Saobraćaj, zakoni, propisi ...
Strana 1 od 255 123451151101 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 6354

Tema: Saobraćaj, zakoni, propisi ...

Caka-king
    Guest

Podrazumevano Saobraćaj, zakoni, propisi ...

sto mislite o voznji pod dejstvom alkohola i opojnih sredstava???

rally drive
    Guest

Podrazumevano

i pijan i trezan pojasom sam vezan jurcam kroz krivine nase uye domovine sa papuce gasa ne pomeram nogu konzumiram pivo i pero laku drogu

evolution 7
    Guest

Podrazumevano

Ne uzivam da vozim cugnut, osecam se kao da sedim na krovu i rukama od dva metra drzim volan ispod...

Najopasniji si ako malo cugnes - pivo dva,casa vina, na koje lako zaboravis, imas visak samopouzdanja a 'bes ga, cugnuo si i nemas kordinaciju...
    ...ako si fino pijan >5 piva, znas da si mortus i vozis polako i pazis...

...ako li se napusis postajes najbezedniji vozac na svijetu, paranoja ucini svoje, stajes na svaki stop, usporavas na pesacki, gledas u 8 pravaca odjednom... a voznja tece smooth

iza ovoga stojim, druge vrste alkohola i narkotike ne trosim a ni necu

MICKEY-MOUSE
    Guest

Podrazumevano

NIKAKOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!NE!NE!NE! :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio MICKEY-MOUSE
    NIKAKOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!NE!NE!NE! :wink:

Ada ne, sto da ne bre samo ne mnogo po malo 10-ak piva u vrh glave ni jedno vise.

Wartburg limuzina
    Guest

Podrazumevano Da li neko nesto oko registracije starijih vozila ?!

Da li neko zna nesto oko onog sa registracijom Wartburga posle 2004,2005? Da li ce moci da se i dalje upotrebljavaju u Beogradu . Da li neko zna da li je donet neki zakon u vezi sa tim !?

Pozdrav
    Ivan

Buduća legenda Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    130

Podrazumevano Re: Da li neko nesto oko registracije starijih vozila ?!

Citat Original postavio Wartburg limuzina
    Da li neko zna nesto oko onog sa registracijom Wartburga posle 2004,2005? Da li ce moci da se i dalje upotrebljavaju u Beogradu . Da li neko zna da li je donet neki zakon u vezi sa tim !?

Pozdrav
    Ivan

NIJE ! Vozi Miško.

Wolf
    Guest

Podrazumevano

Wartburg je dobar auto u odnosu cena, delovi upotrebljivost. Šteta što malo više troši i ne može da se ugradi plin. O registraciji i povlačenju neznam ništa mada se o tome priča već 4 godine kada sam ja prodao svoj sa kojim sam prešao 280 000 km bez generalke. Čujem da je posle toga prešao još 100 000 km. Mnogi ne znaju da je dvotaktni Wartburg 1977 godine odneo pobedu na Ušću i tukao takve marke kao na primer Prins. Ako ti nešto treba nazovi 064 22 49 588.

Aktivan član brera (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano sta vas nervira

u saobracaju ???

Aktivan član brera (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano Re: sta vas nervira

Citat Original postavio brera
    u saobracaju ???
    da prvi ja pocnem, nervira me kad neko gazi srednju liniju pa sledeci dan moram da kupujem retrovizor !

Guest

Podrazumevano

e pa, naucno je dokazano da vozac koji nosi sesir ili kapu za vreme voznje najnesigurniji na putu i pravi katastrofalne greske. zvuci mozda smesno,
    ali obratite paznju na njih sledeci put kad sednete za volan- videcete da tu ima necega! :wink:

Zaslužan član Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2093

Podrazumevano

U Kanadi sam čuo da su tri najgore kategorije vozača azijati, žene i matorci sa šeširom.

Ima tu nečega, mada možete li zamisliti matoru Kineskinju sa šeširom kako vozi? E, ja sam to jednom video, i pretpostavljam da je bila najgori vozač kog sam video u životu, samo što nije poginula sa nekim van-om, potpuno nesvesna situacije oko sebe se uključila u saobraćaj da su je drugi jedva omašili.

Mrzim loše vozače, to me najviše nervira, a svi znaju šta je loš vozač.

Zainteresovan član rajlovac88 (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2004.
    Reputaciona moć
    49

Uglavnom me nerviraju vozaci koji dok sede za volanom smatraju da je sirena stvorena samo da bi oni pokazivali da je imaju(drugima je to zabranjeno).
    Sto se tice losih vozaca i ako sam zena vrlo cesto sam bila u poziciji da glupost na putu prokomentarisala sa "zena za volanom"
    Takodje me izludjuju vozaci koji ni gumu na autu ne znaju da promene a nedaj boze da im padne recimo kabal sa svecice ili se zapusi dovod goriva a ako su pored toga i muskarci onda ostajem bez teksta

njacke
    Guest

Podrazumevano prelazak granice

ljudi,imate li vi pojma sta se desava kad predjes granicu sa automobilom koji je vise puta registrovan kod nas (golf 3,94.godiste),tj.postoji li mogucnost da on nije legalan,da je ukraden ili skinut sa osiguranja?hvala na pomoci unapred.

Nov član
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

zavisi koju granicu?

njacke
    Guest

Podrazumevano prelazak granice

konkretno,madjarsku,makedonsku i grcku granicu.

Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    130

Citat Original postavio rajlovac88
    Uglavnom me nerviraju vozaci koji dok sede za volanom smatraju da je sirena stvorena samo da bi oni pokazivali da je imaju(drugima je to zabranjeno).
    Sto se tice losih vozaca i ako sam zena vrlo cesto sam bila u poziciji da glupost na putu prokomentarisala sa "zena za volanom"
    Takodje me izludjuju vozaci koji ni gumu na autu ne znaju da promene a nedaj boze da im padne recimo kabal sa svecice ili se zapusi dovod goriva a ako su pored toga i muskarci onda ostajem bez teksta
    Bravo Rajlovac! Mene još više izluđuju oni koji "guslaju" 20 na sat i vode neobično važne razgovore debilnim telefonima. Kao rođeni su sa telefonima, a iz dupeta im još viri "lukac" (kako oni kažu).

Primećen član
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Babe koje voze bube,koje idu 20km/h!
    Ne obelezeni znaci,ili polomljeni!
    Rupe na putu,ne dovoljno parking mesta!

Učlanjen
    22.02.2004.
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio Espanol
    Bravo Rajlovac! Mene još više izluđuju oni koji "guslaju" 20 na sat i vode neobično važne razgovore debilnim telefonima. Kao rođeni su sa telefonima, a iz dupeta im još viri "lukac" (kako oni kažu).
    Hvala.Slusaj u svetu postoji spravica koja se ugradi u autic i sluzi kao drzac i punjac mobilnog telefona i koja omogucava nesmetan razgovor pri voznji.Za svako drugo koristenje mobilnog pri voznji se placaju ogromne kazne pa tu pojavu mozes verovatno sresti jos jedino u Yu gde je mobilni deo prestiza a ne svakodnevna potreba.Slazem se da je to strasno.

Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    130

Hvala.Slusaj u svetu postoji spravica koja se ugradi u autic i sluzi kao drzac i punjac mobilnog telefona i koja omogucava nesmetan razgovor pri voznji.Za svako drugo koristenje mobilnog pri voznji se placaju ogromne kazne pa tu pojavu mozes verovatno sresti jos jedino u Yu gde je mobilni deo prestiza a ne svakodnevna potreba.Slazem se da je to strasno.
    Znaju za takve spravice i lokalni krelci. Ali, onda se ne vidi da on ima DEBILNI telefeon i da se upravo sa ženom dogovara oko sarme za ručak. Kapiraš?

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Nervira me kada slepci sa ficom ili razdrndanim kecom ludeska po putu.Pritom nema ni kocnice a ni svetla.Drugo traktori bez macijih ociju i farova na magistralnim putevima.Trce radovi na kolovozu u spicu.Svud u svetu se radi nocu.Granicni prelazi koji su apsolutno neprakticni.Jer nisu podesni za ovaj obim saobracaja nego za onaj od 55 god.Auto put bg_nis.Jer je sramota od auto puta.Naplatna rampa pred Novim Sadom-naplacuju vam mogucnost skoro sigurne smrti.Jos ga zovu poluauto put.Most kod Beske suvise uzan i preopterecen.Mladi vozaci koji ukazuju na babe i dede.A do juce su drndali bicikle pritom te babe nisu pravile prekrsaje citav zivot.I mnoge stvari.A najvise ovakve teme.Jer na njih nepostoji jedan odgovor nego milion i jedan u nasoj zemlji.

Učlanjen
    22.02.2004.
    Reputaciona moć
    49

Znaju za takve spravice i lokalni krelci. Ali, onda se ne vidi da on ima DEBILNI telefeon i da se upravo sa ženom dogovara oko sarme za ručak. Kapiraš?

Ha ha ha .Da ja uglavnom kapiram.

Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    130

Podrazumevano

Citat Original postavio Bustura
    Nervira me kada slepci sa ficom ili razdrndanim kecom ludeska po putu.Pritom nema ni kocnice a ni svetla.Drugo traktori bez macijih ociju i farova na magistralnim putevima.Trce radovi na kolovozu u spicu.Svud u svetu se radi nocu.Granicni prelazi koji su apsolutno neprakticni.Jer nisu podesni za ovaj obim saobracaja nego za onaj od 55 god.Auto put bg_nis.Jer je sramota od auto puta.Naplatna rampa pred Novim Sadom-naplacuju vam mogucnost skoro sigurne smrti.Jos ga zovu poluauto put.Most kod Beske suvise uzan i preopterecen.Mladi vozaci koji ukazuju na babe i dede.A do juce su drndali bicikle pritom te babe nisu pravile prekrsaje citav zivot.I mnoge stvari.A najvise ovakve teme.Jer na njih nepostoji jedan odgovor nego milion i jedan u nasoj zemlji.
    Ne nerviraj se Bustura. Ko zna zašto su ovakve teme dobre i šta iz njih može da se "isposluje" kako bi ubuduće smanjili nerviranje. Pa od nečega mora da se krene.

Početnik
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano prenos vlasnistva

dali mi moze neko reci koliko bi izasao prenos za auto 1.0/1999.god.
    hvala

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Ma dobre su ovakve teme.ali bi mnogo bolje bilo kada bi zaista ljudi citali ove redove da bi probudili svoju svest.A ne zato samo da bi kritikovali druge.Ipak sam za ovakve teme iz razloga sto mogu pomoci.

Slične teme

1. Marfijevi zakoni
    Autor Backy u forumu Razno
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.06.2014., 05:58
  2. Putarine,saobraćajni propisi i sl.
    Autor neobaveštena u forumu Putovanja
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 16.07.2010., 11:10
  3. zakoni i podreske u logickoj argumentaciji
    Autor perapera u forumu Filozofija
    Odgovora: 2