Sve o Dreamboxu

xxxxxxxxxx bez stavljanja adresa
untitled.JPG
 
Imate novi Gemini 4.30 jedna od novina je sto gde postoje titlovi odma ih povlaci tako da nemorate vi to raditi.

Sve sto vam je potrebno za Gemini pocev od imidza mozete naci na

Kod:
http://www.i-have-a-dreambox.com/wbb2/index.php
 
Uh, kupih i ja dreambox 500-s pre nekoliko dana, i apsolutno sam odusevljen :)

Ako vam je racunar stalno upaljen, nema potrebe bacati pare na verziju sa hard diskom, vrlo lako se podesi da preko rutera direktno pristupa hard disku sa racunara, na njega snima i sa njega cita. Sve preko daljinca. Inace, mislim da dreambox bez card sharinga i nema neku poentu spec poentu...Utaknes mu net i voziiiii :)

Inace, koga interesuje `de u Bg moze da se kupi 500-s za 13 000, nek` mi se javi na pvt...Ako je dozvoljeno, mogu i ovde ostaviti ime firme. Naravno, kinez je, drugih i nema u Srbiji :) Koliko videh na kutiji, oni su direktni uvoznik. Ne bi ih preporucivao, da me nisu odusevili...Kupio sam izgleda bagovitu verziju, slogiravala se sa vremena na vreme, pitao telefonom mogu li da zamenim, kad sam dosao, vec me cekao novi i ispisana garancija :) Nemam nikakav procenat btw :)
 
heh moj druze da si se javio na vreme dobio bi objasnjenje gde da kupis i za jeftinije al nema veze nek te sluzi sa srecom
reklame firmi nije dozvoljeno samo na pm
posalji i meni ime firme
pozZ i dobrodosao u svet sattv-a
 
Moze ali moras da ubacis ispravan gbox i kljuceve za njega ja koji sam sam uradio
radi mi na geminiju sve osim TPS/a a na PLI imidz i TPS.

A sa CcCam bilo da ga ubacujem ruchno ili povuces sa Geminijevog servera on
odradjuje takodje sve.

Jos ovo ti moses ubaciti na common interface dosta emulatora. ako imas dm 7000 ili
7020 a ako imas dm500 onda nemas tu mogucnost jer imam malu memoriju ja mislim
da su ti dva emulatora dovoljna ne vise.
 

Back
Top