Druga godina braka

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Mozda je malo cudno pitanje,

Da li je istina da u drugoj godini braka muskarcu pada kvalitet torbanja, zena ga sve vise tera na sebe a njemu sperma sve redja, jer se ne moze postici na kvalitetu od prevelike potrosnje.

I da li tada zene teze zatrudne, zbog pada kvaliteta?

Mozda je to razlog zasto zene cim nadju decka odmah gledaju da zatrudne.
 
koja druga godina vecina bracnih parova u srbiji zatrudni odmah nakon vencanja ( ili ulaze u brak zbog trudnoce) a do isteka prve godine dete vec uveliko sisa :neutral:

e u cemu je stvar sa tim cim se vencamo pravimo decu...meni to bzvz :neutral:
 
vecina brakova u srbiji dobije dete jos u prvom tromesecju braka. :)


To je bas koma. Valjda se tako zadrzavaju, jedno drugo.

Yebte da ne verujes 2008-ma godina i to jos postoji. Jadan bi sinnke bio sa nekom nasom u braku, e yebo bi jeza u ledja.

Ma ****, sterao bi ja nju u **** dao bi im alimentaciju 2500 din i dosta im je.:lol:
 
Mozda je malo cudno pitanje,

Da li je istina da u drugoj godini braka muskarcu pada kvalitet torbanja, zena ga sve vise tera na sebe a njemu sperma sve redja, jer se ne moze postici na kvalitetu od prevelike potrosnje.

I da li tada zene teze zatrudne, zbog pada kvaliteta?

Mozda je to razlog zasto zene cim nadju decka odmah gledaju da zatrudne.

shto ne upisesh neku psihologiju odsek ljubavne veze
 
pa jel svrha i alfa i omega braka da se dobije dete odma sad odma cim potpises papir :shock:
ili ja nisam upucena u tajne ekspresne trudnoce i zivim na drugoj planeti :roll:

Ma Banshee to je zato sto se tim vezu, bar koliko sam ja skontao jer jako mi se tesko spustit na tako primitivni nivo, cak i kad mastam i neke stvari i ne verujem.

Ma vidi se to i po drugim stvarima, da smo jako konzervativni i zaostali.

pocev od seksa, pola nasih zena se torba u jednoj pozi. Muzevi im ne daju da pushe, da i toga ima, da ne verujes.:lol:
 
pa meni neko skoro rekao da dete kvari brak ako nema ljubavi, prave ljubavi. ja delim to misljenje. sta se bunis sinnke, pa muskarci tu jos najmanje prodju lose. ja u tim slucajevima zene ne razumem. mislim, na stranu sve sta ko misli, ali sta zena sve zena ima da radi u kuci i jos kada ima dete. mislim da su one sto to rade blesave, ali dobro, sad ce vec neko da me pogresno shvati, pa napadne. :)
 

Back
Top