nevidljivi mod

MYOB

Ističe se
Poruka
2.046
sta se krije iz potrebe da sakrijete to sto ste na forumu? da li ste voajeri? da li ste dominantni? da li volite druge da kontrolisete preko mere?
Meni to ide na nerve, mada sam i sama, radoznalosti radi, stavljala tu opciju. Ipak, nekako mi je draze da vidim sijalicu i kod sebe i kod onog sa kojim se dopisujem. Intimnije je.
 
sta se krije iz potrebe da sakrijete to sto ste na forumu? da li ste voajeri? da li ste dominantni? da li volite druge da kontrolisete preko mere?
Meni to ide na nerve, mada sam i sama, radoznalosti radi, stavljala tu opciju. Ipak, nekako mi je draze da vidim sijalicu i kod sebe i kod onog sa kojim se dopisujem. Intimnije je.

intimnije je uzeti broj telefona pa naci se na kafi...
 
sta se krije iz potrebe da sakrijete to sto ste na forumu? da li ste voajeri? da li ste dominantni? da li volite druge da kontrolisete preko mere?
Meni to ide na nerve, mada sam i sama, radoznalosti radi, stavljala tu opciju. Ipak, nekako mi je draze da vidim sijalicu i kod sebe i kod onog sa kojim se dopisujem. Intimnije je.

Chisto praktichna stvar. Po$to mi je kompjuter za net ukljuchen 24/7/31 bilo bi glupo da mi non stop bude upaljena zelena lampica, a ja recimo nisam 3 dana kuci. Da ne pomisle ljudi da ih qliram ili slichno
 
Meni to ide na nerve, mada sam i sama, radoznalosti radi, stavljala tu opciju.
ja sam to skoro stavila iz istog razloga. posle se nisam setila da vratim... nekako mi nebitno... intimno? meni je to skroz suprotan pojam forumu... ne vidim da je bitno da se vidi da li sam tu ili ne... budem skoro svaki dan po pola cuke...
 
sta se krije iz potrebe da sakrijete to sto ste na forumu? da li ste voajeri? da li ste dominantni? da li volite druge da kontrolisete preko mere?
Meni to ide na nerve, mada sam i sama, radoznalosti radi, stavljala tu opciju. Ipak, nekako mi je draze da vidim sijalicu i kod sebe i kod onog sa kojim se dopisujem. Intimnije je.
Pisala sam to već... stavila otkad imam stalni internet, al' nije ovo pitanje konektovanja, on se konektuje kako upalim komp (moram da "disejblujem" antenu da bih se diskonektovala), a vrlo često mi se desi da mi ostane ova stranica i da odem negde, ili bar da jedem, ili gledam film ili štagod... pa "dovodimm druge i zabludu" :lol: i naravno dajem povoda za one patetične pokušaje - vidi je ova, stalno je na netu bwahahaha :|
 
sta se krije iz potrebe da sakrijete to sto ste na forumu? da li ste voajeri? da li ste dominantni? da li volite druge da kontrolisete preko mere?
Meni to ide na nerve, mada sam i sama, radoznalosti radi, stavljala tu opciju. Ipak, nekako mi je draze da vidim sijalicu i kod sebe i kod onog sa kojim se dopisujem. Intimnije je.

uvijek me zabavlja kada naidjem na forumasha koji koristi tu opciju, jos pogotovo ako pokusava da prica samnom.... pravim se da ga ne vidim :lol:

sad ozbiljno, nekad me nervira
jer dolazim na forum iskljucivo da bih pricala sa ljudima i u cemu je onda ta fora sa "ja nisam tu" ponasanjem ? :? u najmanju ruku nekultura
ili neka potisnuta potreba za stalkovanjem drugh
 

Slične teme


Back
Top