Pomoc!!!

Djuki_22

Početnik
Poruka
6
Evo ovako...

Sa deckom sam vec tri godine. Na pocetku nase veze posle petnaest dana ja sam ga prevarila,nisam mu rekla, pokajala sam se. Sada ga neizmerno volim. Medjutim, pre neku vece palo mi je na pamet da ga pitam da li me je prevario. On je odgovorio da nije. Kada sam mu ja rekla da se zakune u brata on je to odbio. Rekao mi je djavo ne spava...
Tada smo se malo posvadjali, ali presli smo preko toga...
Ali dani tako prolaze i ja sve vise sumnjam da me je on zaista prevario...

Ne znam sta da radim..

Volela bi da cujem Vase savete...
 
Pod hitno morate na terapiju kod ljubavnog terapeuta.... nema vam druge.. u protivnom... raskinucete 7 dana od dana danasnjeg... 7 dana...7 dana...7 danaaa.....
 
Prevara je danas toliko uobicajena pojava,da nema svrhe oko toga praviti guzvu.Vecina muskih ti to nece priznati,sve i da ih peces na raznju,tako da treba da odustanes i uzivas sa njim dokle god mozes,a kada ti dosadi-menjaj/varaj.
 
ja ne razumem brigu oko toga ako se ne osecas ugrozeno. to mi je nekako ludo. zamisli da si sa nekim i stalno razmisljas da li me je prevario. ako ne osecas nista, promene na gore ili slicno, sta te briga.
 
Kakva glupost...
Ti znas da si ga prevarila samo jednom,
ali sad je pitanje da li ste vi 1 prema 1..?
To ti ne bi tako tesko palo,
ali sad se pitas da li nije 1 prema 2 za njega..?
Mozda 1 prema 11...
 
Kada sam mu ja rekla da se zakune u brata on je to odbio.
da mi neko kaze da se zakunem u brata/sestru/majku/oca/koga god oterala bih ga u ****.
koje su to seljacke fore da se kunes drugim ljudima i ideja da teras nekoga na tako nesto :?
i na kraju zar je bitno da li te je prevario - ti njega jesi,pa je u najgorem slucaju rezultat izjednacen :|
misssim zenska opsesija i potreba da sve znaju :neutral:
 

Back
Top