udvaranje do smrti

Uvek je dobro kad neko ume da svira gitaru, pa se napravi
.

Inace, meni se najvise svidja sledeci song, koji nazalost nisam uspeo da nadjem na Jutjubu:

Voljela je da je zovem patkica
Zeljela je da joj svi se dive
Voljela je hladnu Coca-colu
Divila se nekom svom idolu
Bas svaki dan, svaki dan
Zeljela je mnogo toga, mnogo

Gdje si sad moja mala patkice
Gdje si sad koga sada ljubis
Gdje si sad

Mastala je o pariskoj modi
Zeljela u Pariz da je vodim
Voljela je lude nocne setnje
Da joj sviram melodije sjetne
Dugo u noc, ah u noc

Gdje si sad moja mala patkice
Gdje si sad koga sada ljubis
Gdje si sad
 
Uvek je dobro kad neko ume da svira gitaru, pa se napravi
.

Inace, meni se najvise svidja sledeci song, koji nazalost nisam uspeo da nadjem na Jutjubu:

Voljela je da je zovem patkica
Zeljela je da joj svi se dive
Voljela je hladnu Coca-colu
Divila se nekom svom idolu
Bas svaki dan, svaki dan
Zeljela je mnogo toga, mnogo

Gdje si sad moja mala patkice
Gdje si sad koga sada ljubis
Gdje si sad

Mastala je o pariskoj modi
Zeljela u Pariz da je vodim
Voljela je lude nocne setnje
Da joj sviram melodije sjetne
Dugo u noc, ah u noc

Gdje si sad moja mala patkice
Gdje si sad koga sada ljubis
Gdje si sad


zato ja nikad i nisam nosio gitaru i uvijek sam govorio da ne znam da sviram:)
 
ja oboavam painball i da me decko en vodi a ide ne da bih kukala nego bih ga ostavila. !!! i sta fali kuglanju, zasto ne bi bilo romanticno. mislim da je problem u shvatnju sta je romanticno. ljudi previs gledaju filmove. nije to rucak uz svece, vec sitne neznosti i paznj, pa i na kuglanju ili peintbolu. uh gd ga pomenu sada. :)

Kuglanje je super. Jednom sam probala i odusevila se. Moj dragi vec intenzivno ide sa ortacima, uskoro cemo i nas dvoje sami da se malo poducim. :razz:
 
A kako se to neko udvara kuglanjem?

Na stranu to sto je bash to kuglanje pokupljeno iz low budget americkih filmova...
A paintball se ne igra u dvoje...

Ja sam imala decka koji je svirao gitaru, i to bash lepo, umeo da svira stvarno, zavrshavao muzicku skolu i sve... Imao je i neki svoj ritam vezbanja, nezavisno od zena, udvaranja i svega ostalog. I bash sam uvek volela da ostanem, kad bih se zadesila kod njega, vikendom obicno, da ga slusham kako vezba neshto...

Decaci koji sviraju gitaru jesu nekako sexy:-P, nezavisno od klishea, udvaranja, predrasuda i ne znam ni ja cega...;)
 
nesto me podsetilo na jedan uzasni klise.
zene, sta mislite o muskarcima koji sviraju gitaru, akusticnu? da li vam je to seksi i da li ste se smuvavale sa nekim takvim?
muskarci, da li ste vi to radili zenama/

meni je to najveca ljiga na svetu, a kao za baksuz muskarci, koji me ne poznaju, misle da je meni to kul. dodje mi da umrem od bede. kada vidim gitaru kod nekoga dodje mi, kao ona macka iz crtaca Pepe L tvor da zbrisem kroz zid. Izbavite me odavdeeee!

nekima to romantcno, a meni tera suze u oci i suicidne misli u glavu, a i zelju da ubijam, takodje. hmmm

sta sve smatrate da moze uci u kos udvaranja do smrti?

.......udvaranje ki.tarom ............:lol::lol:
 
ja sam uchila da sviram gitaru pre par godina, a onda mi je recheno da skratim nokte.. bila sam, nazalost, zaljubljena u svoje yebeno dugachke nokte..


Ja sam nauchila da sviram 99-te, i zbog gitare sam okinula godinu na faxu. Ali sam nauchila da je sviram. I to sama!(ponos i dika)...tako shto su mi nacrtali akorde, dobila sam polu - polomljenu gitaru staru 20 godina (vrat gitare sam podupirala poklopcima za flomastere, da bi bio u "prirodnom" polozaju), slushala Nirvanine pesme i drndala do iznemoglosti. Mogu da zamislim kako je bilo mojima i komshiluku...:)
I gde ono stadoh...A da...eto i sad sam u mogucnosti da sviram pod prozorom...:lol:
Eto gde me odvela moja tvrdoglavost...
 
nesto me podsetilo na jedan uzasni klise.
zene, sta mislite o muskarcima koji sviraju gitaru, akusticnu? da li vam je to seksi i da li ste se smuvavale sa nekim takvim?
muskarci, da li ste vi to radili zenama/

meni je to najveca ljiga na svetu, a kao za baksuz muskarci, koji me ne poznaju, misle da je meni to kul. dodje mi da umrem od bede. kada vidim gitaru kod nekoga dodje mi, kao ona macka iz crtaca Pepe L tvor da zbrisem kroz zid. Izbavite me odavdeeee!

nekima to romantcno, a meni tera suze u oci i suicidne misli u glavu, a i zelju da ubijam, takodje. hmmm

sta sve smatrate da moze uci u kos udvaranja do smrti?

Hmm... Ma znao sam ja da ne prolazi rock'n'roll kod danasnjih devojaka... hahaha... :lol: :D
 

Back
Top