Zagor

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Shta mislite,je l moze po nechijem izgledu i ponashanju da se zakljuchi da li je taj neko zagoreo?
Ako moze koji su to vidni simptomi?
 
ne znam za zagora al sam ja uvek gotivila dilan doga
on nije zagor on u svakoj epizodi kresne neku ribu kojoj treba pomoc u nevolji i zastita od natprirodnih sila,tepelatija,telekineza,parapsihologija,obrnuta psihologija ovo ono
jedino sto uvek nosi isto odelo,al sta sad niko nije savrsen :)
 
ne znam za zagora al sam ja uvek gotivila dilan doga
on nije zagor on u svakoj epizodi kresne neku ribu kojoj treba pomoc u nevolji i zastita od natprirodnih sila,tepelatija,telekineza,parapsihologija,obrnuta psihologija ovo ono
jedino sto uvek nosi isto odelo,al sta sad niko nije savrsen :)

Ma nemoj,a kad su Zagor I Ciko spavali pored vatre..8)
 
ne znam za zagora al sam ja uvek gotivila dilan doga
on nije zagor on u svakoj epizodi kresne neku ribu kojoj treba pomoc u nevolji i zastita od natprirodnih sila,tepelatija,telekineza,parapsihologija,obrnuta psihologija ovo ono
jedino sto uvek nosi isto odelo,al sta sad niko nije savrsen :)
da ali to odelo je meni (bilo?) taaaako kul
ah, dilan dog....
 
C,c,c,c...
Niko moje teme ne shvata ozbiljno...
A ja se toliko trudim da unesem idejni nemir i vashe uchmale umove...
Tako mi i treba kada sam hrabar revoluvionar.
 
ljudi koji su zagoreli mirishu na ochaj. ne mosh` ih omashiti.
i to je priroda nekako chudno uredila...
umesto da zagoreli ljudi budu sve privlachniji, ne bi li yebali, oni su sve odbojniji sa sve manjim shansama da ce yebati... a mozzda je bash to uredila kako valja... otkud znam....

nikad nisam volela petparachke stripove, mada se dilan dog, tu i tamo izdvaja....
 
Rodi mu vezuje pertle...:D..Ovo je tema Lj&S..stripovi su za hobi..8)

Па стриповима се изграђује персоналити, тј. оно што оћу рећи ако стрипове не баталиш до пубертета, тј ако до тада не изградиш персоналити постаћеш З А Г О Р!!!:mrgreen:


Зато живео Дилан Дог!

250px-Dilan_Dog_broj_1.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top