PERDIKA?!?

Vesna Ks

Domaćin
Poruka
3.132
Znam da ovo ne moze dugo opstati kao posebna tema,ali postavila sam je tako da bi bila uocljiva za one koji nesto znaju...Sabra je izbacila ovu ponudu,neko mestasce imedju Parge i Igumence...nesto mi zanimljivo deluje,pa rekoh da vidim da li je neko bio tu na letovanju ili makar u obilasku(ja do sada za ovo nisam cula):!:
 
Ovo izgleda veoma zanimljivo, s obzirom da mozes da ides na izlete po ostrvima, ono sto ne platis za trajekt odvojis za izlete.E, sada ide ono medjutim, koliko sam ja shvatila ti imas decu razlicitog uzrasta,razlicitih interesovanja,a ono mi izgleda malo pusto. U svakom slucaju treba istrazivati, onda se zaljubiti u to mesto ubediti sve i ti si pobedila :p.

Cene preko sabre uopste nisu naivne,a opet ista prica ,grci izdaju sobu a mi po osobi naplacujemo :confused:
 
Pa bas ta mogucnost izleta mi je zanimljiva.Velika deca ce verovatno negde ici za svoj gros...a cene jesu ohoho...:(ali ja i ne nameravam da idem preko agencije,vec mi je ovo samo jos jedna ideja sta istraziti8)
 
Mene taj novi Admin. iznervirao. Uveo ogranicenje da postovi mogu da se menjaju samo u roku od 10 minuta od postavljanja. Bas bezveze.

Gde li nam je Pajamaca? I meni fali.

Izvinite sto sam ovako upala. Videla sam staro drustvo na okupu, pa rekoh da vam se pridruzim. Ne znam nista o Perdici, ali ne sumnjam da ce je nasa Veca podrobno istraziti.

Ako budem bila u prilici, finansijskoj i svakoj drugoj, ja bih ove godine konacno otisla na Krf. Nadam se da ce mi se zelja ostvariti, a i ako se ne ostvari barem neka razlog bude jako, jako dobar.
 
Vesna ja pogledala sajt, videla hotele, a oko hotela pustahija,lepo je ici na jedan do dva dana na takvo mesto ali celo letovanje:-?. Znas, ne volim kada sam izolovana, preko dana i moze, ali uvece volim gde je zivlje.Malo mi je to smetalo na Thasosu, jedna ulica,restorani koji nemaju muziku i po meni previse tiho.

Da li nesto znas o Pilionu, pogledala sam neke slike i izgleda mi veoma lepo, to ce biti jedno od mojih istrazivanja za neko od putovanja:smile:. Ako si zainteresovana mogu ih postaviti.
 
Da,da isto razmisljamo...i meni ono deluje lepo ali i dosadno;)Pilion sam dobro proucila,imam i CD..a jedan moj kolega je letos i bio tamo,videcu ga uskoro i ispitati detaljno....Ja i onako ne smem mnogo rano ove godine da rezervisem,pa imam vremena ohoho...
 
Tema je Perdika, ali u 2 poslednje poruke se pominje Pilion, pa koristim priliku da se ukljucim, jer sam jako zainteresovana za tu oblast, a nedostaju mi informacije. Vesna KS, kakav to CD spominjes i kako mogu i ja da ga nabavim? Sta mislite da otvorimo temu "Pilion"?
 
Ja razmisljam za recimo sledecu godinu da idemo u Pilion,a u planu mi je Krit pogotovo dok je Galini bio aktivan i kako ga je opisivao i potkrepljivao sve slikama. Ne mogu da idem u Nedodjiju pa makar i da je pored mora. Imas vremena pa polako u razmatranje :).
 
Ja razmisljam za recimo sledecu godinu da idemo u Pilion,a u planu mi je Krit, pogotovo dok je Galini bio aktivan na forumu i kako ga je opisivao i potkrepljivao sve slikama. Ne mogu da idem u Nedodjiju pa makar i da je pored mora.

Imas vremena pa polako u razmatranje :).
 
Ma stavljam Perdiku ad acta!Bio je to trenutak interesovanja za nesto novo,al neka isprobaju drugi:-?da ne bude kao "bum"od prosle godine-Evia koja se nije pokazala nekim pogotkom.I meni je svasta u planu...da bar mogu na 2-3 letovanja godisnje...;)
 
Tema je Perdika, ali u 2 poslednje poruke se pominje Pilion, pa koristim priliku da se ukljucim, jer sam jako zainteresovana za tu oblast, a nedostaju mi informacije. Vesna KS, kakav to CD spominjes i kako mogu i ja da ga nabavim? Sta mislite da otvorimo temu "Pilion"?

Taj DVD sam presnimila od kolege,on ga je dobio od nekoga ko radi na TV.Radi se o oblasti Magnesia i obuhvata Volos,Pelion i Sporade.Ima malo video zapisa i puno prelepih fotografija(nisam uspela da ih prenesem ovde).Inace u izdanju je grckog ministrstva za turizam.Ako te mnogo zanima,mogu ti snimiti i nekako dostaviti-dogovor na pp.
Mislim da bi i tema Pelion bila bez mnogo odaziva,malo je ljudi bilo tamo.Moj kolega kaze-lepe plaze,cisto more,ali sve seoca,malo dosadno...ali tu se ne radi o lutalackom duhu kao sto mi,forumasi, imamo-oni su vise tipovi-ja lezim,a "provod"mi dolazi sam...razlicito ljudi pristupaju odmoru!
 
Hvala, Vesna. Bicemo vec nekako u kontaktu. Mi se lomimo za sldecu godinu izmedju Piliona i Evie. Ne znam zasto svi kazu da je Evia bila promasaj, meni to i dalje izgleda primamljivo (osim onih nesuglasica sa gazdama kuca i katastrofalno organizovanog prevoza). Pa sta ako je mirno i nema provoda i ima malo radnji - uvek ima onoliko koliko je neophodno, a "provod" je vrlo relativan pojam. Istrazivaci uvek nadju dobar provod, a sve ono sto ima na Eviji (mislim na banju, pa na onaj kanjon, pa lepe plaze,...) i dalje mi zvuci primamljivo. A uvek postoji mogucnost i da se izbegnu nase vajne agencije.
 
Da,svuda ima nesto sto se moze istraziti...provod se nosi u sebi i sa sobom,ali ima mnooogo lepseg od Evie,a zivot kratak da se ta lepa Grcka prouci;)
Sto se agencija tice-ja nisam za potpuno odbacivanje,ako ti treba na rate letovanje itd.Ali je mnogo lepse organizovati se sam-kad,gde,kako,koliko...to nam se mnogo dopalo proslog leta i ponovicemo kad god je moguce.Inace-to sto agencije zaradjuju na nama meni je normalno-pa to im je posao,od toga zive....Doduse-mene nije privuklo.Po svemu sto sam videla i procitala od ovog leta-Lefkada mi se najvise "ubacila"u zelje i planove.....Jooj sto volim ova slatka planiranja i mucenja!!!!8)
 
Poslednja izmena od moderatora:
countdowncg6.gif


Dragi prijatelji,

Zelim vam SRECNU NOVU 2008. godinu i u njoj puno zdravlja, srece, bezbriznosti, uspeha i NARAVNO PUTOVANJA !!!

Vasa Mira
 

Back
Top