Maxtorije

Trenutno je nov HDD od 40 Gb oko 50-55 €,a od 80 Gb oko 60 €;oba na 7200 rpm. A što ga prodaješ? Verovatno sad ima veću upotrebnu nego tržišnu vrednost.
 
Pa zar ti nije jednostavnije da kupis jos jedan hard i dodas pored tog koji posedujes?

A sto se tice ostalih sr*anja, jednostavno uzmes 20-30 No name-ova (10-12din.komad), narezes sve sto malo koristis, prvo filmove (evo mene imam 2500 filmova, na hardu samo dva koja gledam jednom nedeljno) jer ih je najlakse pustiti sa CD-a, onda muziku, napravi playlistu, ono sto ne slusas nekako obelezi i baci na CD-ove.

I ja sam imao muke sa hardom od cela 2Gb, pa sam muke mucio i sabijo svaki moguci fajl koji postoji na hardu, i krpio se kako sam mogao i umeo...

Pa i sad kad imam 80Gb, iako imam dovoljno prosotra opet sve bacam na CD-ove, to je za svaki slucaj od nezeljenih posledica (inace jedna mi se dogodila pre par dana)

Inace ovo sa CD-ovima ti je mnogo jeftinije nego da uzimas novi hard...
 
Ovo sa dodavanjem je loša ideja. Govorim iz ličnog iskustva. Imao sam jednom disk od 1,7GB, pa sam kupio 8,4GB, pa 30GB, pa opet 30, pa 40, 40, pa još 60 i sada nemam ideju gde ću sa tolikom gvožđurijom bre! Uzeo sam 250, ali šta sa ovim đubretom? Nema tog kućišta i napajanja u koje mogu sve to da natrpam, a da ne bude kao u rerni.
 

Back
Top