драшковић се извињава хрватима

Oko Sokolovo

Primećen član
Banovan
Poruka
552

30
KAJEM SE, BRAĆO HRVATI
Vuk Drašković: Priznajem, prije rata držao sam zapaljive govore, ali da mene nije bilo, poginulo bi mnogo više Hrvata

http://www.globus.com.hr/Default.aspx

Вук длаку мења, ћуд никада. Комуниста окорели је писао како СПЦ је против југословенства и комунизма 70их. 1992 је на медијама лио сузе за мујама. А Србе. Еј а Србе. Јел драшковић се извинуо србину који је остао слеп и изгубио све од хрвата у олуји. Кад ће да врате хрвати све спаљене куће крајишким србима?
 
ja ne razumem zasto ste se uhvatili za te hrvate, pa red je da pocnete i drugima da se izvinjavate ne????

Кад ћете се ви шиптари извинути што сте побили србе, силовали и етнички скоро скроз очистили Српско Косово од Срба? Кад ћете вратити Србима Косово? Кад ћете да се иселите са српскога Косова и вратите у каукасус одакле сте и дошли?
 
http://www.globus.com.hr/Default.aspx

Вук длаку мења, ћуд никада. Комуниста окорели је писао како СПЦ је против југословенства и комунизма 70их. 1992 је на медијама лио сузе за мујама. А Србе. Еј а Србе. Јел драшковић се извинуо србину који је остао слеп и изгубио све од хрвата у олуји. Кад ће да врате хрвати све спаљене куће крајишким србима?

Bavis li se ti jos necim osim sirenja mrznje po forumima??Cim vidim neku temu u kojoj se vredja sve sto nije srpsko ti si je postavio.Hajde malo iskuliraj stvarno...
 
http://www.globus.com.hr/Default.aspx

Вук длаку мења, ћуд никада. Комуниста окорели је писао како СПЦ је против југословенства и комунизма 70их. 1992 је на медијима лио сузе за мујама. А Србе. Еј а Србе. Је л' Драшковић се извинио Србину који је остао слеп и изгубио све од Хрвата у "Олуји". Кад' ће да врате Хрвати све спаљене куће крајишким Србима?

Ах, Вук - к'о вук... оно што је био то је и остао, комуниста, секретар у кабинету Мике Шпиљка, новинар "Танјуг"-а(а зна се КО је то могао бити)... итд.итд.
 
http://www.globus.com.hr/Default.aspx

Вук длаку мења, ћуд никада. Комуниста окорели је писао како СПЦ је против југословенства и комунизма 70их. 1992 је на медијама лио сузе за мујама. А Србе. Еј а Србе. Јел драшковић се извинуо србину који је остао слеп и изгубио све од хрвата у олуји. Кад ће да врате хрвати све спаљене куће крајишким србима?
@Oko Sokolovo & @Oko Eremitino

šta drugo reči nego ponoviti ovo
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=5653302&postcount=4

ili jednostavno reči:
"Hvala na lijepim željama i sve najbolje vam želim uz sretan i čestit Božić"
 
http://www.globus.com.hr/Default.aspx

Вук длаку мења, ћуд никада. Комуниста окорели је писао како СПЦ је против југословенства и комунизма 70их. 1992 је на медијама лио сузе за мујама. А Србе. Еј а Србе. Јел драшковић се извинуо србину који је остао слеп и изгубио све од хрвата у олуји. Кад ће да врате хрвати све спаљене куће крајишким србима?


Драго нам је због тога што се Вук извинио хрватима.......
И сад шта....... У своје име нека ради шта хоће..........:wink:
 
Кад ћете се ви шиптари извинути што сте побили србе, силовали и етнички скоро скроз очистили Српско Косово од Срба? Кад ћете вратити Србима Косово? Кад ћете да се иселите са српскога Косова и вратите у каукасус одакле сте и дошли?

E, daj se odluci na koje ces stanje da vratis ovu planetu. Sta sad, da vracamo planetu u proslost kao sto komp sibnes na Recovery Point.

I ako je tako kao sto ti pises da njih vrate na "kaukasus", gde su Srbi bili u to vreme? I njih da vratimo u gde su bili u to vreme? Ili Srbi da ostanu tu gde su sada, a samo Albance da vratimo? Daj, budi fer.

A to izvinjenje koje cekas mozda i docekas nekad. Sad ne znam da li od svih Albanaca mozes to ocekivati, sto je nerealno, ali od njihovih predstavnika je realno ocekivati. I srpski predstavnici bi trebali uraditi isto.
 
http://www.globus.com.hr/Default.aspx

Вук длаку мења, ћуд никада. Комуниста окорели је писао како СПЦ је против југословенства и комунизма 70их. 1992 је на медијама лио сузе за мујама. А Србе. Еј а Србе. Јел драшковић се извинуо србину који је остао слеп и изгубио све од хрвата у олуји. Кад ће да врате хрвати све спаљене куће крајишким србима?

Кога је покојни Слоба окарактерисао као издајника... па и јесте издајник...
 
Кога је покојни Слоба окарактерисао као издајника... па и јесте издајник...
Само што је "Слоба", ипак много већи издајник.

А о овом, Вуку, не треба превише ни трошити речи, сем већ познатих, Лопина, компромитовао идеју "демократије" "опозиције", "монархије"...
Ама,, свега.
 
Само што је "Слоба", ипак много већи издајник.

А о овом, Вуку, не треба превише ни трошити речи, сем већ познатих, Лопина, компромитовао идеју "демократије" "опозиције", "монархије"...
Ама,, свега.

ја сам само констатовао а ко је год ишао против слобе- био је издајник.

Лично сматрам а сви који су се наводно борили против Слобе- у ствари били против- Србије а слобу користили као параван...
 
http://www.globus.com.hr/Default.aspx

Вук длаку мења, ћуд никада. Комуниста окорели је писао како СПЦ је против југословенства и комунизма 70их. 1992 је на медијама лио сузе за мујама. А Србе. Еј а Србе. Јел драшковић се извинуо србину који је остао слеп и изгубио све од хрвата у олуји. Кад ће да врате хрвати све спаљене куће крајишким србима?

Vuk je genije. Bio uvek PROTIV komunizma. Jako pametan covek. Nacionalista kada je slavljenje svala bilo zabranjeno. Ostao na istom kursu i pocetkom 90-ih. Bio Seseljev kum kao sto svi znamo kada su njih dvojica delili zajednicko misljenje. I onda je taj nacionalizam otisao predaleko i Vuk je zastao i razmislio. Video sta se desava i kuda sve to vodi. Tolike zrtve u ime velike Srbije. Svaka mu cast na tome sto je promenio kurs. Treba imati snage za to. I postao umereni nacionalista koji voli Srbiju i Srbe podjednako kao i svakog drugog coveka bez obzira koje je nacionalnosti. Vodio opoziciju 90-ih, predvodio velike proteste protiv rezima smrti. Njegovo vreme je proslo doduse, ali je ostavio veliki trag u istoriji.
 
ja ne razumem zasto ste se uhvatili za te hrvate, pa red je da pocnete i drugima da se izvinjavate ne????

Извини, кајем се, верујем да је тешко мрзнути се испред биоскопа Јадран и онда магарц као ја прође поред тебе као поред турског гробља. Као да би ме гром спржио да сам купио коју чашицу сунцокрета.
Извини.
 
ја сам само констатовао а ко је год ишао против слобе- био је издајник.
Издајник - "Слобе"? ;)

Лично сматрам а сви који су се наводно борили против Слобе- у ствари били против- Србије а слобу користили као параван...
Има и тога. СМ јесте грозан, али и у некој мери, је и добар изговор некима.

Али, мислим да није баш тако једноставно с овима што су се против њега борили.

Неко се борио и - стварно. А и зато што је то било нешто најприродније.
Бити против оног ко нам је нанео највише штете
 
he...malo se kasno setio
to ti je ono,kad te neko zvekne pesnajom u glavu,pa ti vice oprosti,izvini...sta ti imas od tog izvini posle pesnice....tako i hrvati i srbi i bosnjaci i siptari
sta sad ima ko da se izvinjava od politicara koji su aktivno ucestvovali u politickom zivotu ranih 90-tih,kada je dostaq naroda pobijenbo,dosta kuca popaljeno i sto sta jos ucinjeno....to je cist marketinski trik pred izbore....takvi kao on i njemu slicni,koji su bili u stanju da urade,sto su uradili,da salju dovbrovoljce u rat,i pricaju o secenju ruku zbog nosenja barjaka...ni nemogu da se izvinu od srca i kako treba,ako vec to zele...jer ni nemaju savest,koja bi ih terala da to ucine...
 
Vuk je genije. Bio uvek PROTIV komunizma. Jako pametan covek. Nacionalista kada je slavljenje svala bilo zabranjeno. Ostao na istom kursu i pocetkom 90-ih. Bio Seseljev kum kao sto svi znamo kada su njih dvojica delili zajednicko misljenje. I onda je taj nacionalizam otisao predaleko i Vuk je zastao i razmislio. Video sta se desava i kuda sve to vodi. Tolike zrtve u ime velike Srbije. Svaka mu cast na tome sto je promenio kurs. Treba imati snage za to. I postao umereni nacionalista koji voli Srbiju i Srbe podjednako kao i svakog drugog coveka bez obzira koje je nacionalnosti. Vodio opoziciju 90-ih, predvodio velike proteste protiv rezima smrti. Njegovo vreme je proslo doduse, ali je ostavio veliki trag u istoriji.

Био је увек за комунизам и против Срба. Кад му је за профит било добро, претварао се да је националиста. Никад није био ништа друго осим љигавац и лицемер комунистички. Твоји режими су режими смрти. Твој је тућман рекао да не би било рата да га хрвати нису хтели. Твој је месић рекао да не узимају хрвати заробљенике ако нема сведока. Твој је запад рекао да је добро ако се србима отме Косово. Твој је запад рекао србима у Сарајеву 92, да се не обрађају њима за помоћ. Срби нису признати као народ, и да се над србима може радити шта се хоће. Нема горих од твојих крволочних србомрзачких режима.
 
Vuk je genije. Bio uvek PROTIV komunizma.
Да, увек. како не. :roll:
Нарочито је био против, кад је био дописник ТАНЈУГ-а из Лусаке, шеф кабинета М. Шпиљка. Кад је писао фељтоне против четника...

Jako pametan covek.
За себе - можда.

Nacionalista kada je slavljenje svala bilo zabranjeno.
И то, нарочито. :roll:
Немој само то причати мени, која сам из породице где се доиста славила слава, Божић, Васкрс, и у она времена. Ја сам све то "затекла" од рођења (а није било баш тако скоро, преко 40 година).

Много пре појаве "вишестраначког система", у времена жестоког комунизма,ми смо све одувек пратили и знали, ко је СТВАРНО био по затворима, ко прогањан, убијан од стране Титовог режима...

Много, много пре него што су се појавили "новокомпоновани" Срби и православци.

У које спадају, и поменути Вук, и Шешељ, и СМ... И већина осталих.

И зар је онда чудо, крај такве "опозиције" што смо толико дуго имали на врату таквог злотвора као што је био СМ?
 
П. С.

да обавестим "необавештене", кад се већ поменуше славе, тј. "забране"...

Није било забране.

За нас, који никад нисмо били комуњаре, поготово не.


Него, у вези с тим је нешто друго, што је и друга тема, па не бих овде.
 
http://www.globus.com.hr/Default.aspx

Вук длаку мења, ћуд никада. Комуниста окорели је писао како СПЦ је против југословенства и комунизма 70их. 1992 је на медијама лио сузе за мујама. А Србе. Еј а Србе. Јел драшковић се извинуо србину који је остао слеп и изгубио све од хрвата у олуји. Кад ће да врате хрвати све спаљене куће крајишким србима?

Da se nisu zarazili nekim virusom kad se ovako izvinjavaju redom..
 
Кад ћете се ви шиптари извинути што сте побили србе, силовали и етнички скоро скроз очистили Српско Косово од Срба? Кад ћете вратити Србима Косово? Кад ћете да се иселите са српскога Косова и вратите у каукасус одакле сте и дошли?


istina.... ima Srba sto su proterani. Globalno gledano to je samo poneki nesrecnik sto nije imao sta da proda da pobegne iz tog pakla kao covek ... On se gotovo nikada i nevidi niti cuje.... ovi ostali .... Gnjide parazitske meni najodvratnije... Bas ovi najglasniji u kuknjavi.... Sve je to cistom kesovinom bez ikakve prisile isplaceno odande jos se ovde mangupiraju i kupuju po pet sest stanova da se nadje za nedaj boze ... Gomila tih prostih bogatune meni ovde soli pamet i maze oci..... Odvratno!
 

Back
Top