papučić vs. šmeker

mulier

Zainteresovan član
Poruka
186
Muški pol je već odlučio kakvu devojku/ženu žele da imaju pored sebe:
1. domaćicu u kuhinji,
2. kurvu u krevetu (njihovom),
3. damu u društvu...
E sad, da li se baš svi slažu sa tim je na njima da kažu!?


A vi devojke da li biste pre htele da imate pored sebe papučića ili šmekera?
Ili papučića kod kuće, samo za vas, a šmekera u društvu?
Da li želite da se uvek slaže sa vama, da radi sve što vi poželite, da vam nosi torbu i kese, ili samo želite da vam donosi doručak u krevet, a da ima svoje dostojanstvo?
Ili za vas "papučić" podrazumeva nešto drugo??
 
a shto mi ne bi nosio torbe? bio shmeker ili ne? i ja cu njemu isprzziti palachinke kad mu se jedu.... mislim...
a shto mora da bude neshto, osim normalan?

to su samo pitanja koja se danas sve češće postavljaju, na kontu toga što non-stop postoje komentari muškog roda tipa "kakav je papučić, neće na utakmicu jer mu ona ne da", "kakav je papučić, ne igra sony jer mu je ona rekla da je to detinjasto", "kakav je papučić, ne pije više od kad je sa njom", "kakav je papučić..."

a postoje i ženski komentari tipa "kakv je papučić, napraviće žensko od njega"... itd....
 
a zar nije papucic ono kad mu zena kaze idi kuvaj i ribaj kucu,posle idi zaradi mi za kola,pa onda kad dodje kuci krene da se dere na njega,padne koji samar,on cuti i trpi verovatno jer je latentni mazohista.
znam jednog papucica a onda mu je umrla zena.uvek ga je drzala na stegutom povocu.
papucici traze kontrolu svega mi.ona kad je umrla on se raspustio,nije znao sta ce sa sobom,bahanalije,ovo ono...
a smeker...paaa nisam sigurna sta je smeker :? i kako bih ga definisala.mislim da gajim odbojnost prema istima.
nego za torbe nije problem navikla sam da teglim a i nekako mi najsigurnije u mojim rukama
a sto ne moze da bude jednostavno normalan?
normalnost je najbolja :)
 
Da parafraziram Ducica zena ti moze biti:
1.Ljubavnica
2.Supruga
3.Majka
To jest analogno tome muzijaci su:
1.Je*baci
2.Drustveni entuzijasti(politicari,javne licnosti...)
3.Emotivo osakaceni i ne zreli kojima treba Maj...

Mislima da svaka zena sadrzi u sebi instikt da bude sve od gore navedenog, samo je pitanje na koga ce naleteti da joj probudi razlicite instikte i osecaje...
 
kad kažem "nosi torbe", ne mislim na teške stvari, to je normalno... nego na primer šetate se gradom, tržnim centrom, šetalištem... i on nosi vašu tašnu...


a šta je onda to "normalan"? pretpostavljam da svako ima neku svoju definiciju...
 
da mi nosi tasnu?! zasto? ne dam svoju tasnu. ima neceg seksi u tome kada vam muskarac uzme tasnu, da vam je doda, ali da mi je nosi. daj, ne preteruj. zensku tasnu da nosi tip. i zasto bi, ni ja je ne osecam na ramenu ili u ruci.
 
kad kažem "nosi torbe", ne mislim na teške stvari, to je normalno... nego na primer šetate se gradom, tržnim centrom, šetalištem... i on nosi vašu tašnu...


a šta je onda to "normalan"? pretpostavljam da svako ima neku svoju definiciju...
pa sta ima da nosi moju tasnu
ja bih se osecala glupo :|

jeste za normalnost svako ima svoju definiciju,mislim normalan za mene :)
 
Muški pol je već odlučio kakvu devojku/ženu žele da imaju pored sebe:
1. domaćicu u kuhinji,
2. kurvu u krevetu (njihovom),
3. damu u društvu...
E sad, da li se baš svi slažu sa tim je na njima da kažu!?


A vi devojke da li biste pre htele da imate pored sebe papučića ili šmekera?
Ili papučića kod kuće, samo za vas, a šmekera u društvu?
Da li želite da se uvek slaže sa vama, da radi sve što vi poželite, da vam nosi torbu i kese, ili samo želite da vam donosi doručak u krevet, a da ima svoje dostojanstvo?
Ili za vas "papučić" podrazumeva nešto drugo??

8ftvul3.jpg
 
ja ne bih volela papučića
nego kad tresne šakom o sto, sve čaše da zazveče
pa kad me pogleda mrko ispod obrva, srce da mi se stegne
pa kad procedi "muči, ženo.."
a ja onda namerno nešto iskontriram, samo da bih mu dala priliku da me zalepi šamarom... onda srećna odem da zavijam sarme... oh, sreće.. dok iz dnevnjaka dopiru umilni zvuci premijer lige
 

Back
Top