test

MYOB

Ističe se
Poruka
2.046
da li ste se upecali na naslov?
ne mogu da verujem kakav dan. nigde nikoga i ko je tu nije tu. uzas.
tema: sta se krije iza suprotnosti, odnosno, zasto muskarci stavljaju zene u avatar, a zene neke tipove ili stvari koje asociraju na muskarca? da li je to svesna/podsvesna zelja da se ostvari kontakt sa istim polom, odnosto prikriven homoseksualizam?
 
Ima ovde neki Master..stavio sliku Tine Tarner..frustracije..valjda ga zlostavljali kao dete..tuga jedna..:roll:
Ako je Sladjana..jadan decko..sad mi tek zao..:lol:
 
da li ste se upecali na naslov?
ne mogu da verujem kakav dan. nigde nikoga i ko je tu nije tu. uzas.
tema: sta se krije iza suprotnosti, odnosno, zasto muskarci stavljaju zene u avatar, a zene neke tipove ili stvari koje asociraju na muskarca?
hihihihi... jesam.
meni bio super dan. radila do sad...
@tema: nemam pojma to o avatarima i psiho-pozadini... kako mogu da proverim da li je zensko zensko ili musko musko... a i da mogu, briga me... vazno je sta pise i da li je duhovito i interesantno...
 
Hej, pa možda ima i toga...

Inače uglavnom biram neutralne nick-ove. Ne da bih uspostavljala kontakt sa bilo kim već da ne bih kao žensko bila diskriminisana (ili čak "zaštićena" :shock: ) u startu i da se prema meni ne bi ophodili sa rezervom. I nemojte reći da ne postoji razlog za ovo.....
 
Najzad, da li postavljanje svojih (ili tuđih, ali ipak tog pola) seksualnih karakteristika, slike lica ili bilo čega ženskastog (muškastog) kazuje da dotična/dotični vapije za tim da je/ga neko primeti kao ženu/muškarca?
 
da li ste se upecali na naslov?
ne mogu da verujem kakav dan. nigde nikoga i ko je tu nije tu. uzas.
tema: sta se krije iza suprotnosti, odnosno, zasto muskarci stavljaju zene u avatar, a zene neke tipove ili stvari koje asociraju na muskarca? da li je to svesna/podsvesna zelja da se ostvari kontakt sa istim polom, odnosto prikriven homoseksualizam?

kod mene ovo jadno mache shto viri iz kutije .........psihoanalitichari gde ste ?:);)
 
Hahahahaha što li sam ja onda stavljala babu :shock: to čak nije ni suprotnog pola... mada je TM valjda rekla da je deda.
Ali da vidite veliku sliku i vi biste bili oduševljeni. Uostalom, slike starih ljudi su mi generalno prelepe :)
 
Hahahahaha što li sam ja onda stavljala babu :shock: to čak nije ni suprotnog pola... mada je TM valjda rekla da je deda.
Ali da vidite veliku sliku i vi biste bili oduševljeni. Uostalom, slike starih ljudi su mi generalno prelepe :)
imaju smisla.. to su čitave mape karaktera. mlada lica su bezlična.. al ja nekako ne bih mogla da stavim staro lice kao svoje forumsko lice.. kao nit sam mudra, nit primam penziju.

nit sebe mogu da vidim kao staricu. ne znam da li će da se desi... zato i nisam odgovorila na onu anketu kad je bila.
 

Back
Top