Paltalk

lacky_BN

Zainteresovan član
Poruka
146
Da li je neko koristio ovaj program tj.messenger?
Korisnici iz Srbije, CG, BiH i ne znam tacno iz koje jos zemlje ne mogu da koriste ovaj messenger...Zanima me da li je neko uspeo krakovati ovaj program i da se uloguje?
Jer se do prije godinu dans mogao koristiti bez problema sa ovih nasih prostora..

Hvala!
 
Otkud ti informacija da se Paltalk više ne može koristiti kod nas? Koristio sam ga ali odavno. Radio je bez problema.
Program je besplatan i nema zašto da ga iko krekuje.
 
Ima ima FLUID ;)

Paltalk je super program i pre vise godina koristio sam ga dugi niz vremena za pricanje sa prijateljima iz inostranstva
E sad. Zasto cova oce da ga krekuje? Da bi gledao gole tete :lol:

Salu na stranu ali to je istina.
Ako ne platis registraciju ti mozes da posmatras samo kameru koja ti se direktno ukljuc (privatna konverzacija).
"public" otvorene kamere koje svi mogu da vide mozes nesmetano da gledas samo ako platis pretplatu.
Pogledaj malo 18+ sobe (koliko se secam moras da udaris kvacicu da hoces da gledas adult sobe) i sve ce ti biti jasno ;)

@ lacky
Na zalost odgovor na tvoje pitanje je negativan. Ne postoji krek za taj program, a cak i da ga naprave paltalk odmah menja verziju i krek propada jer stare verzije ne mogu da rade.

Ako bas zelis da gledas "live" program preporucujem ti camfrog premda za 99% adult soba moras i ti da imas ukljucenu kameru da bi mogao da udjes ali zato ne moras da placas nikakvu pretplatu ;)
Kupis kamericu za 1000 din i miran si ;)
 
Odmah sam znao da je neka golotinja u pitanju, nego sam samo sumnjao u sebi. :D
Toliko ima golotinje na netu, a baš mora neko da je gleda preko Paltalk-a. :roll:
 
ma ljudi nije u pitanju nikakva golotinja..
Nego ja ne mogu ni u jednu sobu da udjem...
Imao sam otvorenu sobicu i kako su ukinuli da mi ne mozemo to koristiti ja od tada ne mogu na pal da udjem...
Neka neko proba da instalira pal i da udje u bilo koju sobicu, videce da nece moci...

Hajde kad neko proba neka mi javi ulazi li u sobicu...
Mozes se logovati bez problema i da se dopisujes na private ali da udjes u sobicu to ne moze...
 
Ja sam nedavno.Skinuo sam svezu verziju sa neta i mislim da je problem nastao u toku registracije jer nije hteo nikako da je kompletira.Nemam pojma zasto,probao sam vise puta i niks.
 

Back
Top