TO

ej ti, sanjala sam te noćas, al to je ok, pošto vidim da je polovina forumaša noćas sanjala drugu polovinu...
al sad postaje stvarno kripi.. provela sam večeras dva sata sećajući se svojih otovskih trauma (ne ponovile se) ****** mi je svedok!
 
pa ajd da ne skrećemo =)
meni su crteži uvek bili musavi, a radovi krivi i /ili mi ih je pravio deda.
nastavnik mi je bio matori agresivni alkoholičar i plašila sam se časaova otoa.

i sanjala sam te da si niska, jako mršava(!) i crna sa dve duge pletenice. eto. i nešto smo se dogovarale da se nađemo, kao bilo je bitno i onda smo se našle i odmah svaka svojim putem... nismo ništa što super cice rade kad se nađu... kao išle u kostu na kafu ili nešto ćaskale...
 
E pa crteze smo uglavnom fotokopirali na velicinu koja se trazila pa podmetnemo ispod papira i preslikavama i budu odlicni. Snalazili smo se.
A obozavali smo da testerisemo i seckamo, mislim da i dan danas imam negde onu turpiju za olovke sto smo pravili. Ma meni je to bio super predmet
 
Uvijek sam imala cistu peticu.I drugima sam crtala,pomagala.Testerica mi isla teze,ali nije bilo lose.I testovi o saobracaju su mi uvijek imala max.poena.
Mada crtanje mi inace ide od ruke,slikanje,radovi iz likovnog su redovno bili izlozeni u holu skole.
 
obozavala sam da pilim! to tako smiruje..volela bih da imam kuci neko mesto gde bih mogla da mesim glinu, pilim sperplocu ili farbam drvo..
ps.nikad niko nista nije radio umesto mene.suvise sam sujetna za tako nesto:)
 
Ja i posle OTOa nastavila tim putem. :mrgreen:
Šta da vam kažem, pored likovnog i fizičkog, moj omiljeni predmet u školi. :D

bug.gif
 
jeeeee
a ja sam juče pričala ****** i kako su mi oto i fizičko bili najomraženiji predmeti u OŠ... samo mi tu petica nije bila sigurna
(štreber)
 
ja reko sace jagodica da prica o seksu :?

paaa
ja sam volela da secem i lepim ali sam za crtanje bila uzasna...ostalo je morao tata da radi...prvo nacrtati one margine po 5 mm sa donje leve i desne strane,i 2 cm gore :? pa onda crtaj mostove i kucice pa onda pravi sve to..bas smo bili napravili jednom kul naselje...jednom mi je seljanka grbislava dala 4 na mostu jer sam ga obojila u narandzasto a ona mi rekla da narandzasti mostovi postoje :? a ja posle videla narandzasti most....i sta sad ja njoj da radim :neutral:
 
ja reko sace jagodica da prica o seksu :?

paaa
ja sam volela da secem i lepim ali sam za crtanje bila uzasna...ostalo je morao tata da radi...prvo nacrtati one margine po 5 mm sa donje leve i desne strane,i 2 cm gore :? pa onda crtaj mostove i kucice pa onda pravi sve to..bas smo bili napravili jednom kul naselje...jednom mi je seljanka grbislava dala 4 na mostu jer sam ga obojila u narandzasto a ona mi rekla da narandzasti mostovi postoje :? a ja posle videla narandzasti most....i sta sad ja njoj da radim :neutral:


kakva si ti to riba, nisi imale sve petice:)
 
sugavi OTO :roll:
Koja testerica, nisam umela da je zategnem, sve mi popucalo... ono... sto sece
crtezi bili mrljavi i prljavi....... al sam imala 5, voleo me nastavnik
 
e znaci ima vas i koji volite tehnicko : )) meni je sad zao, mislim da bih sad to ozbiljnije shvatila, ja sam se mucila i tat mi je radio uglavnom.. ali mozda i sto sam uvek sve u zadnjem momentu ima i toga.. inace to je jedino mesto u skolovanju de su opisali kako rade frizider i o osiguracima?? ako ides u gimnaziju

a ima vas i koji volite seks :) tj prljave prichice
 

Back
Top