Saobraćaj, zakoni, propisi ...

  • Začetnik teme Caka-king
  • Datum pokretanja
Ne uzivam da vozim cugnut, osecam se kao da sedim na krovu i rukama od dva metra drzim volan ispod...

Najopasniji si ako malo cugnes - pivo dva,casa vina, na koje lako zaboravis, imas visak samopouzdanja a 'bes ga, cugnuo si i nemas kordinaciju...
...ako si fino pijan >5 piva, znas da si mortus i vozis polako i pazis...

...ako li se napusis postajes najbezedniji vozac na svijetu, paranoja ucini svoje, stajes na svaki stop, usporavas na pesacki, gledas u 8 pravaca odjednom... a voznja tece smooth

iza ovoga stojim, druge vrste alkohola i narkotike ne trosim a ni necu
 
Wartburg je dobar auto u odnosu cena, delovi upotrebljivost. Šteta što malo više troši i ne može da se ugradi plin. O registraciji i povlačenju neznam ništa mada se o tome priča već 4 godine kada sam ja prodao svoj sa kojim sam prešao 280 000 km bez generalke. Čujem da je posle toga prešao još 100 000 km. Mnogi ne znaju da je dvotaktni Wartburg 1977 godine odneo pobedu na Ušću i tukao takve marke kao na primer Prins. Ako ti nešto treba nazovi 064 22 49 588.
 
e pa, naucno je dokazano da vozac koji nosi sesir ili kapu za vreme voznje najnesigurniji na putu i pravi katastrofalne greske. zvuci mozda smesno,
ali obratite paznju na njih sledeci put kad sednete za volan- videcete da tu ima necega! :wink:
 
U Kanadi sam čuo da su tri najgore kategorije vozača azijati, žene i matorci sa šeširom.

Ima tu nečega, mada možete li zamisliti matoru Kineskinju sa šeširom kako vozi? E, ja sam to jednom video, i pretpostavljam da je bila najgori vozač kog sam video u životu, samo što nije poginula sa nekim van-om, potpuno nesvesna situacije oko sebe se uključila u saobraćaj da su je drugi jedva omašili.

Mrzim loše vozače, to me najviše nervira, a svi znaju šta je loš vozač.
 
Uglavnom me nerviraju vozaci koji dok sede za volanom smatraju da je sirena stvorena samo da bi oni pokazivali da je imaju(drugima je to zabranjeno).
Sto se tice losih vozaca i ako sam zena vrlo cesto sam bila u poziciji da glupost na putu prokomentarisala sa "zena za volanom"
Takodje me izludjuju vozaci koji ni gumu na autu ne znaju da promene a nedaj boze da im padne recimo kabal sa svecice ili se zapusi dovod goriva a ako su pored toga i muskarci onda ostajem bez teksta
 
ljudi,imate li vi pojma sta se desava kad predjes granicu sa automobilom koji je vise puta registrovan kod nas (golf 3,94.godiste),tj.postoji li mogucnost da on nije legalan,da je ukraden ili skinut sa osiguranja?hvala na pomoci unapred.
 
rajlovac88:
Uglavnom me nerviraju vozaci koji dok sede za volanom smatraju da je sirena stvorena samo da bi oni pokazivali da je imaju(drugima je to zabranjeno).
Sto se tice losih vozaca i ako sam zena vrlo cesto sam bila u poziciji da glupost na putu prokomentarisala sa "zena za volanom"
Takodje me izludjuju vozaci koji ni gumu na autu ne znaju da promene a nedaj boze da im padne recimo kabal sa svecice ili se zapusi dovod goriva a ako su pored toga i muskarci onda ostajem bez teksta
Bravo Rajlovac! Mene još više izluđuju oni koji "guslaju" 20 na sat i vode neobično važne razgovore debilnim telefonima. Kao rođeni su sa telefonima, a iz dupeta im još viri "lukac" (kako oni kažu).
 
Espanol:
rajlovac88:
Uglavnom me nerviraju vozaci koji dok sede za volanom smatraju da je sirena stvorena samo da bi oni pokazivali da je imaju(drugima je to zabranjeno).
Sto se tice losih vozaca i ako sam zena vrlo cesto sam bila u poziciji da glupost na putu prokomentarisala sa "zena za volanom"
Takodje me izludjuju vozaci koji ni gumu na autu ne znaju da promene a nedaj boze da im padne recimo kabal sa svecice ili se zapusi dovod goriva a ako su pored toga i muskarci onda ostajem bez teksta
Bravo Rajlovac! Mene još više izluđuju oni koji "guslaju" 20 na sat i vode neobično važne razgovore debilnim telefonima. Kao rođeni su sa telefonima, a iz dupeta im još viri "lukac" (kako oni kažu).
Hvala.Slusaj u svetu postoji spravica koja se ugradi u autic i sluzi kao drzac i punjac mobilnog telefona i koja omogucava nesmetan razgovor pri voznji.Za svako drugo koristenje mobilnog pri voznji se placaju ogromne kazne pa tu pojavu mozes verovatno sresti jos jedino u Yu gde je mobilni deo prestiza a ne svakodnevna potreba.Slazem se da je to strasno.
 
rajlovac88:
Espanol:
rajlovac88:
Uglavnom me nerviraju vozaci koji dok sede za volanom smatraju da je sirena stvorena samo da bi oni pokazivali da je imaju(drugima je to zabranjeno).
Sto se tice losih vozaca i ako sam zena vrlo cesto sam bila u poziciji da glupost na putu prokomentarisala sa "zena za volanom"
Takodje me izludjuju vozaci koji ni gumu na autu ne znaju da promene a nedaj boze da im padne recimo kabal sa svecice ili se zapusi dovod goriva a ako su pored toga i muskarci onda ostajem bez teksta
Bravo Rajlovac! Mene još više izluđuju oni koji "guslaju" 20 na sat i vode neobično važne razgovore debilnim telefonima. Kao rođeni su sa telefonima, a iz dupeta im još viri "lukac" (kako oni kažu).
Hvala.Slusaj u svetu postoji spravica koja se ugradi u autic i sluzi kao drzac i punjac mobilnog telefona i koja omogucava nesmetan razgovor pri voznji.Za svako drugo koristenje mobilnog pri voznji se placaju ogromne kazne pa tu pojavu mozes verovatno sresti jos jedino u Yu gde je mobilni deo prestiza a ne svakodnevna potreba.Slazem se da je to strasno.
Znaju za takve spravice i lokalni krelci. Ali, onda se ne vidi da on ima DEBILNI telefeon i da se upravo sa ženom dogovara oko sarme za ručak. Kapiraš?
 
Nervira me kada slepci sa ficom ili razdrndanim kecom ludeska po putu.Pritom nema ni kocnice a ni svetla.Drugo traktori bez macijih ociju i farova na magistralnim putevima.Trce radovi na kolovozu u spicu.Svud u svetu se radi nocu.Granicni prelazi koji su apsolutno neprakticni.Jer nisu podesni za ovaj obim saobracaja nego za onaj od 55 god.Auto put bg_nis.Jer je sramota od auto puta.Naplatna rampa pred Novim Sadom-naplacuju vam mogucnost skoro sigurne smrti.Jos ga zovu poluauto put.Most kod Beske suvise uzan i preopterecen.Mladi vozaci koji ukazuju na babe i dede.A do juce su drndali bicikle pritom te babe nisu pravile prekrsaje citav zivot.I mnoge stvari.A najvise ovakve teme.Jer na njih nepostoji jedan odgovor nego milion i jedan u nasoj zemlji.
 
Espanol:
rajlovac88:
Espanol:
rajlovac88:
Uglavnom me nerviraju vozaci koji dok sede za volanom smatraju da je sirena stvorena samo da bi oni pokazivali da je imaju(drugima je to zabranjeno).
Sto se tice losih vozaca i ako sam zena vrlo cesto sam bila u poziciji da glupost na putu prokomentarisala sa "zena za volanom"
Takodje me izludjuju vozaci koji ni gumu na autu ne znaju da promene a nedaj boze da im padne recimo kabal sa svecice ili se zapusi dovod goriva a ako su pored toga i muskarci onda ostajem bez teksta
Bravo Rajlovac! Mene još više izluđuju oni koji "guslaju" 20 na sat i vode neobično važne razgovore debilnim telefonima. Kao rođeni su sa telefonima, a iz dupeta im još viri "lukac" (kako oni kažu).
Hvala.Slusaj u svetu postoji spravica koja se ugradi u autic i sluzi kao drzac i punjac mobilnog telefona i koja omogucava nesmetan razgovor pri voznji.Za svako drugo koristenje mobilnog pri voznji se placaju ogromne kazne pa tu pojavu mozes verovatno sresti jos jedino u Yu gde je mobilni deo prestiza a ne svakodnevna potreba.Slazem se da je to strasno.
Znaju za takve spravice i lokalni krelci. Ali, onda se ne vidi da on ima DEBILNI telefeon i da se upravo sa ženom dogovara oko sarme za ručak. Kapiraš?
:lol: :lol: :lol:
Ha ha ha .Da ja uglavnom kapiram.
 
Bustura:
Nervira me kada slepci sa ficom ili razdrndanim kecom ludeska po putu.Pritom nema ni kocnice a ni svetla.Drugo traktori bez macijih ociju i farova na magistralnim putevima.Trce radovi na kolovozu u spicu.Svud u svetu se radi nocu.Granicni prelazi koji su apsolutno neprakticni.Jer nisu podesni za ovaj obim saobracaja nego za onaj od 55 god.Auto put bg_nis.Jer je sramota od auto puta.Naplatna rampa pred Novim Sadom-naplacuju vam mogucnost skoro sigurne smrti.Jos ga zovu poluauto put.Most kod Beske suvise uzan i preopterecen.Mladi vozaci koji ukazuju na babe i dede.A do juce su drndali bicikle pritom te babe nisu pravile prekrsaje citav zivot.I mnoge stvari.A najvise ovakve teme.Jer na njih nepostoji jedan odgovor nego milion i jedan u nasoj zemlji.
Ne nerviraj se Bustura. Ko zna zašto su ovakve teme dobre i šta iz njih može da se "isposluje" kako bi ubuduće smanjili nerviranje. Pa od nečega mora da se krene.
 

Back
Top