podseća na lineage2 i nekako ne znam dal je to samo meni bug ili je igrica takva, ali sve sporo reaguje...kliknem da napadne a on se samo približi i stoji neko vreme i onda napadne..

Da, i mene to malo nervira sto pocinjes da napadas tek posle 2-3 sekunde.. Ne znam da li je do neta ili zbog servera, ali je bas bas annoying..
 
ahahahhahaha koji si ti kralj :lol:

512/64 znači da ti je upload 512Kb/s, a upload 64Kb/s. 512Kb/s=64KB/s mada i ja imam takav net i max brzina mu je bila oko 55...e sad zavisi dal skidaš preko torrenta ili preko sajta, ako oćeš torrent, savetujem ti sajt www.zamunda.net jer su mnogo brzi seederi tj brzo se skida...ja za jednu noć skinem 1.5GB...ali na tom sajtu moraš da se registruješ al veruj mi isplati se...evo kad se registruješ evo ti link za skidanje ove igre http://zamunda.net/details.php?id=103364
*download ;)
 

Back
Top