Rad foruma Škole

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znate li sta je sloboda govora,jednakost?
Ljudi na ovaj podforum dolaze kako bi razmenjivali svoja iskustva.I to ne samo o skolama,vec i o mnogim drugim temama.Zasto ne idu na drugi podforum?Mrzi ih.Okupljaju se ovde,i to im odgovara.Postojao je jos jedan sajt koji je isto tako,poput vas,propagirao striktnost,odredjenost,i gomilu gluposti,pa se ugasio jako brzo.
Zato ,ne pravite od vase funkcije idiotluk,cirkus,i ne zabranjujte ljudima da pisu sta zele.
Ja sam za striktnost ako postoji nekoliko istih tema,pa da se brise,al' ako neko iznese svoj stav..Nije u redu obrisati.Kao meni danas na temi "lexikon" .Ko vama daje za pravo da brisete nesto sto je neko od nas pisao.Jeste spam,jeste.Pa,sta?Jesam li ubila nekoga,opsovala,uvredila.Ne.Bila sam samo realna.Zasto ne umete da cenite to?
Da napomenem,upravo je jedan od vas,moderatora(kakva titula) pokrenuo spam.Znate li vi uopste sta zelite,za sta se zalazete?Za to da svi ljudi napuste podforum,kako bi vi spustili nosic,i ponasali se pristojno.Tolika arogancija ce me,brzih dana,naterati da odem sa ovog mesta.

ADD1:
I,ako vec zelite da obrisete neku temu,ili post,obavestite postavljaca istih.To bi,za promenu,bilo jako lepo.

ADD2:
Zaboraih da napomenem da,kada su u pitanju skole(svaka ponaosob) niko od nas ne prica samo o skoli,na toj temi,vec i o gomili stvari koje nisu vezane za nju.Sve je to spam,paaaa?
 
Udostojitju se da odgovorim na ovaj post i da ti jednom za svagda objasnim neke stvari.

Pre svega, pozivam te da prochitash pravilnik, kao i njegov sastavni deo, pravilnik o postavljanju sadrzhaja.

A sada redom:
Tvoje pravo na slobodu govora nije ni u kom trenutku narusheno. Ukoliko, pak, mislish da tjesh se pozivanjem na pravo slobode govora ograditi od brisanja postova, varash se. Naime, postoje pravilnici koji se moraju poshtovati, u sluchaju da lice zheli da bude chlan jedne zajednice kao shto je Forum Krstarice.
Kada kazhesh da ljudi ovde dolaze da razmene iskustva, a da ih mrzi da idu na drugi forum, opet dolazish do pravilnika koji se MORA poshtovati i u shta netju ulaziti. Mislim da je i vishe nego dovoljno shto je ostavljena jedna tema za chat, kao i to shto se na temama shkola mozhe slobodno govoriti ne bazirajutji se samo na govoru o shkoli. Nemoj ti da brinesh o gashenju Krstarice, premda Krstarica nije jedini forum koji ima pravilnik. Naprotiv, svaki profitabilni forum ima jedan.
Apelujem da pripazish na svoj rechnik i ophodjenje prema korisnicima, pa time i moderatorima.

Dalje, pitash ko nam daje za pravo da brishemo sadrzhaje koje korisnici postavljaju. Odgovor je jednostavan - funkcija (dakle, ne titula) koja nam je dodeljena i koja je opravdana pravilnikom. Svaki potez moderatora je trajno zabelezhen i pratjen, nemoj da brinesh. Mozhesh da se zhalish na odredjen potez moderatora, chak imash temu za to na foumu, ali tebe pravila ne zanimaju, da se primetiti.
Naravno, deshava se da tema skrene s puta, i to je normalna stvar. Ukoliko se skretanje oduzhi, moderatori stupaju na scenu.
Vidim da imash problem sa tim shto ti neko ''brlja'' po onome shto postujesh, ali shvati da moderatori nisu autoritet niti to pokushavaju da nametnu.

Za kraj, niko ti ne brani da se sa ovog foruma povuchesh, ali ti brani da pozivash na povlachenje. Stoga te josh jednom molim da se DOBRO upoznash sa pravilnikom i da pochnesh postupati po istom. U protivnom, bitjesh sankcionisana.

Za sve ostale nedoumice, mozhesh nam se obratiti na temi Rad foruma Škole.
 
Odgovorih na temi koju je postavila mikica_.
Odgovoritju takodje i ovde:
Brishem sve postove koji imaju veze sa spamom(nepotrebnim porukama). Vetjinu istih ne vidite, reakcije mene i Madonne su blagovremene. Napominjem da ne spamujem(ponavljam nepotrebne stvari).
Ali, bilo bi veoma glupo da kazhem da se ja svaki put striktno drzhim teme, to nije istina, dakle, deshava se da chatujem. Medjutim, trudim se da kada se iste ne drzhim, sve svoje a i tudje postove prebacim na temu za CHAT, ne SPAM. Ukoliko imash josh neko pitanje ili primedbu, iznesi ovde pa tju prebaciti u temu za primedbe. ;)
 
Molim te da me sa tim ,ala Suzaninim recnikom zaobices(brate,sine,i slicne fore Velikog Brata) ,nit' sam ti brat,nit' pokusavam da se borim protiv sistema.Zato sto on zapravo ne postoji.
on postoji i moderatori (ovde konkretno ben adam) su u forumskoj hijerarhiji iznad tebe, a ti to izgleda ne mozes ili neces da prihvatish.
shto se rchnika tiche, moje brate je vishe blokovsko
b-rate :D
 
Pa, posto si rekao da iznesem ovde, ok:
Nisam govorio o chatu, vec bas o spamu. Obrisao si sada taj svoj post, koji se nalazio izmedju Che Gevare i jeeleta(ovaj vitez Koja), a tu si se obratio Sanji, pitavsi je da li je pricala o tebi. Ne vidim kakve to veze ima sa Solfedjom...
 
Sve poruke na ovoj temi su brisane od strane Madonne.
Jedina moja poruka koja je obrisana, a sa ove teme:
Kod:
09.12.2007., 17:52  
Ben_Adam  
Ovu poruku obrisao je korisnik [COLOR="Blue"]MadonnaGirl[/COLOR].

Ta poruka je izmedju dva Sriverova posta. Nije postojala poruka izmedju Jelene i Che-a.

Osim toga, i da jeste, normalno je da tju da ih brishem kada dobijem potrebnu informaciju(opet, to nije spam, ali svejedno). A brisanje ne radim da bih pravdao sebe, vetj da bih organizovao forum, lepo sam i razumno objasnio.

Premeshtam sada ove poruke. Ako imash josh neko pitanje, pitaj na temi na kojoj se nalaze...
 
U pravu si, ta poruka nije bila tamo gde sam rekao, malo sam "izgubio orijentaciju" sto se toga tice,a nisam ni rekao da si je obrisao da bi opravdao sebe. Kazes "opet, to nije spam"...A sta je to? Za to sto je tu pisalo postoji pp
 
mikelo, da li imash neko konkretno pitanje?
Ne mogu da tragam po temama i da nalazim ono shto tebi treba. Uostalom, nije mi jasno zashto pratish moj rad. Forum je u sasvim pristojnom stanju, a ja svoj posao obavljam revnosno...
 
Dakle, da ne bismo vise razvlacili ovaj dosadni dijalog, evo sushtine: prvi si uvek da kazes ljudima da koriste pp, ali ti to ne radis kada bi trebalo. Posto ne mogu da ti pokazem takav post, jer je obrisan, necu vise ovo komentarisati, samo zelim da za sve budu jednaki standardi, pa i za moderatore ;-)
 
'Ajmo ovako. Jedini post na toj temi koji je obrisan je ovaj:
Kod:
09.12.2007. 17:52 Ben_Adam  
Aj' floodajte neku drugu temu, ovo stvarno nema veze sa solfedjom...
Ni jedan drugi post ne postoji, tako da ne znam o chemu prichash.
Svejedno, da se ne zadrzhavamo oko gluposti, s obzirom da ja sredjujem ovaj podforum, logichno je da postavim pitanje na temi i dobijem odgovor. To ne radim samo ja, vetj i svi ostali moderatori.
Sledetji put kada budesh zheleo da kazhesh neshto, imaj argumente, ovaj put si pogreshio.

A na dalje, nema potrebe da proveravash/te moj rad, i dalje se ophodim isto prema forumu, samo vishe drzhim do pravila.
 
e, nisam hteo dalju raspravu, ali izazvao si me ovim da nemam argumente.
Postojao je post u kom je pisalo nesto ovako: "E, Sanja, danas sam pricao sa (neko zensko ime) i ona mi kaze da je pricala sa nekom Sanjom o meni, pa me zanima, da to nisi mozda ti?"

E, a posto ja nisam moderator, a ti jesi, ja ne mogu da pronadjem taj izbrisani post, a ti verovatno ne zelis!
 
To nije bilo uputjeno Sanji, bilo je uputjeno Milici(Marge), i sve je to premeshteno u Veliki odmor.
Postoji razlog zashto sam pitao na toj temi, znamo Milica i ja zbog chega. Svejedno, to je pomereno, mozhesh te poruke videti.

Ende
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top