Ово су хрвати урадили крајишким србима 1991, али су још увек некажњени починиоци!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Oko Sokolovo

Primećen član
Banovan
Poruka
552
Геноцид над србима у Крајини 1991. Можете замислити још четири године су крајишки срби овако сваки дан преживљавали:

1: http://raspone.net/818d4c

odgledao sam samo ovaj prvi video...

najprije da kažem da mi je neopisivo sram i žao svakog srpskog civila koji je nastradao u Hrvatskoj za vrijeme Domovinskog rata od strane onih zločinca koji su to činili iz mržnje i na tako brutalan način pokazivali i "dokazivali" svoje hrvatsktvo, te da se dubuko nadam da će počinioci ovakvim monstruoznih žrtava kad tad doći pred lice pravde i biti osuđeni kaznom zatvora..

eto to je moj stav zaa sve ratne zločince pa tako i hrvatske ..tu ne pravim razlike

al ono što pravim baš danas razliku jest u sljedećem:

1. postavljač teme je najblaže rečeno bezobrazan kad na današnji dan postavlja ovakvu temu kad je dobro upoznat da se danas slavi Božić po gregorijanskom kalendaru i kad bi barem se danas mogao sudržati od ovakvih tema...al dobro vjerojatno je to njegov način da nam čestita Božić...to kao da netko od Hrvata na pravoslavni Božić postavi temu o Ovčari ili Srebrenici

2. Ono što je najtragikomičnije u svemu (barem u ovom prvom video-u) jest sljedeće...isti ti Srbi danas u Hrvatskoj sa svojim predstavnicima u Saboru će koalirati sa HDZom i to ne po prvi puta...pa pitam gdje je i u njih moral...al to je za neku drugu temu...eto ja kao Hrvat kad bi živio u Srbiji i kad bi me za vrijeme Miloševića istjerali iz Srbije nebih nikad glasao za SPS i SRS...ili stranku koja bi s njima koalirala

3. slične slike i fotografije sa prvog video prikazivala je i HRT 91 tako da sa rezervom treba gledati na autentičnost i vjerodostojnost ...jer dobro znamo kako su izgledali dnevnici RTSa i HRTa početkom 90ih puni dezinformacija da ne kažem laži...
time neosporavam ni srpske a ni hrvatske žrtve ...al činjenica da je teško na tim žrtvama vidjeti ko je Srbin a ko je Hrvat...meni to kao čovjeku je manje važno...važnije bi mi bilo da se dotični nalogodavci i izvršitelji tako teških zločina strpaju u zatvor )po meni na doživotnu robiju

toliko
 
odgledao sam samo ovaj prvi video...

najprije da kažem da mi je neopisivo sram i žao svakog srpskog civila koji je nastradao u Hrvatskoj za vrijeme Domovinskog rata od strane onih zločinca koji su to činili iz mržnje i na tako brutalan način pokazivali i "dokazivali" svoje hrvatsktvo, te da se dubuko nadam da će počinioci ovakvim monstruoznih žrtava kad tad doći pred lice pravde i biti osuđeni kaznom zatvora..

eto to je moj stav zaa sve ratne zločince pa tako i hrvatske ..tu ne pravim razlike

al ono što pravim baš danas razliku jest u sljedećem:

1. postavljač teme je najblaže rečeno bezobrazan kad na današnji dan postavlja ovakvu temu kad je dobro upoznat da se danas slavi Božić po gregorijanskom kalendaru i kad bi barem se danas mogao sudržati od ovakvih tema...al dobro vjerojatno je to njegov način da nam čestita Božić...to kao da netko od Hrvata na pravoslavni Božić postavi temu o Ovčari ili Srebrenici

2. Ono što je najtragikomičnije u svemu (barem u ovom prvom video-u) jest sljedeće...isti ti Srbi danas u Hrvatskoj sa svojim predstavnicima u Saboru će koalirati sa HDZom i to ne po prvi puta...pa pitam gdje je i u njih moral...al to je za neku drugu temu...eto ja kao Hrvat kad bi živio u Srbiji i kad bi me za vrijeme Miloševića istjerali iz Srbije nebih nikad glasao za SPS i SRS...ili stranku koja bi s njima koalirala

3. slične slike i fotografije sa prvog video prikazivala je i HRT 91 tako da sa rezervom treba gledati na autentičnost i vjerodostojnost ...jer dobro znamo kako su izgledali dnevnici RTSa i HRTa početkom 90ih puni dezinformacija da ne kažem laži...
time neosporavam ni srpske a ni hrvatske žrtve ...al činjenica da je teško na tim žrtvama vidjeti ko je Srbin a ko je Hrvat...meni to kao čovjeku je manje važno...važnije bi mi bilo da se dotični nalogodavci i izvršitelji tako teških zločina strpaju u zatvor )po meni na doživotnu robiju

toliko

па сад... оно јесте... Срби су савезници ХДЗ у Хрватској....
 
... A najsmesnije ili najtuznije od svega je sto su Srbi i Hrvati jedan narod. Jedan narod dve vere. Nisu cak ni dve vere, vec dve frakcije. Glupost je neunistiva. Iz gluposti i neznanja radja se nerazumevanje i mrznja. A rezultat mrznje je uvek patnja i bol. E boli me k...c i za jedne i za druge. Verujem u nauku, a katolicka i pravoslavna, kao i ostale sekte ce jednoga dana nestati. Ali tek kada covek dovoljno evoluira. Ebiga.
 
odgledao sam samo ovaj prvi video...

najprije da kažem da mi je neopisivo sram i žao svakog srpskog civila koji je nastradao u Hrvatskoj za vrijeme Domovinskog rata od strane onih zločinca koji su to činili iz mržnje i na tako brutalan način pokazivali i "dokazivali" svoje hrvatsktvo, te da se dubuko nadam da će počinioci ovakvim monstruoznih žrtava kad tad doći pred lice pravde i biti osuđeni kaznom zatvora..

eto to je moj stav zaa sve ratne zločince pa tako i hrvatske ..tu ne pravim razlike

al ono što pravim baš danas razliku jest u sljedećem:

1. postavljač teme je najblaže rečeno bezobrazan kad na današnji dan postavlja ovakvu temu kad je dobro upoznat da se danas slavi Božić po gregorijanskom kalendaru i kad bi barem se danas mogao sudržati od ovakvih tema...al dobro vjerojatno je to njegov način da nam čestita Božić...to kao da netko od Hrvata na pravoslavni Božić postavi temu o Ovčari ili Srebrenici

2. Ono što je najtragikomičnije u svemu (barem u ovom prvom video-u) jest sljedeće...isti ti Srbi danas u Hrvatskoj sa svojim predstavnicima u Saboru će koalirati sa HDZom i to ne po prvi puta...pa pitam gdje je i u njih moral...al to je za neku drugu temu...eto ja kao Hrvat kad bi živio u Srbiji i kad bi me za vrijeme Miloševića istjerali iz Srbije nebih nikad glasao za SPS i SRS...ili stranku koja bi s njima koalirala

3. slične slike i fotografije sa prvog video prikazivala je i HRT 91 tako da sa rezervom treba gledati na autentičnost i vjerodostojnost ...jer dobro znamo kako su izgledali dnevnici RTSa i HRTa početkom 90ih puni dezinformacija da ne kažem laži...
time neosporavam ni srpske a ni hrvatske žrtve ...al činjenica da je teško na tim žrtvama vidjeti ko je Srbin a ko je Hrvat...meni to kao čovjeku je manje važno...važnije bi mi bilo da se dotični nalogodavci i izvršitelji tako teških zločina strpaju u zatvor )po meni na doživotnu robiju

toliko

kyo postovi ti bivaju sve kvalitetniji. Bliži se disertacija:D

A ovaj moj prijatelj iz studentski dana u Berlinu će na ministarsko.:lol:

6x18i2e.jpg
 
kyo postovi ti bivaju sve kvalitetniji. Bliži se disertacija:D

A ovaj moj prijatelj iz studentski dana u Berlinu će na ministarsko.:lol:

6x18i2e.jpg

Волео бих да постане министар полиције.
па да онда редарственици у Загребу по наредби министра бију Загрепчане у повике "Мајку вам усташку!" :) :) :) :)
 
Волео бих да постане министар полиције.
па да онда редарственици у Загребу по наредби министра бију Загрепчане у повике "Мајку вам усташку!" :) :) :) :)

Efikasniji je za inostranstvo.;)

p.s.

Ono jes da je Dr. al ipak ne vlada tom jezičkom strukturom.
Nije se školova u Srbiji:lol::lol: A ono da su Purgeri poseban živalj, jesu:lol:
 
Волео бих да постане министар полиције.
па да онда редарственици у Загребу по наредби министра бију Загрепчане у повике "Мајку вам усташку!" :) :) :) :)

uf odlahnulo mi...:)
.... ipak mi u varaždinu možemo bit bez brige:mrgreen:
 
па сад... оно јесте... Срби су савезници ХДЗ у Хрватској....

Ah, kako su samo ti Hrvati demokrate i divni pa Srbi podrzavaju HDZ. Mada, ima jedna mala zackoljica... kad Srbi u progonstvu odu da glasaju na izborima dobiju samo listu za HDZ i NITI JEDNU DRUGU OPCIJU. Pitaj ljude koji su isli da glasaju.

Usput, vecina Srba koji su ostali u Hrvatskoj, zbog strasnih pritisaka kojima su izlozeni sad vis einisu Srbi. Vecina se pokatolicila (sada ce kyoatia da mi kaze da sma bezobrazan sto ovo spominjem na katolicki bozic... valjda shvata taj dan kada trebju da budu amnestirani od pominajnja hrvatskih-katolickih zlocina koji prema Srbima traju intenzivno 200 godina) pa su sad veci Hrvati od Hrvata...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top