Tetovaze

Ne volim tetovaze! Danas se svaki shaban i shabanka tetviraju. Daj ljudi budite malo avangardni i originalni.
Posebno ne volim kada osoba ima vise tetovaza na sebi ili ako ima neke velike tetovaze. Neka male tetovaze mogu da podnesem. Sve ostalo mi je odvratno. Nikad me to nije privlacilo. Jednostavno ne postoji slika koja je toliko lepa da moze da stoji na mojoj kozi ceo zivot.
 
Ali... sta da radim ja koji sam vlasnik teta zadnjih 7 godina...jel` treba da ga skidam zato sto su svi u medjuvremenu odlucili da je "cool" iscrtati se,onomad se nije bas svako tetovir`o.
 
Kaa,prvo si morao da shvatis da je moda i pomodarstvo jedna prolazna kategorija. A sada posto si vec istetoviran nosi to sa sobom. Kad si vec jeo govnna,onda jedi govnna do kraja...da se tako izrazim. Budi musko! :lol: (iako si mozda zensko :lol: )
 
Ma ne zalim se... samo hocu da kazem da je moj tet bio posledica razmisljanja,sazrevanja i jos kojecega,a ne ukras.Necu da ga skidam sad zato sto je svima ok da crtkaju kojesta po sebi...Nadam se da shvatas to bio musko ili bila zensko(kako god se osecao/la u ovom trenutku)
 
pa sad ne znam ozbiljno, zbunjena sam

ja se ne tetoviram ali volim one po 3 meseca da imam
meni je to bas lepo
da se vidi i sto ne korece bre da se potpise ako treba


ja ih imam i nije me briga ;)
 
Apsolutno NE!

c022.gif
 
i meni su ok te kanom, sto rece boba, na 2-3 meseca...recimo za leto...ali ne na tom mestu. ja bih pre napred, malo iznad kupaceg ili na vratu, pozadi, da se vidi samo kada skupim kosu...ali nista dugotrajno
 
Ma dajte ljudi, što se palite na tetovaže?!?!?!

Zar vas ne uzbuđuje više kada osetite dah partnera na "onom" mestu, a zatim i lagani dodir vrhom jezika....... (dalje zamislite sami). ;)
 
sveznalica:
Naravno da je bitno sta je nacrtano. Zamisli da je na guzi istetovirana lobanja crna a izmedju gornje i donje vilice zabijena cigareta. Da li bi ti tada tetovaza nesto rekla o toj osobi?Govore tetovaze dosta o osobama koje ih nose.

chek kako beshe tvoj nik...ti si ona shto je kao fotomodel iz uzhica?...

ajmo sveznalice...shta govore tribali?...

sveznalica...lol
 
Tog sam dana tetovir'o dupe,
nacrt'o sam dva labuda bela.
Napis'o sam dva dinara druze,
i nacrt'o stabljicicu ruze.

Ja to tada nisam mog'o znati,
nesto gadno desice se zatim.
Uvenuce na dupetu cvece,
i svetlosti vise videt nece...
 
hehe.... ovo je sad pljuckanje na trend..... :-D
ja IMAM tattoo! (neprijatno mi je sad da kazem gde.... :roll: :-D )
stvar je apsolutno licne prirode.... meni je to blisko..... e sad bi mi tata rekao da zapalim u afriku, u neko pleme....
sta znam.... ne volim ni ja kad su preterane, meni je ova bas onako..... legla.... sto se kaze..... :roll: :-D
 
sveznalica:
DA LI ODLEPITE ILI VAM SE SMUCI KADA VIDITE TETOVAZU NA TELU DEVOJKE\DECKA?STA VAM TETOVAZA GOVORI O TOJ OSOBI?

Glupo mi je i smuci mi se zato sto je svako jurenje trenda obicna glupost. Pa zamisli na sta ce liciti istetovirani leptiric na dupetu od 50 godina... Na slepog misa, verovatno... Bljak.
 

Back
Top